Utisak dana ...

O insektima da i ne govorimo.
Puni parkovi macijih buva, o komarcima da i ne govorimo.
Bojim se da odem do parka sa psom da ne fasuje neku buvu ili krpelja.
A vec ih je par puta dobijala. Jednostavno, ne mogu da je spasim od krvopija.
A kompletno je zasticena.
Cak su buve i na mene krenule u boj.
 
Ulepšao mi je dan neki razgovor preko fejsbooka sa mojom daljom rodjakom Dušicom. Inače, otkaz imam samo jedan fejbook profil, ja jako retko sa nekim vodim tako relativno dugačke (razgovor je bio više nego prijatan, to se podrazumeva) razgovore.

Ove nedelje ću verovatno biti nekoliko dana na forumu, naći će se vremena. Nadam se da nisam dosadan sa time
 
Pričala sam sa jednom prodavačicom koja se odma vidi da je ljubomorna i zakolutala očima na neka moja pitanja a kao da radi u humane svrhe. Namerno sam je izazivala da bi ona sebe razotkrila. Kakva je to osoba? :ljuta:Nikad ne veruj humanim ljudima. :aha2:
 
Utisak dana su mi sledeće stvari

1. Bio sam u dilemi dal da idem na Beer fest u Beograd iz Novog Sada ili ne. Sa sigurnošću znam da ipak neću ići sutra, a dal ću ići u subotu-neznam
2. Brat mi je saopštio mogućnost da se vrati sutra sa Beer festa, i to u mnogome kvari i moje planove.
3 Jer, neide mi se u Beograd, da tamo budem sam do večeri (kad bi eventualno sa drugom išao na Beer fest)
 
Veoma sam zadovoljna novom frizurom. :heart:

Blago tebi!
Mene jedna kretenka upropastila pre petnaestak dana. garantujem da bih se ja sama bolje osisala, jer sam to pre radila.
Htela sam kratku frizuru, stepenasto pa da mi izvuce spiceve i naravno da poradi na gustini pozadi.
Ona me je osisala sve suprotno.
I sta da joj posle toga kazem. Jedva sam cekala da stavim kapu na glavu i da pobegnem.
A do toga ne bi doslo da je moja frizerka radila...
I sad ne znam sta cu do jeseni?
 
krasno krasno..sinoc sam bio napredavanju o nekom Adamu iz Govrljeva..istina nisam nista shvatio ali sam odmah ukapirao gdje je zakuska s picem nakon prezenatacije..utisak od sinoc jos uvjek osjecam u glavi..
 

Back
Top