USB X660

Uspeo sam da skinem driver i komp. mi prijavljuje da je uspesno instaliran, ali opet nista. Kad prikacim kabal samo se cuje zvucni signal ali nigde ne mogu da udjem da radim nesto (hocu da pprebacim slike sa telefona). Mije mi jasno gde gresim?
 
Ne treba odmah da nakacis telefon-nego dok instaliras PZALJIVO pratis uputstvo koje ti govori kada treba da prikacis telefon-i onda ga tek kacis na usb.Znaci un-install-iraj program.Pokreni instalaciju prati uputstvo - kada ti zatrazi nakaci telefon i kada zavrsis instalaciju posle tog zvuka ako nemas u task baru ikonicu probaj sa My Computer pa tamo nadji da li imas uredjaj Samsung ili Mobile Device ili tome nesto slicno.Poz
 
U pravu si, prepoznaje usb ali izgleda da ne prepoznaje program. A to suit ne znam sta ti je to? Ebiga nov sam u ovome. Ipak cu morati da pozovem neko strucno lice da dodje licno da mi sredi ovo, vise sam i****deo. U svakom slucaju HVALA na savetima.
 
Ne znam za taj model, ali vecina Samsung telefona ima isti konektor na dnu(samim tim i punjac). na taj kraj kacis USB kabl, drugi kraj u komp(meni je to neka vrsta adaptera na com3 i za njega trebaju drajveri). INSTALIRAS "PIM & File Manager 1.0" za samsung telefone i pomocu tog programa sve obavljas. Nema varijanta kao USB stik i tako to samo preko PIM koji ima na Samsung sajtu(~16MB).
Nadam se da je pomoglo.Inace za tel ne trebaju drajveri nego za sam kabl\adapter.To ti je kod mene.
 

Back
Top