SRBI U SEDMOJ UMETNOSTI

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
zadnjih par godina video sam nekoliko filmova americke produkcije, gde umesto zlih rusa ili muslimana, figuriraju zli srbi. to sto su srbi preuzeli vodecu ulogu, da li je to trend, ili su se srbi za to krvavo izborili? ps. ima li tih filmova po BG. i kako stoje na top listama?
 
ti si sa kosova?

gle, mi srbi se jesmo mozda zajebali, i napravili losu sliku o sebi. ok, al' to je prolazno,polako vec ide.

s druge strane, ti ces uvek biti siptar i vaznije, musliman, a takve bas i ne mirisu puno van, nevezano za trenutnu situaciju;)
ne znam sto to, al trajno ste obelezeni.;)
pozz
 
adem_ks:
zadnjih par godina video sam nekoliko filmova americke produkcije, gde umesto zlih rusa ili muslimana, figuriraju zli srbi. to sto su srbi preuzeli vodecu ulogu, da li je to trend, ili su se srbi za to krvavo izborili? ps. ima li tih filmova po BG. i kako stoje na top listama?

Pa ništa neobično. Postoji Holivudski kliše pa su tako Italijani ugladjena gospoda pred damama a okrutni u biznisu. Bitno da NEKI ENTITETI nisu zanimljivi ni Holivudu.
Ovako, neko će se zaintrigirati da vidi gde je ta Srbija pa onda da vidi o čemu je reč i tako...
Svaka reklama je - reklama i baš im hvala!
:-D
 
Ima ih jedno tucet sa tom tematikom. Srbi kolju, voze bicikle i dižu 3 prsta, a puška kao u lovu preko ramena, šutiraju trudne žene i tako redom
Ono što su činili idioti u ratu, režim na ovaj ili onaj način podržavao, CNN karikirao, Holivud zaokružio.
Sve u svemu, kao što reče uvaženi moderator, to je reklama.
Kažu, bolje da o tebi i pričaju loše, nego da ne pričaju ništa. Ovako postoji bar neko mišljenje o tebi
g020.gif
 
~Petar~:
ti si sa kosova?

gle, mi srbi se jesmo mozda zajebali, i napravili losu sliku o sebi. ok, al' to je prolazno,polako vec ide.

s druge strane, ti ces uvek biti siptar i vaznije, musliman, a takve bas i ne mirisu puno van, nevezano za trenutnu situaciju;)
ne znam sto to, al trajno ste obelezeni.;)
pozz
ma ja samo pitam, nemoj se ljutiti, cisto me interesuje da li se to tamo gleda, kako reagirate na to itd.
 
Ademe, nedavno sam gledao Krvavi Dijamant koji govori o gradjanskom ratu u Sijera Leoneu......
Prepoznao sam mnoge detalje iz nashih balkanskih ratova a u metodima pobunjenichke gerile Revolucionarnog Ujednnjenog fronta Pripadnike Ovk-a.....
Pre svega kroz sledece:muchenje najgore vrste uz odsecanje delova tela i druge ''pikanterije'':roll:
Meshavinu terorizma i ulichne seosko gradske gerile.....
Finansiranje iz ,najblaze recheno, sumnjivih izvora:roll:
I poslednje ali ne i najmanje vazno monstruozno korishcenje dece:shock: kao boraca.......
Zivim za dan kad ce se snimiti film o gradjanskom ratu na Kosovu uz prikaz zlochina i albanske i srpske strane.....tu bi se videlo da tzv.OVK nije bila nishta drugo do zlochinachka razbojnichka banda koja je terorisala i srbe i albance......
 
goxy:
evo josh jedan interesantan link.....
Albanski terror samo ne na Kosovu gde su im ''decenijama'' ugrozavana prava vec u prilichno tolerantnoj Makedoniji Zashto tamo, ako mozesh da mi objasnish ,Ademe :confused:
mozda bih pokusao da ti odgovorim, onako amaterski, ako se prvo izjasnis u vezi pod naslova sajta koji glasi "posveceno 2,500 g. dugoj historiji makedonije imakedonskog naroda" :confused: :confused:
 
E... zasto se Albosi uglavnom pretvaraju da su Jugosloveni na stranim forumima :shock: Ne... ozbiljno... skoro svaki govori kako su oni bili ponosni Jugosloveni :shock: :shock: dok zli Srbi nisu sve upropastili... jbote, toliko su agresivni u toj teoriji da jsu mene par Amera 3 dana :shock: ubedjivali da je Albanija bila deo Jugoslavije :shock: :shock: :shock: a da to sto ja pricam (da Albanija nije bila deo Jugoslavije, a da su Albanci u Jugoslaviji bili k'o Meksikanci u SAD) srpska propaganda... :shock: :shock: :shock: :shock: uvrnuto.. mada me to podseca na jedan slucaj pre par godina kad je neki Hrvat navalio na Austrijanca kao da su oni Austrougari i da su oni ortaci i sve to... taj Austrijanac ga trpio jedno vreme, a onda kad je video da ne moze lepo oterao ga je u... sa recima tipa "klosari jedni koji su izvrdavali poreze i dezertirali iz svakog rata u koje ih je Carevina pozvala"...
 
Silent Bob:
E... zasto se Albosi uglavnom pretvaraju da su Jugosloveni na stranim forumima :shock: Ne... ozbiljno... skoro svaki govori kako su oni bili ponosni Jugosloveni :shock: :shock: dok zli Srbi nisu sve upropastili... jbote, toliko su agresivni u toj teoriji da jsu mene par Amera 3 dana :shock: ubedjivali da je Albanija bila deo Jugoslavije :shock: :shock: :shock: a da to sto ja pricam (da Albanija nije bila deo Jugoslavije, a da su Albanci u Jugoslaviji bili k'o Meksikanci u SAD) srpska propaganda... :shock: :shock: :shock: :shock: uvrnuto.. .
Па, било је планова, после '45. да Албанија постане 7. република.
 

Back
Top