Shta mi radimo ovde?

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
Maslachak:
...vazzno da svako tera vodu na svoju vodenicu....:)))

hvala maslachku na inspiraciji...gledam ove teme i moram da primetim da puno ljudi ovde dolazi da istrese neke svoje frustracije, shta li....?? znachi, otvori neko temu. niko ne chita. vec krece paljba. ne daj boze da neko procita i saslusha tudje misljenje. a neeeeeee, toga ovde nema.
onda se jedna ista ekipa obrushi na nekog nesretnika. onda se i nesretnik snadje pa pozove laku konjicu u pomoc. onda padaju teshke reci onda pristizu klonovi i tako .... do beskraja....
neki nalaze da su najpametniji, da najvise znaju, da su popili svu mudrost ovoga sveta....neki shalju pp-ove svima i na taj nachin pridobijaju ljude na svoju stranu. neki se osecaju bogom dani da komentarishu svaki post (neki lichni sukobi, valjda), a najredji su oni koji pokushavaju da zadrzhe neku neutralnost i da budu objektivni.
nekako mi je sve ovo bash izrazeno u poslednje vreme.
nekad je ovde vladala idilichna atmosfera.
koga nije mrzelo da prochita, neka ostavi komentar. slobodno pljujte po meni, ni ja nisam cvecka.
 
ehehehe leptiricu ti znash da ja tebe volim, ali zasto pominjesh shutku na onoj temi. onda gledam drugu temu, ljudi lepo spremili grickalice i chekaju da fajt pochne....i tako dalje, kako koju temu otvorim a ono FIGHT FIGHT FIGHT FIGHT....shta je bre ovo, el pun mesec mozhda?
 
e, ti si nova.. kad nagurash preko 5k postova, onda se javi...
shto pishesh na ovu temu, kad nemash pojma o chemu se radi... a i ovaj leprtiricj isto... ajd, tutanj...
ova copy pishe dugachke postove... za nju to ne vazhi :D
 
Copy_Cat:
ehehehe leptiricu ti znash da ja tebe volim, ali zasto pominjesh shutku na onoj temi. onda gledam drugu temu, ljudi lepo spremili grickalice i chekaju da fajt pochne....i tako dalje, kako koju temu otvorim a ono FIGHT FIGHT FIGHT FIGHT....shta je bre ovo, el pun mesec mozhda?


Pa moram malo... 8-)...Danas sam pokushavala da obradim dramatiku "robin hooda"...(spashavam nove romanticne dushe)... :lol:
 

Back
Top