INCEST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Mozda je pre za Dom i porodicu,ali meni vise odgovara ovde.A mozda je i zakljucaju,samo nisam htela vise da smetam TUznom Patku na njegovoj temi,posto ovde mislim na slicne odnose izmedju razlicitih polova.
 
Pa bolesno jeste,ali ima li vedriju stranu?Ima li opravdanje?
I kako rece Patak,zasto je to bolest a neke druge 'narocite varijante' nisu.
Zast se izuzima mogucnost da bi se dvoje zaljubili i da nisu u rodbinskoj vezi.
 
shto? da ostane sve u krugu porodice? :lol:
ma.... nekad je to bila normalna stvar.. meni vishe nishta nije bolesno..... ako bi tako razmishljali mnoge bi stvari bile bolesne..... nije ni normalno jer da jeste ne bi bilo gentskih problema kasnije... al ko sam ja da nekom sad drvim s kim da se sexa?
 
Pa moze nikada ne doci do telesnog odnosa,ali ljubav i dalje stoji kao mogucnost.
jesu li takvi ljudi mucenici ili 'manijaci',po vasem misljenju?
Mislim,najlakse je lupiti etiketu!
 
Jedno opazanje...

Albanci i Baski su NAJCHISTIJI NARODI, jer su se vjekovima zenili i udavali medjusobno...
NAravno da je tu bilo i insecta.
E sad.... Ako covjek SVJESNO u to ulazi... ne znam..
mozda da POMISLI na to ili tu osobu, onako da je zzeli imati u krevetu ali samo da POMISLI i da se na tome zavrshi.
Drugo je stvarno bez veze.
 
Mislim da djecu treba "vaspitavati" u duhu da su BRAT i SESTRA stvarno brat i sestra, i da su RODJACI - rodjaci.
E sad ima POREMECAJA gdje osoba ne moze praviti razliku...
 
Dobro,pretpostavimo da vecina roditelja tako vaspitava decu(onih koji im se posvete dovoljno).
Ali,ipak ispada da je obavezno po sredi poremecaj.
Na kakav mislis-dusevni,duhovni,psiholoski...????
I opet negiras mogucnost ljubavi.
Jel' namerno?
 
Romansa:
Dobro,pretpostavimo da vecina roditelja tako vaspitava decu(onih koji im se posvete dovoljno).
Ali,ipak ispada da je obavezno po sredi poremecaj.
Na kakav mislis-dusevni,duhovni,psiholoski...????
I opet negiras mogucnost ljubavi.
Jel' namerno?

LJUBAV...
Mozda bi trebalo poci od te tacke.. Sto je ljubav i kakve sve oblike ljubavi postoji.
Naravno iz MOG UGLA, pokusavam da shvatim sto se deshava u glavi osobe koja je ZALJUBLJENA u svog krvnog srodnika. Koja je to hemija, da se ne moze staviti BARIJERA.
Ja ne mogu reci da je to BOLESNO ali POREMECAJ jeste u svakom slucaju !

Evo imam i ja POREMECAJ, ne u tom smislu, i za bar 70 % ljudi bi to bio POREMECAJ !
Ali, ebi ga, stim se moramo pomiriti.
 
vanesssa56:
.....pokusavam da shvatim sto se deshava u glavi osobe koja je ZALJUBLJENA u svog krvnog srodnika. Koja je to hemija, da se ne moze staviti BARIJERA.
Meni je zanimljivije pitanje šta se dešava u našim glavama, pa se ne zaljubljujemo u svoje krvne srodnike. Barijera je dobar izraz, samo - demistifikujmo ga malo ovde... Otkud ona, uopšte?
 
Ali,kad osetimo barijeru,znaci vec se od necega branimo?
Od 'pogresne' ljubavi?
I ja se pitam-kakva bi to bila hemija,i da li se uopste razlikuje od one uobicajene.
Vole se ljudi!
 
Kao sto rekoh I JA IMAM POREMECAJ od koga se ne mogu odbraniti vec...huh huh GODINAMA - DECENIJAMA !
To je JACHE OD CHOVJEKA... Mozda je to LJUBAV ili ... ne mogu da nadjem drugi izraz, a mislim da je LJUBAV !
 
Romansa:
Dobro,necu nista pitati.
Pa jesmo li onda na istom.
A ako je ljubav,zasto bi se branili????
U pravu si....
Dakle Ti si i za legalizaciju homoseksualnih veza, zar ne?
Mislim da sam i ja jer to je NECHIJA LJUBAV, e sad sto to nije po "NORMAMA" koje je neko postavio to je druga stvar.
Sto bi narod rekao "Neko voli popa a neko popadiju". Neka...
Treba pokazati razumijevanje i za to.
 
Moja su shvatanja jako liberalna po pitanju ljubavi i polnih potreba,zato sto je u pitanju intima gde valjda sloboda mora biti zagarantovana.
Evo,sad sam krajnje subjektivna-meni homoseksualci nisu ni malo simpaticni,tako da ih ne podrzavam,i kako rekoh vec na jednoj temi-odnos polne ljubavi u porodici mi je normalniji nego homo odnosi.
 
hehe

Pravoslavna Crkva kaze da je VECI GRIJEH imati polni odnos sa ZENSKOM OSOBOM nego sa MUSHKOM za vrijeme VELIKOG POSTA ( vazi za popove) :lol:
E sad, obrazlozi zasto ti je normalniji odnos polne ljubavi u jednoj porodici? ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top