Francuski buldog

andjelcic

Obećava
Poruka
55
Caos svima!!!!!!!!
Interesuje me ima li ljubitelja ove slatke kuce?
Ako ima,kakva su vam iskustva sa njima?
Ja imam jedog nestaska od 7 meseci i zove se Max!!!!!!!!
Pa bih volela da procaskam sa onima koji ih vole,ili imaju...
Pozzzzzzzzzz
 
Moj Max,puni jos malo 9 meseci,pitaj sta god te zanima,ja cu ti rado odgovoriti,na osnovu dosadasnjeg iskustva...
jedno cu ti reci...JAKO SU OSTELJIVI...
Ali i PRESLATKI ...I vrlo,vrlo,vrlo...vezani za gazdu!!!!!!!!!!
Uzivaj sa nim,jer on je pas koji bas zna da uzvrati ljubav
 
da li je neko u mogucnosti da cuva ovog psa,starog 5 godina na nekih 15 dana?ili ako neko zna broj telefona nekih pansiona neka mi ostavi...ali najbolje bi bilo ako bi neko pomogao i prihvatio da ga pricuva...
 
DA LI NEKO IMA ZENKU FRANCUSKOG BULDOGA KOJU BI PARIO SA OVIM MOJIM MUZJAKOM???
ON IMA PAPIRE ,OCENJEN JE ...ILI MI POMOZITE DA NADJEM ZENKU ,AKO NEKO POZNAJE NEKOG SA ZENKOM NEKA GA UPUTI NA MENE...
PLIIIIZ
 
mina21bg:
ne razumem zasto vestacka oplodnja??hocu da ga parim,jer je to prirodno pa i on ima potrebe jadan..zato trazim zenku...ako cujete da neko ima zenku javite!!
nisam rekla da ne treba da ga paris,nego da se buldozi tesko uparuju i da retko uspe prirodno parenje. tako sam bar cula od nekog odgaivaca koji je bio presrecan sto su mu se uparili psi prirodno.
 
ja nemam, ali bih voleo da imam...
gde si nabavila i koja im je cena ;)


OCA (po rodoslovu MORIS DE ARIS) je francuski buldog, star 6 godina, vesele naravi i nimalo agresivan. Obožava ljude i ne može da obitava na otvorenom prostoru, već samo u kući (stanu). Voli da pliva na Savi što baš nije svojstveno njegovoj rasi. Brižno je odgajan i negovan. Kontakt telefon: 063 372 191


http://www.orca.org.yu/udomljavanje galerija.htm
 
Колико посла има око тих штенаца и око кује док се напари па док је скотна... много велика обавеза су... Ја их обожавам. Ја сам прву женку 1500 марака платила , све паре из куће смо истресли... На знам какве су цене француских булдога ?
 
e pa wisnja ako si pravi ljubitelj ove rase a pogotovo zivotinja,tacnije pasa,mozes da dobijes ovog muzjaka na poklon sa sve papirima,zena ciji je on ne moze da ga cuva vec neko vreme zbog unucica,on ne voli bas mnogo decu,tj ljubomoran je kada vidi gazdaricu da ljubi i mazi unucice.

pa ako si vec napisala da ih vlis evo ja ti ga poklanjam dzabe,pa ti u medjuvremenu skupljaj pare za stene ako hoces a ovom pruzi sansu da zivi i ljubav,posto rece da volis rasu.lepo tebi lepo njemu??
 

Back
Top