Da li nekome treba basista

Ocean_state

Domaćin
Poruka
3.809
Evo meni je bend propao nacisto juce. Na kraju svega smo ostali samo ja i moja ortakinja pa smo onda i mi zajedno odustali. Pa tako da ja necu vishe pokushavati da pravim bend vec ocu da nadjem nekoga kome fali basista. Sviram nekih 6 meseci. Sviram uglavnom pank ali znao bi da sviram i rok i mozda bluz a mozda i metal. Nisam preterano dobro savladao rad sa trzalicom ali mi sa prstima ide okej. Pa eto. Nadam se da me neko nece naloziti samo iz dosade. Pihh. I eto to je to.
 
... pa svirke po underground klubovima... pa koncert radija 202... pa Exit... pa turneja po Skandinaviji... pa London Live... New York Live!... pa ugovor sa EMI... pa Bilboard top lista... MTV... AMERICAN DREAM... uuuuuuuuuuuuu....
 
hehe,ja imam pitanje za ocean-a
kad si ucio da sviras bas, jesi li naucio od bas gitare ili od...''basa''?znas na sta mislim..pitam jer,znam covjeka koji se nudio da uci moga druga da svira elektricnu gitaru,pitao ga je da li zna da svira klasicnu,on je rekao da ne zna, pa je covjek rekao da je uvjek lakse da se svira prvo klasicna pa elektricna.I da,jos jednog covjeka koga znam,Englez(ovaj gore je bio Islandjanin)koji ima 62 godine malo je udaren u glavu ali je bas simpa!svirao je u mali milion bendova,rok,jazz i svakakvih, dan danas slusa rok i rep, stariji rok i ove nove kao sto su gorillaz RATM(sto nije bas novo ali mislim...).On je prvo naucio da svira ''bas'' bas'' pa onda bas gitaru.
 
sarabubasara:
hehe,ja imam pitanje za ocean-a
kad si ucio da sviras bas, jesi li naucio od bas gitare ili od...''basa''?znas na sta mislim..pitam jer,znam covjeka koji se nudio da uci moga druga da svira elektricnu gitaru,pitao ga je da li zna da svira klasicnu,on je rekao da ne zna, pa je covjek rekao da je uvjek lakse da se svira prvo klasicna pa elektricna.I da,jos jednog covjeka koga znam,Englez(ovaj gore je bio Islandjanin)koji ima 62 godine malo je udaren u glavu ali je bas simpa!svirao je u mali milion bendova,rok,jazz i svakakvih, dan danas slusa rok i rep, stariji rok i ove nove kao sto su gorillaz RATM(sto nije bas novo ali mislim...).On je prvo naucio da svira ''bas'' bas'' pa onda bas gitaru.
Nemam para za Kontra bas ali hocu da ga kupim. Krenuo sam od basa ali samo zato shto je jeftiniji a zelim ocajnicki da kupim Kontra bas jer mi se vishe svira. Sada ocu da poznem da radim da skupljam pare za kontra bas.

@Fancy_Killer
Pa ja to i zelim. Samo bend se raspo pre 2-3 dana pa mi treba malo vremena. Do tad sam bio zadovoljan ovim bendom.
 

Back
Top