kablovski internet

moze li neko da mi odgovori na to kako funkcionise kablovski internet...mene interesuje specifikacija instalacije vise nego sama teorija...jel nsiam nasao nigde na internetu neki dobar primer ili opis...sajtovi firmi koje to rade ne pustaju ni zrna u javnost...neko kao strucan kaze da trebaju kablovi opticki do svake bazne stanice drugi opet kazu da je drugacije...tako da ako neko ima neki link ili neki pdf neka javi na simovina@ptt.yu
sta vise ja da kazem...samo sam razocaran sto tako nesto u svetu poptuno normalno kod nas niko i ne razmatra...tu je stvarno neka velika rupa koliko ja vidim...
ajde ljudi pomazite !!!!!!!!
 
simovina:
moze li neko da mi odgovori na to kako funkcionise kablovski internet...mene interesuje specifikacija instalacije vise nego sama teorija...jel nsiam nasao nigde na internetu neki dobar primer ili opis...sajtovi firmi koje to rade ne pustaju ni zrna u javnost...neko kao strucan kaze da trebaju kablovi opticki do svake bazne stanice drugi opet kazu da je drugacije...tako da ako neko ima neki link ili neki pdf neka javi na simovina@ptt.yu
sta vise ja da kazem...samo sam razocaran sto tako nesto u svetu poptuno normalno kod nas niko i ne razmatra...tu je stvarno neka velika rupa koliko ja vidim...
ajde ljudi pomazite !!!!!!!!
Ja sam prikačen na KDS ,zajedno sa TV i radio programom. Sve ide preko nešto kvalitetnijeg koaksijalnog kabla od 75 Ohm i radi besprekorno. Kod ugovaranja sam izabereš brzinu od 64 kb do 2 Mb/s i na osnovu toga plaćaš pretplatu. Od njih jedino moraš pa pazariš modem (oko 8000 din).
 
[/quote]Ja sam prikačen na KDS ,zajedno sa TV i radio programom.[/quote]
Da li je u pitanju PTT? Ako jeste da li je u pitanju "KDS-tosin bunar" ili neki drugi(koji)? Cisto me zanima posto mene je*u vec dve godine za TV i radio signal a internet mogu samo da sanjam...
 
Ja sam prikačen na KDS ,zajedno sa TV i radio programom.[/quote]
Da li je u pitanju PTT? Ako jeste da li je u pitanju "KDS-tosin bunar" ili neki drugi(koji)? Cisto me zanima posto mene je*u vec dve godine za TV i radio signal a internet mogu samo da sanjam...[/quote]Da, KDS Tošin bunar. Pao sam u nesvest kada su sutradan po potpisivanju ugovora došli majstori, za pola sata sve izbušili, provukli kablove, montirali utičnice i uz "Ljubim ruke" nestali?
 
Espanol:
Ja sam prikačen na KDS ,zajedno sa TV i radio programom.
Da li je u pitanju PTT? Ako jeste da li je u pitanju "KDS-tosin bunar" ili neki drugi(koji)? Cisto me zanima posto mene je*u vec dve godine za TV i radio signal a internet mogu samo da sanjam...[/quote]Da, KDS Tošin bunar. Pao sam u nesvest kada su sutradan po potpisivanju ugovora došli majstori, za pola sata sve izbušili, provukli kablove, montirali utičnice i uz "Ljubim ruke" nestali?[/quote]
Boze kako je lepo procitati da i kod nas moze da se desi ono sto je u svetu sasvim normalano.Istina zvuci malo verovatno ali je u svakom slucaju za pohvalu.Kad bi svi i stalno tako radili gde bi nam bio kraj.
 

Back
Top