porodicna tragedija

baby84

Primećen član
Poruka
541
danas se u mom gradu desila jedna strasan tragedija.covjek je uzo svoju kcerku od osam godina kao taoca a zenu udarao pistoljem u glavu dok je nije onesvijetio i izbacio je iz stana.sve to desavalo ujutro od 8.30 do 15.30.desilo se u zgradi prekoputa moje.niko jos nezna tacno sta je bio povod svemu. n nije nikome dao prici zgradi, pucao je kroz prozor a djevojcicu je prebio, nezna se jos da li ce prezivjeti noc. na kraju je uzeo dijete, uhvatio je za noge i drzo preko balkona na 3. spratu i prijetio policiji ako se ne povuku da ce je baciti.policajci su se sakrili on je valjda stvarno mislio da su se povukli i poceo je bjezati, ali su ga na ulazu uhapsili.vidjela sam kada su djevojcicu iznijeli iz zgrade, jadnica je bila bez svijesti i sva u krvi.jao jos mi je muka od svega i tako sam potresena.
sta vi mislite kakve su to osobe koje su u stanju tako nesto uciniti i sta bi im vi uradili?????
 
mene je uhvatila takva huja, neznam ja bi mu isto ucinila sto je i on djevojcici,samo mi je zao sto ga nisu ubili, takva zivotinja nezasluzuje vise da zivi.nemogu vam opisati kako se danas nakon svega toga osjecam, pocinjem se bojati ljudi kad tako nesto vidim. pa to mi je komsija i ko bi i pomislio da je u stanju tako nesto uciniti.
 
Strasno.
Ne bih ga ubila. Ni slucajno. Ubiti ga, to je nagrada. Postoje mnogo bolje metode za takve.
Ali nazalost to nije uteha ni toj devojcici ni njenoj mami. Nista im nece izbrisati iz secanja tog monstruma koji ih je verovatno mucio i pre...samo za to niko nije znao.
Strasno.
 
Romansa:
Nisam,ja samo verujem u Pravdu i u milosrdje.
I ja verujem...ali ne verujem da ce ona pasti sa neba...a za tako strasne stvari..gde covek gubi i razum i zelju da ceka i uveri se da li to " neko od gore vidi sve"...gde majka gleda gde joj maltretiraju dete...e za to bi ga skalpirala....ne bi znao sta ga je snaslo...veruj mi.
 
ma koja pravda??? gdje je pravda za tu djevojcicu, koja ce( ako prezivi) citav zivot imati traume od toga. pa ljudi to je dijete od osam godina, sta god da se deslio nije mu ona nista skrivila.zenu je prvo tjerao da ode i po drugu kcerku u skolu, kad ona nije htjela, onda je prebio i nabio pred vrata.covjek je imo pistolj i dvije bombe, misle da je htio sa njima sve cetvero da digne u zrak.
 
Romansa:
Niko ne kaze da covek nije ucinio strasnu stvar,ali ljudi to rade...
A nekada se pokaju i njihovo pokajanje vrednije je od nase osvete.
Ako je jedna steta ucinjena,zar ciniti i drugu?

a sta ce to jadno dijete imati od njegovog posranog pokajanja.nek crkne zivotinja.odveli su ga na psihijatriju kofol prolupo, ma sve je on to isplaniro to se nije desilo odjednom, sinoc su se vec culi vriskovi zene za pomoc, ali niko nije znao sta se desava i danas tako nesto.
 
ma kad tako nekoga ubijes to nije nikakva steta, to je samo vracanje istom mjerom ,jos on dobro proso,jedan metak i gotova a on je dijete sedam sati maltretiro.komsije do njega su do 12 culi kako djevojcica vraisti i moli: nemoj tajko molim te vise, tajko umrijet cu ti a stoka i dalje udara, onda su culi pucanj i tisina, mislili su da je ubio, a djevojcica je od tada pa do pola cetiri bila bez svijesti. i takvom se nekom smilovati???? FUJ
 
STO JE PREDHODILO TOME?
DA LI JE TA PORODICA IMALA DOVOLJNO NOVCA DA SE PREHRANI?
DA LI IM JE BILA I SUVISHE MALA PLATA?
MOZDA JE COVJEK URADIO TO IZ OCAJA... DA PRIVUCHE PAZNJU.


NE TREBA ODMAH SUDITI COVJEKA !
Jeste da je djelo NEPRIMJERENO, ali i RAZLOZI mogu biti valjani !
*ebi ga..17 godina zivota kao STOKA, ostavlja traga !
 

Slične teme


Back
Top