Srodna dusha

Tom cat

Početnik
Poruka
46
VERUJETE LI U SRODNU DUSHU?

VERUJETE LI U IDEALNOG PARTNERA?

Trazim idealnog partnera, bez obzira na pol.
Zelim ziveti kod tebe uz tvoj veliki doprinos radu.
Jako sam vredan i nadaren (znam bez problema upaliti TA pec)
Jeste li vi taj idealan partner?
 
Enfroz2891.:
DA
DA,JA SAM TAJ ...ALI ZA SEBE:(

A ja ne trazim,s obzirom na pol.
Zelim i ja da budem Sheik,ali mrka kapa.
Znam da zamenim sijalicu..ako mi se pomogne,naravno.
Jesam....al za sebe.:(



hahahaha...ja ladno umesto seik..procitala shrek... :lol: :lol: :lol:
 
Tom cat:
VERUJETE LI U SRODNU DUSHU?

VERUJETE LI U IDEALNOG PARTNERA?

Trazim idealnog partnera, bez obzira na pol.
Zelim ziveti kod tebe uz tvoj veliki doprinos radu.
Jako sam vredan i nadaren (znam bez problema upaliti TA pec)
Jeste li vi taj idealan partner?
srodna dusa verovatno da postoji ..... tamo negde
a sto se tiice idealnog partnera... individualno je.. svako od nas moze da ucini svog partnera idealnim, ako to zeeli, sve zavisi od nas... od prihvatanja mana ili zmurenja pred istim i ... bla bla truc na ovu temu mmoze do sutra...



bez obzira na pol???
ti si heermafrodit ? :razz:
 
Hvala zelenooka.
Evo da odgovorim na temu:
Verujem u srodnu dusu. Ne mora to da bude partner. Moze biti najbolji drug, rodjak, bilo ko meni slican, neko s kim se dobro kapiram...
A da bi partner za mene bio idealan mora prvo da se dokaze da mi je srodna dusa.
 
imam srodne duse, hvala bogu sam imala srece da ih sretnem...
ne verujem u idealnog partnera, i takvog ne trazim... nego onog koji ce me nauciti necemu u odredjenom periodu zivota, i kojeg cu moci da volim...
 
Vudi Alen jednom reče da je za to potrebno da se njima dvoma poklope neuroze.
Mislim da je tada bio malo previše obuzet neurozama.

Ali istina je da često i nemamo sami pojma a šta je to za nas srodna duša. Možda je pre srodna našim tripovima... ili im idealno pasuje.
 
HELENA33:
Da.
Da bi čovek znao, osetio šta je to baš njemu srodno/idealno, mora da poznaje sebe.

Kako je to dug i zamoran proces u koji se malo ko upušta, a još manje njih u tome uspeva, onda je jasno da se nikada ne zna tačno šta je baš baš čoveku srodno/ idealno, već se samo zna šta je srodno / idealno tripovima...

Tako nekako...
 
Episkop:
Da.
Da bi čovek znao, osetio šta je to baš njemu srodno/idealno, mora da poznaje sebe.

Kako je to dug i zamoran proces u koji se malo ko upušta, a još manje njih u tome uspeva, onda je jasno da se nikada ne zna tačno šta je baš baš čoveku srodno/ idealno, već se samo zna šta je srodno / idealno tripovima...

Tako nekako...
mnogo generalizujes lepi, mnogo...
 

Back
Top