Ko ce prvi priznati nezavisno Kosovo?

Ko bi od ovih drzava mogao prvi prianati nezavisno Kosovo?

  • Makedonija

  • Albanija

  • SAD

  • SSSR

  • Trinidad & Tobago

  • Vatikan

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
alergicna:
OBRAZ I RADIKALI ako imaju malo mozga pa priznaju koliko su doprineli da se ovako desi
Naravno vazi i za SOCIJALISTE
Sedam godina su "demokrate" na vlasti, sestro slatka!
Nisi znala?!
Bas zato sto imam mozga, ne priznajem da je iko vise kriv od njih. Od njih sam cula da samo treba da smaknemo Milosevica, med i mleko poteci ce Srbijom. Kosovo ostaje u Srbiji.
EU i svet nas voli :roll:
Evo te "ljubavi", pocrkasmo od nje.
Promenite malo plocu.
Nemojte prodavati silo za ognjilo, provaljeni ste.
 
*BILJA*:
Sedam godina su "demokrate" na vlasti, sestro slatka!
Nisi znala?!
Bas zato sto imam mozga, ne priznajem da je iko vise kriv od njih. Od njih sam cula da samo treba da smaknemo Milosevica, med i mleko poteci ce Srbijom. Kosovo ostaje u Srbiji.
EU i svet nas voli :roll:
Evo te "ljubavi", pocrkasmo od nje.
Promenite malo plocu.
Nemojte prodavati silo za ognjilo, provaljeni ste.

BALKANSKI SPIJUN u akciji
I sama znas sta je bilo na Gazimestanu, ona chuvena "niko ne sme da vas bije" gde je promovisao NACIONALSOCIJALIZAM pa Arkan masovni ubica i reketash pa ratni profiteri koji su sa Kosova dolazili sa brdom para i skupim automobilima.........
Mnogo ste zasr.....li i sad vam je DOS kriv
 
alergicna:
BALKANSKI SPIJUN u akciji
I sama znas sta je bilo na Gazimestanu, ona chuvena "niko ne sme da vas bije" gde je promovisao NACIONALSOCIJALIZAM pa Arkan masovni ubica i reketash pa ratni profiteri koji su sa Kosova dolazili sa brdom para i skupim automobilima.........
Mnogo ste zasr.....li i sad vam je DOS kriv
O Gazimestanu sam vise cula Hagu, nego u Srbiji, bejah tada mladja maloletnica.
Da, tamo su ga toliko puta procitali kao optuzbu, a ja ne videh niti jedne reci gde je nesto rekao protiv Siptara.

Sta je trebalo da kaze: Svako sme da vas bije?!
 
Што више гледам "Балканског шпијуна" све више схватам истину филма. најинтересантнија ми је Чворовићева изјава док испитуеј станара
"Ви, ви сте све ово изазвали, ви који сте са запада дошли пуни пара да подривато ово наше овде!"
 
Alekasandar2:
Што више гледам "Балканског шпијуна" све више схватам истину филма. најинтересантнија ми је Чворовићева изјава док испитуеј станара
"Ви, ви сте све ово изазвали, ви који сте са запада дошли пуни пара да подривато ово наше овде!"


Taj koji to izgovara u tom filmu predstavlja - ispran mozak.

Nego da li ste bili skoro u posluzi?
Pa šta kažete za ove cene?
 
Neka priznaju ko šta hoće, pa i juga-pljuga je iako zločinačka, bila međunarodno priznata i cenjena širom sveta, a vidi sada, ostali su samo titovi ostareli pioniri-penzioneri posakrivani u svojim mišjim rupama i samo gledaju ko će im od kuda namaknuti pare za penzije......

Lako ćemo kad dođe vreme za to reći: Puj-pike ne vredi, i lepo anektiramo Kosovo....
 
Frenk Vizner danas u Beogradu
BEOGRAD, 6. februara 2007. (Beta) - Američki izaslanik za pregovore o statusu Kosova Frenk Vizner boravi danas u poseti Beogradu, gde će se sastati sa srpskim zvaničnicima.

Najavljeno je da će se Vizner pre podne sastati s predsednikom Srbije Borisom Tadićem, a zatim s premijerom Vojislavom Koštunicom.

Vizner dolazi iz Prištine, gde je u ponedeljak razgovarao s predsednikom Fatmirom Sejdijuom, s kosovskim pregovaračkim timom, kao i s kosovskim premijerom Agimom Čekuom.

Američki izaslanik boravi u Beogradu nekoliko dana pošto je izaslanik UN za status Kosova Marti Ahtisari Prištini i Beogradu predao predlog paketa za rešenje statusa Kosova.

Vizner je juče rekao u Prištini da Albanci "neće biti razočarani" konačnim predlogom specijalnog izaslanika UN Martija Ahtisarija koji će biti upućen Savetu bezbednosti.

Vizner je rekao i da će eventualni predlozi i sugestije kosovske strane biti uzeti u obzir na dodatnim konsultacijama koje će se 13. februara održati u Beču.

On je dodao da će konsultacije biti održane bez obzira na to da li će na njima učestvovati i srpska strana.
____________________________________________________________________
MKG-medjunarodna krizna grupa trazi od Pristine da odmah poslije usvajanja nove rezolucije u UN-u proglasi nezavisnost.
 

Back
Top