O cemu se radi2?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

belcici

Zainteresovan član
Poruka
129
Pobogu,zar stvarno mislite da je meni tesko da otvorim jos jednu temu?Cemu tolika drskost? Prvo, koristila sam petrazivac i nisam nista nasla na temu "med i cimet", i upravo iz tog razloga sam otvorila novu temu. Drugo, da ste mi rekli da koristim pretrazivac u prethodne tri teme, NISTE, vec ste ih samo obrisali, a razlog ne razumem, tolike teme ostaju zakljucane i ne brisete ih. Tako da, izmisljanje nije najbolja ideja. I trece, ne razumem, zar je toliko tesko odgovoriti na moje pitanje sa DA ili NE??? Nisam vam trazila da mi pisete referat.
 
Pa med i cimet neces naci sigurno ali teme o mrsavljenju i zdravoj ishrani hoces.
Vidim da ti nije tesko da otvoris jos koju temu samo ovo si mogla da napises i na pp bez toga da masiras ostatak foruma otvaranjem istih tema.
Prilikom brisanja teme stoji i razlog toga samo treba pogledati sta pise.
 
Pa, to onda znaci da je pitanje unikat na forumu i da mozda i zasluzuje odgovor. O mrsavljenju i zdravoj ishrani znam dosta, zato sam i postavila konkretno pitanje ocekujuci konkretan odgovor, od doktora. Ali OK, radite vas posao onako kako mislite da treba. Pozdrav

P.S.Razlog nigde nije "stajao"
 
Razlog je stajao i jos uvek stoji. Samno treba pogledati.

I zasto bi ti, molim te, odgovarali sa DA ili NE - samo zato sto tebe mrzi da potrazis i podignes temu koja se bavi mrsavljenjem (dijetom, zdravom ishranom) i postavis pitanje pod istom, umesto da otvaras sto i prvu koja se odnosi na to kako regulisati telesnu tezinu i sta je zdravo a sta ne?! Osim toga, ili uz to - u lepljivoj "OBAVEZNO PROCITATI PRE POSTAVLJANJA PITANJA" jasno pise CRVENIM slovima da ce podizanje tema koje vec postoje ili cija se tematika vec obradjuje drugde u postojecim temama, biti bez komentara zakljucane ili izbrisane, te da se korisnici umoljavaju da koriste pretrazivac; zato je tu!

A konkretan odgovor, da bi prekinuli ovu diskusiju, je NE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top