Office 2000 premium

mrs X

Zainteresovan član
Poruka
122
Kako da na racunaru koji ima Win98 podesim da imam cirlicu u MS Office-u 2000 Premium. Podesavanje u Regional options nije pomoglo.
Pri tom Language bar ne postoji niti ga mogu ukljuciti u meniju koji se otvara desnim klikom na taskbar jer ne postoji ni u tom meniju. Ne moze da se promeni opcija jezika ni kombinacijom Alt+Shift.
Kako da postavim language bar na taskbar?
 
Hmmm.. malo sam i zaboravio.. POdesavanja za language bar u Win98 ne radi se u Reginal Settings vec na opciji Keyboard u Control Panel..

Idi u Control panel dupli klik na Keyboard i izaberi porebne jezike, ako nisu instalirani, trazice ti Win98 instalacioni CD, ubacis instaliras potrebnu podrsku za jezike i cekiras opciju u donjem lijevom uglu da se prikaze u system tray opcije izbora jezika..

Poodavno je bilo, nisam se odavno zezao sa Win98.. ali mislim da je to to..

Pozzz...zzzz
 
Verovatno da nije instalirana podrška za multijezičnost. Dakle, Start-Settings-Control Panel-Add/Remove Programs. Izabereš Windows Setup i obeležiš opciju Multilingual Support. Pritisneš OK i ubaciš CD sa instalacijom Windows 98 kada bude tražio. Kada se završi instalacija, restart Windows-a.
 

Slične teme


Back
Top