ko je nas najveci saveznik?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obersturmfuehrer:
Imam jednu pesmu za tebe: Ober, Ober uber alles,
uber alles Meschershmitt,
uber alles all the bastards,
traitor-traitor, of the people,
uber alles fatherland,
uber alles Adolpf Hitler,
uber alles Tiger tank!

Deutschland, Deutschland uber alles...(ako znas melodiju stare shvapske himne) :lol: Koji sam ja umetnik

Sieg hail! Sieg hail! Sieg hail!
 
Silent Bob:
Nemamo saveznika, ali su nam "friendly" Nemacka, Italija i SAD...
i naravno engleska! sto da oni zaostaju, pa i oni su nam ubili 20 000 ljudi u bombardovanju, srusili pola beograda, pola novog sada, sve mostove u novom sadu! ali prica se da su jednom bombom lakse ranili nemackog vojnog psa! iako ta informacija nije potvrdjena, to se smatra za najveci uspeh tog tepih bombardovanja srpskih gradova!
 
ZORANNS83:
i naravno engleska! sto da oni zaostaju, pa i oni su nam ubili 20 000 ljudi u bombardovanju, srusili pola beograda, pola novog sada, sve mostove u novom sadu! ali prica se da su jednom bombom lakse ranili nemackog vojnog psa! iako ta informacija nije potvrdjena, to se smatra za najveci uspeh tog tepih bombardovanja srpskih gradova!
Da li ti znas sta je tepih bombardovanje?

Inace, nisam rekao Britanci! Nemacka i Italija su nam najveci trgovinski partneri, a SAD u poslednje vreme sve vise i vise ulaze u Srbiju (vise nego u Hrvatsku ili Bosnu, ako te interesuje)... tako da novac pravi prijatelje...

Inace... zasto si ti u New Yorku ako ih toliko mrzis... ako si u New Yorku...
 
Silent Bob:
Da li ti znas sta je tepih bombardovanje?

Inace, nisam rekao Britanci! Nemacka i Italija su nam najveci trgovinski partneri, a SAD u poslednje vreme sve vise i vise ulaze u Srbiju (vise nego u Hrvatsku ili Bosnu, ako te interesuje)... tako da novac pravi prijatelje...

Inace... zasto si ti u New Yorku ako ih toliko mrzis... ako si u New Yorku...
da , ono sto su uradili englezi beogradu kada su ubili 5600 ljudi za jedan jedini dan! ubedljivo najvise para u srbiju je uslo iz norveske! vise nego iz amerike engleske sajedno pa puta pet, ali to je vec druga prica! u njujorku zivi ogroman broj ljudi kojima amerika nije matica, i to je mozda najsarolikiji grad na svetu, u kome je asimilovanje dovedeno na minimum! ovde mi je sve, imovina, firma, sve... i nije da mrzim ljude ovde, daleko od toga, ali ono sto ta zemlja cini, i njenu spoljnu politiku prezirem, i ima mnogo cistokrvnih amerikanaca koji imaju isto misljenje samo o svojoj zemlji, pa sto ne bi imao i ja!
 
Obersturmfuehrer:
to isto je i meni palo na pamet...nonstop prica kako je u rusiji bolji zivot, kako nema siromastva, kako su rusi ovakvi, kako su rusi onakvii, nasuport prljavim, zlim, korumpiranim, imperijalistickim amerikancima...
pa ti ovde imas dosta rusa daleko ekstremnijeg misljenja od mog , pa tu niko ne vidi problem! i ti zivis u srbiji, pa je mrzis iz dna duse, jednom si se i ispovedio, za svoju zemlju nebi ucinio ama bas nista, i kada sam te pitao zasto nisi sluzio vojsku ti odgovori ''a sta je to ta zemlja uradila za mene?'' ali bukvalno tako si rekao! pa vidis ipak si tu, i sta je tu problem! sada bi ja tebe trebalo da pitam sto ti ne zivis u americi, bar tamo otici nije nikakav problem!
 
A koji si ti kurracc pa da ova zemlja ucini nesto za tebe? I "ova" i "ona" je Srbija , ne postoje dve Srbije iako pojedini kao ti pokusavaju da proture tu tezu. Ako imas mozga voleces je pa da je i najgora i najsiromasnija i najprljavija i sa ovakvim sistemom i sa bilo kakvim sistemom, i sa Radikalima na vlasti i sa Demokratama na vlasti, pa cak i sa Cedom na vlasti... To ne odredjuje ljubav prema svojoj matici - drzavi u kojoj se radjas, zemlji po kojoj hodas...Tek sto se ispile, pilici imaju misljenje da su pevci...Daleko ces ti da doguras sa svojom pamecu, prijatelju, do prvog coska...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top