jel postoji neka devojka...

pa i nisi... svakako ne osete miris... a sad, da li su se navikli na isti... ili uopshte nije ni bilo mirisa... ne menja bitno stvari... ugushe se... to je bitno...
shalio sam se... nisam znao kako bih ozbiljno prokomentarisao... kad sam vecj pogreshio... a i da nisam... o5 bih se shalio... plashim se zhena... a narochito mudrih... pa tako pokushavam da skrenem s' teme...
 
ne volim smajlije... neki su mi chak i strashni... nekim ljudima stoje... al' ne svima... mislim da meni ne bi... ali imam avatar koji ublazhava odsustvo istih... ja bi samo stavljo te zbunjene:D... a i ovaj mi je lep... ostali, 'nako...
 
RLO: "...koja ce vama biti dobra? bez da joj nadjete neku manu iz prve, tipa: ona je sponzorusa... ona je imala 14 decka do sad... ona je previse uspesna... previse nesigurna... previse jaka... previse bilo sta... pitam se... "
ma gomila gluposti.
 
ja ne znam, mislim da su mi svi našli neku manu....
a i ja nađem manu
ali ne odem zbog nje
konstatujem je
i na kraju prihvatim ako mogu
ako vredi
i ne tražim nekog ko nema nikakvu manu
jer i sama imam mane
i to ti je kao što kaže livija
ljudska ljubav
najbolja koja postoji ipak
 
livija:
ali u datom trenutq su valjda ono shto iskash? mis' ljubav je uvek tu... za nekoga... ljudi koji vole jednom su plitki ljudi... koji nikada zaista nisu spoznali ljubav... letargija i navika.... nema bozhanske ljubavi medju smrtnicima..... well.. svako ne konstantne medju usko odredjenim smrtnicima....

znaci mora da se posvadja s prvom devojkom/deckom da ne bi bio plitak
sta znaci da je neko plitak
 
zashto mora da se posvadja? zashto uopshte postoji ta predrasuda da je sve bajno ako se ne svadjamo? i zashto moramo da se svadjamo ako se oko necheg ne slazhemo?
naravno da ne mozhesh voleti samo jednom... ako si iskren/a prema sebi.... svi se mi neprestalno menjamo razvijamo i iznova sazrevamo, u svim pravcima.. naprosto je nemogucje da se medjusobno propratimo svo to vreme i da u svakom trenutq mozhemo da se poklopimo.... uvek cje biti neshto shto cje nas deliti... a forsiranje nechega shto ne ide zajedno jeste navika, i lenjost da se pochinje iz pochetka... bar je to moja neka percepcija teme.....
ono po sistemu 'uf, kad smo vecj zajedno svo ovo vreme'....
takav stav je (meni) totalno ogranichavajucji.... kao da probash jednom sok od breskve i odmah mislish da si ih probao sve.. kao sve je to isto.... a postoji hiljadu razlichitih uqsa... a ne vidim zashto se drzhati samo jednog? zashto ne probati ostale? zbog komshiluka?
chemu vodi jednolichnost? idesh pravo u nishtavilo i ne postizhesh uzvishenost? jeee super!
to mi je isto kao da nemash mashtu....
 
rile_laki_oblak:
...koja ce vama biti dobra? bez da joj nadjete neku manu iz prve, tipa: ona je sponzorusa... ona je imala 14 decka do sad... ona je previse uspesna... previse nesigurna... previse jaka... previse bilo sta... pitam se...
i citajuci ove komentare, sve mi se nesto cini kako samo trazite bilo kakav razlog da se izvucete iz te price... ako uopste i dozvolite sebi da upadnete u istu...

pazi ga ovaj...dal tjesh iz prve da primetish da je imala 14 "decka" do sada?...kako?...pohabana?...
a ja se pitam zashto to dozhivljavash kao previshe...dal to koprca tvoja podsvest da si premalo?
bitje mi dobra ona shto dobro qva radja decu i ne pita mnogo!...
nisi ti to dobro osmislio...
 

Back
Top