NA METI I LIDIJA VUKIĆEVIĆ....., STRAŠNO !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rider on the storm

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
184
Na meti je da bude napadnuta i Lidija Vukićević!

Beograd, 2.03. Kako navode neki mediji postoji velika verovatnoća da će Lidija Vukićević biti napadnuta u toku narednih noći. Međutim ovde se i zna ime napadača rider on the storm, a zna se takođe da dotičnu osobu neće napasti kako je sam naveo kamenicom, nego nekim drugim oružjem. Takođe se zna i da će taj napad biti ili u njenom ili u njegovom stanu.Organi bezbednosti prate situaciju oko njihovih stanova, ali pretpostavlja se da je moguće da se napad izvede i na nekom drugom mestu ( Zlatibor, Budva....)
 
rider on the storm:
Na meti je da bude napadnuta i Lidija Vukićević!

Beograd, 2.03. Kako navode neki mediji postoji velika verovatnoća da će Lidija Vukićević biti napadnuta u toku narednih noći. Međutim ovde se i zna ime napadača rider on the storm, a zna se takođe da dotičnu osobu neće napasti kako je sam naveo kamenicom, nego nekim drugim oružjem. Takođe se zna i da će taj napad biti ili u njenom ili u njegovom stanu.Organi bezbednosti prate situaciju oko njihovih stanova, ali pretpostavlja se da je moguće da se napad izvede i na nekom drugom mestu ( Zlatibor, Budva....)
Ti bi malo onako sexualno da je napastvujes........Nevaljali decace :) ;)
 
Jaguar b. p.:
Лидија В. је добра риба стварно. Једино што је мало ј... у главу, те мисли да је Павковић људина а СРС опција светле будућности.


Pa zbog toga joj i treba napad, sirota. Ali posle mog napada sveće joj biti jasnije. Ih što nisam Kyoatia pa da mogu da napadam i ove političare, kako bi sve bilo lepše i mirnije. Kako ono kažu naši stari:
"Dobar ......, mir u kući!"

p.s. Nadam se da neki odavde imaju malo smisla za šalu
:wink:
 
našao si šta ćeš "napastvovati"
to se samo glupi Mrkela mogao tako zajeba.i
n025.gif
 
Око мексиканке.........тј Весне Пешић.........откуд податак свим медијима да је то учинио мушкарац....када је она само видела камену коцку......или јој је неко унапред дошапнуо или има сведока.......................бемга...............ОЗНА СВЕ ДОЗНА....................
 
rider on the storm:
Na meti je da bude napadnuta i Lidija Vukićević!

Beograd, 2.03. Kako navode neki mediji postoji velika verovatnoća da će Lidija Vukićević biti napadnuta u toku narednih noći. Međutim ovde se i zna ime napadača rider on the storm, a zna se takođe da dotičnu osobu neće napasti kako je sam naveo kamenicom, nego nekim drugim oružjem. Takođe se zna i da će taj napad biti ili u njenom ili u njegovom stanu.Organi bezbednosti prate situaciju oko njihovih stanova, ali pretpostavlja se da je moguće da se napad izvede i na nekom drugom mestu ( Zlatibor, Budva....)

Ja cesto imam obicaj da kazem ***** ti radikale. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top