sarajevski mangupi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vanesssa56:
A zasto djevojke iz Novog Sada i Beograda imaju prolaz kod momaka u Crnog Gori? :)
a i nemaju bas :?
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Aleksej_BASO:
Yebi ga moras se malo ipak doterati (ono minjak stiklice ;)) ako hoces dzaba letovanje.

Mislim "dzaba"... Sve se to placa ali ovo najstarijim sredstvom koje se ne moze potrositi ;)


Nije ni njima lako. Da ih neki bilmez taslaci na moru 15-tak dana. U redu je da je free letovanje, ali tamo se taslace po par puta na dan.
 
Aleksej_BASO:
Yebi ga moras se malo ipak doterati (ono minjak stiklice ;)) ako hoces dzaba letovanje.

Mislim "dzaba"... Sve se to placa ali ovo najstarijim sredstvom koje se ne moze potrositi ;)

jao ja sam pogresno procitala....mislila sam da je obrnuto....zasto crnogorci imaju prodju kod ovih,bzvz...

inace,ne brini ti za moje letovanje.imam stan u kotoru i babu i dedu + pola familije u puli i rijeci,tako da letovanje nikad nije bilo problem :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
jao ja sam pogresno procitala....mislila sam da je obrnuto....zasto crnogorci imaju prodju kod ovih,bzvz...

inace,ne brini ti za moje letovanje.imam stan u kotoru i babu i dedu + pola familije u puli i rijeci,tako da letovanje nikad nije bilo problem :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png


Eee pa citaj... :)

Boli te ides uvek na more, ne moras u solarijum da bi bila IN. :lol:

(Ti si bas internacionalna ;))
 
mravojedi:
Nije ni njima lako. Da ih neki bilmez taslaci na moru 15-tak dana. U redu je da je free letovanje, ali tamo se taslace po par puta na dan.


Mislis dovede i ortake?

Ma nije ni to problem bre navilke su one ;) a i nije od sapuna nece da se potrosi.

A nesto racunm da tu bude mnogo vise od 15 dana, mada ne bih se kladio da bude popar puta na dan....
 
Banshee:
jao ja sam pogresno procitala....mislila sam da je obrnuto....zasto crnogorci imaju prodju kod ovih,bzvz...

inace,ne brini ti za moje letovanje.imam stan u kotoru i babu i dedu + pola familije u puli i rijeci,tako da letovanje nikad nije bilo problem :lol:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

U Rijeci je bas dobro kupanje. Luka sve cisto i duboko, samo dodjes na rub i bubnes u vodu.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top