eeee zivote...

Pogresila si. Izgubila si lagan a dobro placen posao a da u medjuvremenu nisi nasla novi.
Prilikom trazenja novog sigurno ces biti pitana zasto ste prestali da radite u prethodnoj firmi........pa nemas reference,,,,,,,,,ne bi ja to tako.
Ali ko zna zasto je to dobro.
 
Nema na čemu, odluka je tvoja i zaista je hrabra. Samo opušteno. Pošalji ih gde si to nameravala već, prestani (imam utisak da si već prestala) da se nerviraš za druge i onda polako kreni da nađeš novi posao. Nije lako, ali je sigurno bolje nego skupljati u sebi stres i nervozu svaki put kada pomisliš na posao koji trenutno radiš.
 
Da....stvarno nikome ne zelim da svaki dan odlazi na posao koji mrzi iz dna duse...to je ubistvo...psihicko, moralno, emotivno...ma ubija licnost na sve moguce nacine...i da, sad me vise ne mogu iznervirati, u pravu si, posle takve torture, cini mi se da sam prekaljena za bilo kakav posao... ;)
 
hm...mržnja je baš teška reč. A jel si sigurna da nije ono "nisam se dugo odmorila ko čovek" :)
Mislim da, ako je posao zadovoljavajući. svaki problem može (i treba) da se iskomunicira.
However, srećno ti bilo :D
 
Sigurna sto posto...veruj mi, ne zelis takav posao nikada u zivotu...radije bih u rudniku radila, i ne, ovo nije preterivanje... :-?

sad sam zadovoljna, i vec sam nasla neki projektic na kom cu raditi dva meseca pa ce biti za dzeparac.. ;)
 
Ma to je super posao ali u normalnoj biblioteci i pod normalnim uslovima rada...i naravno, kada ima ljudi koji mogu tu da podignu knjigu...ovi klinci bas i nisu zainteresovani...a opet ja sam jaaaako temperamentna osoba, pa mi je takav posao smrt...ziva grobnica... :(
 
hej..been there done that! Ako je SAM POSAO okay, NEMA onoga što bi trebalo da te mrdne odatle. Kapiraš šta ti pričam? SVE se može srediti.
Kakva god da si osoba, takvu sebe nosiš i na sledeći posao. Srećom pa se ljudi menjaju i na bolje osim na gore ;)
Gledaj da naučiš nešto, O SEBI ne o drugima.
 
canada1995:
Pogresila si. Izgubila si lagan a dobro placen posao a da u medjuvremenu nisi nasla novi.
Prilikom trazenja novog sigurno ces biti pitana zasto ste prestali da radite u prethodnoj firmi........pa nemas reference,,,,,,,,,ne bi ja to tako.
Ali ko zna zasto je to dobro.
Jesi li procitala sta je napisala na predhodnim stranicama?Posao jeste bio lak,sam opis posla ali nije mogla da izdrzi ponasanje sefa,uslove rada,sesta radnica na tom poslu za tako kratko vreme.
Te price,cuvaj posao dok ne nadjes bolji a na tom"cuvanom i sigurnom" poslu nervirati se svaki dan je besmisleno.Jedino ko stvarno nema nikakvu alternativu u najavi moze (mozda,malo je takvih ljudi) da takav posao trpi.
 
@nerviram se za druge:ja Te u potpunosti razumem,ko god shta realno prichao-kad posao pochne da Ti narushava mentalno zdravlje,dakad odesh na posao samo chekash shta ce sledece dase desi,odesh kuci pa Ti posao u glavi...Pa josh nezgodno radno vreme...pa te neko drnda,tj.skache Ti po zivcima...samo hrabro,bice sve OK i naravno podrshka na hrabroj odluci...i sam sam napustio dugogodishnji posao i ne bih se vratio tamo NEMA TIH PARA!
P.C.Banja Luka kazesh?Prelep grad,imam rodbine tamo ja sam iz Novog Sada,inache...ajd'uzdravlje...
 
Dobri ljudi, citam vase postove, i lepo su me nasmejali...Hvala vam puuuno na podrsci... :D :D :D

I ja sam govorila da se svaki posao moze raditi...moze, ali po koju cenu??!!!

A sto se BL tice, jeste prelep je grad i ja ga volim...a i ja imam rodbinu u Novom Sadu... ;)
 
Sarge, ali koliko sam ja razumela ona nije ni pokusala da se suprotstavi tom sefu, sistemu.......vec je samo dala otkaz.
Pa takva situacija je moze snaci ponovo, i sta, ? ponovo ce dati otkaz.
Pa ili se bori za svoja prava ili osiguraj nesto za future.
Zasto nije pokusala da promeni odnose u firmi i eventualno dodje na mesto svog pretpostavljenog ukoliko je nesposoban da oranizuje radno mesto i radnika na istom?
 
Ja sam svog sefa na bivsem poslu hteo da bijem koliko je bio nemoguc,jedva sam se nekako zaustavio,zamislio sam scenu,on izlomljen,dosla policija i ostali cirkus....
Zasto ti ne promenis odnose u Kanadi i dodjes na mesto Harpera pa promenis stvari tamo?
Zato sto ne mozes.
 
Pa znas, ja sam i veliki radnik i veliki borac. I uvek sam se borila i ispravljala krive Drine i za sebe i za druge. I uspevala sam dok nisam ukapirala da su ljudi zapravo velika g.... i ulizice, pa napustila extra posao i otisnula se u priv. biz. tj. u neizvesnost.
 

Back
Top