Saveti mehanicara i auto-lakera !

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
Ukoliko zelite neki savet ili pomoc pri odabiru delova, auto make-up problema estetske prirode rado kao iskusni mehanicar i auto make-up artist ce vam ih neko dati,slobodno pitajte a eto kao jedna informacija, ima mozda neko sto radi kao mehanicar vec 15 god. a od toga 8 god. u renomiranoj auto-mehanicarskoj radnji u bg. ali je uvek raspolozen za savet i pomoc.
 
rile_laki_oblak:
Ukoliko zelite neki savet ili pomoc pri odabiru delova, auto make-up problema estetske prirode rado kao iskusni mehanicar i auto make-up artist ce vam ih neko dati,slobodno pitajte a eto kao jedna informacija, ima mozda neko sto radi kao mehanicar vec 15 god. a od toga 8 god. u renomiranoj auto-mehanicarskoj radnji u bg. ali je uvek raspolozen za savet i pomoc.

poqshavam da prochitam ovaj post vetj 5min...pazi ovaj deo "uto make-up problema estetske prirode rado kao iskusni mehanicar i auto make-up artist ce vam ih neko dati"...kazhe rado kao iskusni mehanichar tje vam ih neko dati...disleksija?...i ovo je jako make up artist lol...

elem kolko je farbanje krila i haube?...meni neki "rodjak" ponudio kao ispod cene 100e pa da dam kad budem imo...plashim se da ne bude kao sve ostalo shto ti rade "tvoji" ljudi pa zase.ru...
 
Kad vec pominjete. Lik platio avans i dobio obecanje od majstora, da ce sve biti gotovo za dve nedelje.
Dodje on po dogovoru, a ono auto rasturen nasred livade ( u garazi se meskolje neki vazni klijenti:-).
Nije se stiglo: svadbe, krstenja, sa'rane itd.
 
Molio bih za pomoc!!! Imam Mazdu 626 2.0 16V 140KS. Uradio sam punu generalnu (Hilzovo motor,karike nove,obradio radilicu na 1 specijalu,novi leteci i lezeci lezajevi,prediktovo) Mazda je uzupcena 100%.Paljenje 100% i povlaci vakum na paljenju.sve je ok.Presao sam 1000km..ALI..nece da ide ..ne ponasa se kao auto od 2.0 .ima ainspric ..sve sam ja to ocistio i vratio na svoje mesto.Kompresija je 8.5.ali nece da ide ..da li neko moze da mi pomogne?? Ide mi isto na plin i na benzin. Ne znam stvarno sta bih moglo da bude nisam vise pametan..a kostala me je mnogo...potrosnja plina je 16l na 100 km... moze li neko da mi da savet ili broj telefona ako zna sta je da mu doteram sve placam..mazda je 1988 godiste..pozdrav..
 
Kad vec pominjete. Lik platio avans i dobio obecanje od majstora, da ce sve biti gotovo za dve nedelje.
Dodje on po dogovoru, a ono auto rasturen nasred livade ( u garazi se meskolje neki vazni klijenti:-).
Nije se stiglo: svadbe, krstenja, sa'rane itd.

kako bre rasturen pa ja bi rasturio njega po sred te livade
a posle bi otiso kod njega u kucu ili stanu i rasturio sve tamo
 

Back
Top