potreban savet oko downloada

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
problem je sledeci
hteo bih da skidam sa rapid share sajta ali mogu samo fajl pa iskljucimtel kabal iz rutera da promenim ip pa na drugi fajl pa tako 7 puta
ima li neka doskocica, tj neki program... a da ne moram da platim premijum opciju na rapid share
 
TO sto trazis spada u pirateriju... Sa Rapid free opcijama mozes da se dovijas onako kako si vec napisao...

POstoje programi koji nekad rade, nekad ne, to zaobilazenje rapid restrikcija, ali vlasnici i oni koji odrzavaju i rade na ovom serveru su jako azurni, tako da programi koje ti trazis ne rade bas nesto pretjerano dugo...

Pored svega, ostaje ti varijanta koju si pomenuo, ili pak ona najlegalnija varijanta da platis premium account za rapid..

Svi programi su kako sam vec rekao veoma kratkog daha...
 
Ima registruj se ako pronadjes nacin preko koje banke da uplatis i resices stvar za mesec dana je sasvim prihvatljiva cena. Postoje razni programi za Rapidshare ALI se ubrzo provale tako da za sada leka nema. Jedino ti preostaje uplata, nisi jedini koga to muci. A persone sto se kunu u legalne progame imam jednu konstataciju koja ih momentalno ukopa
 
Ima registruj se ako pronadjes nacin preko koje banke da uplatis i resices stvar za mesec dana je sasvim prihvatljiva cena. Postoje razni programi za Rapidshare ALI se ubrzo provale tako da za sada leka nema.
Cisto ono instaliras i zaglupis sisstem zbog programa
 
Recimo, da probash ako rapid funkcionishe po pracenju ip adresa da porazgovarash sa provajderom kojeg koristis da dobijash automatski IP adresu od DHCP servera njihovog, to bi recimo moglo da zavrsi problem. Ne znam koliko bi dobio sa proxy-em i kakav tip proxy-a bi koristio, ali sigurno bi ti usporio download, dakle po meni prva opcija bi bila najbolji savet. Mozda neko ima bolju ideju.

Ili sto kazu ljudi, jednostavno napravi nalog kod njih, i reshicesh problem.
 

Back
Top