brisanje quick time-a

Vojkan614

Zainteresovan član
Poruka
166
Evo gde je problem:
dobio sam mail u .wma formatu koji nisam mogao da vidim, skinuo sam "ovaj" program (kad mu pomenem ime najezim se), mail nisam uspeo da vidim ...onda sam ga obrisao(mislim na QTP), ali se "usunjao" u ceo kompjuter...
Od tada ne mogu da gledam klipove sa youtube i sl. i prilikom ulaza na bilo koji sajt dobijam obavestenje da posetim njihov sajt i 'skinem" novu verziju, update i sl.
Sta mi predlazete da uradim? Reinstaliram windows (xp -sp2) ili......
kako da obrisem "OVO"
I sta preporucujete za skidanje klipova (kod mene je savrseno radilo do pojave ovog cuda :cry: )
Hvala unapred
 
I ja sam davno imao loše iskustvo sa QuickTime plejerom. Ali se ne sećam šta sam uradio. Više ga nikad nisam instalirao niti ću ikad jer, kao što si i sam uvideo, taj se umuva svuda gde ima prazan prostor. Pokušaj sa nekim klinerima. Možda sa CCleaner ili sa TuneUp Utilities.
Ako ti nešto treba za čitanje mov fajlova to može BS player, samo instaliraj od kodeka full verziju K-Lite Codec Pack. U njemu se nalazi i kodek za te fajlove. A postoji i plejer koji se zove Alternative QuickTime.
 
Vojkan614:
Evo gde je problem:
dobio sam mail u .wma formatu koji nisam mogao da vidim, skinuo sam "ovaj" program (kad mu pomenem ime najezim se), mail nisam uspeo da vidim ...onda sam ga obrisao(mislim na QTP), ali se "usunjao" u ceo kompjuter...
Od tada ne mogu da gledam klipove sa youtube i sl. i prilikom ulaza na bilo koji sajt dobijam obavestenje da posetim njihov sajt i 'skinem" novu verziju, update i sl.
Sta mi predlazete da uradim? Reinstaliram windows (xp -sp2) ili......
kako da obrisem "OVO"
I sta preporucujete za skidanje klipova (kod mene je savrseno radilo do pojave ovog cuda :cry: )
Hvala unapred

Sa malim zakašnjenjem; začudio sam se da je teško ukloniti QTP, jednostavno sam koristio uninstall i otišao je kao da ga nije bilo! - naknadno proverio search funkcijom. Poz
 

Back
Top