kloniranje

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
Imam malo vise od 50.god i nemam blage veze o racunarima, tehnici i svemu sto radi na struju, imam i komsiju koji mi daje filmove koje ne mogu da gledam na monitoru i kupila sam ATI CATALYS(TM)-kontrol center.Povezala sam sa TV i nista-slike nema.Molim vas da mi, kao petogodisnjem detetu, korak po korak, objasnite kako da kloniram sliku sa kompjutera na TV.
 
Graficka kartica je ATI CATALYS(TM)-kontrol center. Kad je otvaram nigde ne postoji klon kao sto sam imala na prethodnom kompjuteru sa karticom, valjda neki G Forse. Ovde je sve drugacije pa sam zbunjena jer posle advanced ide nesto sasvim drugacije, otvori se novi prozor sa gomilom funkcija a ja nigde nisam videla clone niti da se pojavi slika dva TVa. Molim, ako moze da mi se objasni stvarno korak po korak jer mi sve ovo deluje jako zbunjujuce i komplikovano. A vec su mi se filmovi nakupili. :-) Hvala puno.
 
Kada vam se pojavi taj prozor sa gomilom opcija, odaberite Displays pa onda kliknite na dugme koje je iznad slike TV-a. Ako su u pitanju DVD filmovi, moćićete da ih gledate u isto vreme i na TV-u i na monitoru a ako je DIvX onda preko dugmenceta u Displays isključite monitor i ostavite samo TV.
 
momci, šta da kažem, zbunjena sam vašim ponašanjem. Do malopre sam pričala kako mladi nisu kao što su nekad bili a sada me vi pređoste.Toliko ste fini da više neću reč loše da kažem o ovoj novoj generaciji. Hvala vam, za sada nisam uspela da vidim film na TV ali budite spremni da ćemo se ponovo čuti.Nadam se da nism mnogo dosadna ali šta da radim nema ko da mi pokaže i ja se nerviram više od vas jer vi mi kažete šta da uradim a ono toga nema.Ćao čujemo se opet
 
Da je nVidia objasnio bih ti u sitna crevca....Ovako....

Probaj ovo. Uzmes MV2 player, u njegovim podesavanjima\options pod fullscreen izaberes monitor2 i rezoluciju 640X480 na 60Hz. Vidi da li ce da radi kad startujes film. MV@ inace pusta divx filmove ne DVD.
 

Back
Top