pomoc prijatelja - NS foruma

E pa ljudi prijatelji znani i neznai ....

postoj velika mogucnost da vec do kraja nedelje odletim ( kako kazu )

tako da cekam dan D za LETECI START !

( javicu tacno kad ) ali pocelo je odbrojavanje !

ne bih o tome kako se ipak sad osecam ali vecu frku mi unosi okolina,prijatelji,....i ostali :|

ali . . . .8-) ;)
 
ono tipa:
.....................ostavi hemi-ja i mene ovde u cvetu mladosti................na milost i nemilost.............
.....................srce nam slamas......................
.....................a ko ce placati alimentaciju? ;)


putuj, putuj...................... i pisi, svaki dan ;)

ne obracaj paznju na nas, bice to jedno zanimljivo iskustvo...........seti se samo jelene jakovljevic :)
 
Nesonse ... samo opušteno.
Odmah sam ti rekao da treba da ideš.
Naprosto ja se držim jednog pravila koje mi je davno prodao Dr.Draško Ređep a ono glasi "ljude treba goniti na njihov put a nikako ih sputavati" !

Zato : Glavu gore a pamet u navedenu !
 
Sve je već rečeno, zato samo... srećno! :)

Ko kaže da je Dubai daleko?

nesons-1.jpg



 
Postovani vlasnici, administratori, moderatori, posetioci foruma, kao i svi korisnici interneta, ako ima i malo dobrote i ljudskosti u vama, izadjite nam u susret i pomozite nam na bilo koji nacin je to moguce sa vase strane, bilo da su to donacije, sto je i glavni sadrzaj sajta, postavljanje naseg banera na vas sajt, upisivanje naseg linka, obavestenjem svim clanovima vaseg foruma, prijateljima, pomozite nam da ostvarimo sto bolju posetu i rangiranost, da ljudi cuju za nas sajt i njegovu svrhu, jer verujte nam, ima toliko ljudi i dece kojima je potrebna pomoc a mi toga nismo ni svesni. Zato je glavna svrha ovog sajta da se pomogne nemocnima i onim ljudima kojima je pomoc preko potrebna, mozda vama 100 dinara nije mnogo ali nekome ce tih 100 mnogo znaciti. Prikljucite nam se i na forumu http://srpskikosmet.com/forum/index.php gde su nam potrebni posetioci koji ce da razvijaju ovaj forum i tako siriti nasu ideju i svrhu postojanja ovog foruma i sajta http://www.srpskikosmet.com. Pomozite nam na bilo koji nacin, ako imate bilo kakvu ponudu ili ideju slobodno nam se obratite.
 
Molim za malu pomoc ljudi koji znaju nesto o tome.
Zanima me kojih sve rodova ima u Novom Sadu (ili blizoj okolini) u vojsci, ali da ima i obuka (npr. PVO znam da ima ali nema obuka, e mene zanimaju samo oni rodovi za koje postoji i obuka).
I drugo, da li postoji neki rod za koji obuka postoji jedino u Novom Sadu (i nigde vise u Srbiji)?
Hvala veliko.
Pozdrav
 
them:
Molim za malu pomoc ljudi koji znaju nesto o tome.
Zanima me kojih sve rodova ima u Novom Sadu (ili blizoj okolini) u vojsci, ali da ima i obuka (npr. PVO znam da ima ali nema obuka, e mene zanimaju samo oni rodovi za koje postoji i obuka).
I drugo, da li postoji neki rod za koji obuka postoji jedino u Novom Sadu (i nigde vise u Srbiji)?
Hvala veliko.
Pozdrav


Mnogo pitas....

Ajde priznaj, ko te placa, CIA ili ko?
 
nesons:
o tome i ja mislim.... ali jos nisam video ugovor ali o tom po tom

inace ni ovde ne mogu da ustekam nista, 450 evra ( 36.000 din ) da imam do penzije znao bih sta bih, ali posto je iz godine u godinu sve neizvesno.....:?, englesko/indisko/filipinski cu malo znati, u cv-ju ce to ipak upasti i u oci onima kojima treba, postoji sansa da bude dobro, svaki pocetak je tezak, avantura je bolja tamo, nesto novo u zivotu, mozda napisem knjigu kad dodjem i obogatim se :lol:

i onda se probudis i vidis mrmota kako zavija cokoladu u foliju

idi, iskusi, i ne okreci se sine... al se NSu uvek vrati
 

Back
Top