Program za pavljenje cd covera

I jaooooooooo...

Toliko toga ima.. Sto se tice koji je najbolji.. to je vec pitanje ukusa..
Da se ne bi mucio ako koristis Nero, imas u njemu Cover Design, vidi da li ti se dopada sto ovaj dio Nera radi, a ako ti se ne svidja, na www.google.com upises cover program i dobijes dosta odgovora na pitanje..

Ja ti mogu reci neki jednostavan program, koji dosta ljudi koristi.. COverXP, a ja najjednostavnije koristim CD COver Easy layot..

Opet napominjem da je stvar ukusa.. Nekada sam covere pravio u Word-u sa tabelama..

Pa ti vidi...
 
Probao sam nekoliko, cisto iz znatizelje...

Vecina mi se nije dopala iz razloga sto oni na neki nacin upravljaju sa mnom, ne postuju moje zelje, tako da sam se zaustavio na gore pomenutom programu.. Nekako je najpriblizniji onom sto hocu, u par koraka napravim nesto jednostavno..

Primjer je samo izrada covera sa programima.. Mogu da ucitam sve sa CD-a ili DVD-a a da ne pisem sta se sve nalazi na istom jer me nekad mrzi da kucam toliko toga..

Primjer je takodje kada sam sastavljao CD sa free softverima da ih je bilo da ne kazem stotine, ko bi to kucao u omot Covera, ovako to ovaj progi odradi umjesto tebe..

Kazem ima ih dosta, ali sam ovaj gore pomenuti zadrzao...
 
zavisi kakav cover hoces.
Ako zelis da ti se automatskii izlista spisak svih programa koje imas na disku onda se koristi jedna grupa programa a ako zelis da pravis sliku onda ti je photoshop nezamenljiv.
Naravno. Postoji i gomila drugih specijalizovanih programa za te stvari a google je cudo.
 

Back
Top