MK puska pomoc

taureg

Obećava
Poruka
74
Postovanje, imam MK pusku sa snajperom staru 15-ak god. ali jaako malo koristenu..marka je TOZ-18-01, kalibar 5,6, snajper marke Baykal...moze li mi i ko reci koje je realna cijena,jer hocu da je prodam ili gdje (na kom sajtu) mogu dobiti vise info o ovome???HVALA
 
taureg:
Postovanje, imam MK pusku sa snajperom staru 15-ak god. ali jaako malo koristenu..marka je TOZ-18-01, kalibar 5,6, snajper marke Baykal...moze li mi i ko reci koje je realna cijena,jer hocu da je prodam ili gdje (na kom sajtu) mogu dobiti vise info o ovome???HVALA
Na toj pusci optika mnogo vise vredi od same puske...
Nisam siguran, ali mislim da je taj kalibar zabranjen. Ja sam dugo pucao iz te puske na takmicenju, ali opet mi se cini da neko rece, da je osim u sportske svrhe, posedovanje ilegalno...elem...mislim da bi je mogao prodati za oko 200 - 250 evrica.
poz
 
Pre svega za one koji ne znaju radi se o lovnoj pušci koja se može koristiti i za obuku u streljaštvu kao i za kondicioniranje streljačke forme zbog razlike u ceni municije (karabinske i MK) i korišćenja manjeg strelišta sa metom na poziv. Osnovna namena iste u zemlji porekla je lov sitnih krznašica i manjih štetočina a cena je je stvar dogovora kupca i prodavca i nema zakonskih ograničenja za nabavku ako kupac dobije nabavnu dozvolu od strane Mup-a!
 
Tamnavac:
Pre svega za one koji ne znaju radi se o lovnoj pušci koja se može koristiti i za obuku u streljaštvu kao i za kondicioniranje streljačke forme zbog razlike u ceni municije (karabinske i MK) i korišćenja manjeg strelišta sa metom na poziv. Osnovna namena iste u zemlji porekla je lov sitnih krznašica i manjih štetočina a cena je je stvar dogovora kupca i prodavca i nema zakonskih ograničenja za nabavku ako kupac dobije nabavnu dozvolu od strane Mup-a!
e, ti mi kazi... ;-)
 
kod nas su mk puske sasvim legalne i uglavnom se koriste u sporsto streljacke svrhe kvalitet tvoje je dosta dobar ali ni priblizno brnu mk 2 koja je bila da kazemo sluzbena na takmicenjima u ex yu optika je srednjeg kvaliteta cena brno puske sa optikom bushnel ili weaver je oko 250 € pa sad sam proceni svoju samo da znas zlebljenje tvoje 4 zleba uvijanje na desno a brna 12 odnosno 18 zlebova tkz.mocrogrooving ja sam na 50 m upucavao takoreci u jednu rupu 50 od 50 krugova dok sa ruskom koju takodje imam grupa je oko 18 mm
 

Back
Top