Demanti & Molba!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Prijatelji moji postovani forumasi i ostali.


Zelim ovo prilikom da naglasim jos jednom, da izmedju mene i forumasice koja pise pod nadimkom Butterflies And Hurricane njie ni jednom bilo nikakvog sexa!!!!


U zivotu smo se videli 2x nikada nismo ni bili nasamo.


Dakle sve sto sam ikada napisao vezano za ovo je cista sala i zezanje. Ako je neko pomislio da bih o tome javno pisao pored toga sto ona ima decka koji sve ovo mozda cita onda moram na ovakav nacin na to demantujem.


Ja sam covek koji voli da se sali, pa i na svoj racun, ali mojoj prijateljici je to malo smetalo kada ja nju zezam kako smo mi kao znate vec sta, jer da ne bi slucajno njen decko posumnjao... E onda je meni bilo jos zanimljivije da je zezam. :lol:


Smatrao sam da decko treba da veruje devojci na rec i svom zdravom razumu! Ali pogresio sam i zato se izvinjavam!


Nazalost ona to nije tako dozivela, pa joj se ovom prilikom javno izvinjavam za naneto nerviranje i stres.






M O L B A


Ubuduce molim sve clanove foruma koje su zenskog pola da mi ne pisu PP u koliko ne racunaju da ce doci do sexa! Ako vam bas nesto jako treba od mene i ne moze u javnosti molim da PP bude samo sluzbenog, i sto kraceg sadrzaja!


Znaci imam puno drugarica na krstarici i ne treba mi vise ni jedna! 8-)


Time cemo izbeci bilo kakve zabune!



Od ovoga bih izuzeo moje drage forumasice iz Novog Sada i okolnih sela (Neva, Storm, Lili, ako nisam neku zaboravio) zatim Blondi, Marina B, zelenooka, i sve druge koje imaju preko 35g. ;)



Hvala, na paznji, polece sokooooo!!!!! (Nije okrunjen kukruz!)
 
Auuu, mnogo je dima ovde, znaci da je ipak vatre bilo... Koliko puta ste i datume da cujemo? I da, koja poza je najbolje ostala u secanju? Naramenusha? Inace, glasine kruze da je doslo do... ali ako ti kazes da nije...
 
I ja bih isto da zamolim sve koje nemaju nameru da imaju seks sa mnom da mi ne pisu na PP.
Ovom prilikom bih zeleo da javno opomenem sve forumasice da me ne citiraju, jer cu to takodje smatrati otvorenim pozivom na seks, te ih u tom slucaju smatram odgovornim za sve sto se desi. Ko je procit'o - procit'o!
Na ovom mestu bih zeleo da izjavim da nisam imao nikakve seksualne kontakte sa forumasicom xpajamacax (pajamaca), ali da sam tokom jedne voznje njenim kolima napravio kuglicu od izlucevina iz nosa i obrisao je o donji desni rub koznog sedista.
Hvala Alekseju na ovoj temi!
 
Imam dva druga koji se uvek zazaju samnom i sa jos 3 moje drugarice na tu foru kao "muvam te, svidjas mi se" i to sve naravno uzivo (forum je bezazleniji slucaj svakako). I desilo se tako da su se jednom njih dvojica tako salili sa drugaricom pred njenim deckom. Ispalo je da to decku nije smetalo, ali je zato toj drugarici bilo bas neprijatno. Pitala sam se kako bih se ja osecala u toj situaciji, jos uvek ne znam. Meni su malo te fore smarajuce, ako se preteruje...
 
Julian_Duranona:
I ja bih isto da zamolim sve koje nemaju nameru da imaju seks sa mnom da mi ne pisu na PP.
Ovom prilikom bih zeleo da javno opomenem sve forumasice da me ne citiraju, jer cu to takodje smatrati otvorenim pozivom na seks, te ih u tom slucaju smatram odgovornim za sve sto se desi. Ko je procit'o - procit'o!
Na ovom mestu bih zeleo da izjavim da nisam imao nikakve seksualne kontakte sa forumasicom xpajamacax (pajamaca), ali da sam tokom jedne voznje njenim kolima napravio kuglicu od izlucevina iz nosa i obrisao je o donji desni rub koznog sedista.
Hvala Alekseju na ovoj temi!


Hehe bas se tebe setim kada se pomenu forumaske varijante.. :lol:
 
lara#1:
Imam dva druga koji se uvek zazaju samnom i sa jos 3 moje drugarice na tu foru kao "muvam te, svidjas mi se" i to sve naravno uzivo (forum je bezazleniji slucaj svakako). I desilo se tako da su se jednom njih dvojica tako salili sa drugaricom pred njenim deckom. Ispalo je da to decku nije smetalo, ali je zato toj drugarici bilo bas neprijatno. Pitala sam se kako bih se ja osecala u toj situaciji, jos uvek ne znam. Meni su malo te fore smarajuce, ako se preteruje...
Pametno ti je to sto nikoga nisi citirala prilikom pisanja posta... Ko zna na sta bi to izaslo.

@Aleksej
Zli jezici, Baso... Rekoh ti vec da ne verujes zlim jezicima. Nevin sam poput detinje suze.
 
lara#1:
Imam dva druga koji se uvek zazaju samnom i sa jos 3 moje drugarice na tu foru kao "muvam te, svidjas mi se" i to sve naravno uzivo (forum je bezazleniji slucaj svakako). I desilo se tako da su se jednom njih dvojica tako salili sa drugaricom pred njenim deckom. Ispalo je da to decku nije smetalo, ali je zato toj drugarici bilo bas neprijatno. Pitala sam se kako bih se ja osecala u toj situaciji, jos uvek ne znam. Meni su malo te fore smarajuce, ako se preteruje...

Ma da, bas te smara...

A posle u mraku trlj, trlj, trlj... ;)
 
Aleksej_BASO:
Od ovoga bih izuzeo moje drage forumasice iz Novog Sada i okolnih sela (Neva, Storm, Lili, ako nisam neku zaboravio) zatim Blondi, Marina B, zelenooka, i sve druge koje imaju preko 35g. ;)
Hvala, na paznji, polece sokooooo!!!!! (Nije okrunjen kukruz!)

E da i livija je izuzeta! :) Moze da mi piskara porukice :)
 
Aleksej_BASO:
Zelim ovo prilikom da naglasim jos jednom, da izmedju mene i forumasice koja pise pod nadimkom Butterflies And Hurricane njie ni jednom bilo nikakvog sexa!!!!

pa mi to znamo vec, a sad reci sa kojom je BILO sexa? :lol: i josh mi neshto nije jasno-zashto dozvoljavate dechku/devojci da prati vash rad na forumu ako je dotichan/dotichna ljubomoran? uvek ce biti shala i zezanja, makar ce pristici neki pp sumnjivog sadrzaja? el to pod parolom "ja nemam shta da krijem" a onda frka batoooooooo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top