Candida u ispljuvku

Pa kad pitanje bude kako treba dobices i odgovor.
Molim te vrati se na svoj post i pogledaj sta si napisala.Ne mogu da verujem da ocekujes odgovor, pa nismo vidoviti pobogu.
Bolela je pluca,pa uradila sputum i tu je neka bakterija za koju ne znas koja je i gljivice ...i sta sad, da protrljam prsten,mozda mi se javi sta je u pitanju.
E svasta sa Vama.
 
Gljivica Candida albicans je normalan stanovnik flore creva i usta, a kod 10-15% žena ima ga i u vagini. Ova gljivica izaziva bolest u situacijama kada se nenormalno namnoži, a to se dešava kada se poremeti normalna ravnoteža organizma To se dešava kod: ljudi koji uzimaju velike količine bilo kakvih lekova posebno antibiotika, citostatika, kortikosteroida i sl, kod dijabetičara, trudnica, i ostalih težih bolesnika.
 
Pa sto tako nisi napisala, nego ja treba da mozgam sta je pisac hteo da kaze.Pa tako ti i jos 100 forumasa...pa nisam bas dokona.
Candida se nalazi u sastavu normalne fizioloske flore u celom nasem organizmu,kada padne imunitet,kad se dugo uzimaju antibiotici,kortikosteroidi, kod secerne bolesti ...poremeti se ravnoteza izmedju normalnih bakterija i normalne gljivice i gljivica se pojavi u vecem broju.
Sto opet ne daje odgovor na tvoje pitanje otkud to tvojoj drugarici, na to pitanje odgovor moze da da samo njen ordinirajuci lekar.
 
Vec cetvrtu godinu kako se bez uspeha lecim od kandide u ispljuvku.Lekari su mi isve moguce lekove prepisivali protiv nje ali nista.Stradao mi je pankreas,sada imam problempada imunog sistema i slabog otkucaja srca.Dosta sam smrsala slabo spavam,lak san i isprekidan.nemam resenje.
 
Vec cetvrtu godinu kako se bez uspeha lecim od kandide u ispljuvku.Lekari su mi isve moguce lekove prepisivali protiv nje ali nista.Stradao mi je pankreas,sada imam problempada imunog sistema i slabog otkucaja srca.Dosta sam smrsala slabo spavam,lak san i isprekidan.nemam resenje.

Davno sam imao velikih problema sa kandidom koja se pojavila u očnim i nosnim šupljinama .
Imao bih ja tih problema još dugo da me prijateljica liječnica nije odvela kod jednog
doktora pred penzijom koji je inače bio specijalista za kožne bolesti .
Tablete ORONAZOL su riješile problem kandide za sedam dana . Ne znam gdje se te tablete sada mogu naći .
Ja sam ih našao u Hrvatskoj . Za imunitet kombinacija kozjeg mlijeka i jaja japanskih prepelica .
 
Davno sam imao velikih problema sa kandidom koja se pojavila u očnim i nosnim šupljinama .
Imao bih ja tih problema još dugo da me prijateljica liječnica nije odvela kod jednog
doktora pred penzijom koji je inače bio specijalista za kožne bolesti .
Tablete ORONAZOL su riješile problem kandide za sedam dana . Ne znam gdje se te tablete sada mogu naći .
Ja sam ih našao u Hrvatskoj . Za imunitet kombinacija kozjeg mlijeka i jaja japanskih prepelica .

Veliko Vam hvala,a da li neko zna kako se kod nas moze nabaviti lek hrvatski ORONAZOL.
 

Back
Top