radoznalost

  • Začetnik teme znak pitanja
  • Datum pokretanja
Z

znak pitanja

Gost
Postavljam pitanje ovde jer mislim da vise spada u domen medicine nego cistog sexa...
Naime: Malo vise od dve godine sam u vezi sa covekom koji ima 43 godine. Vidjamo se u razlicitim intervalima i susreti traju razlicito. Najpre nas je povezao sex, kasnije i ostalo. E sad... U pocetku su odnosi trajali jako dugo a pauze su bile strasno kratke... zapravo sam bila zaprepastena koliko je potentan. U poslednje vreme se vidjamo mnogo redje i postaje malo neobicno to sto kad npr. u jednoj noci dva puta pokusamo da vodimo ljubav - on ne uspeva da dodje do kraja... Obicno se nasali da je u pitanju losa kondicija ili da smo se prethodni put preforsirali i meni je sve to OK i zaista mi ne smeta, ali mi je nedavno palo napamet da su mozda u pitanju i godine koje cine svoje? Ili mozda ja vise nisam dovoljno stimulativna (iako on nece ni da razgovara na tu temu tvrdeci da je besmisleno)? da me ne razumete pogresno: volim sex, divno mi je sa njim, ali nije sve u tome, niti mi smeta sto ne vodimo ljubav po citavu noc kad smo zajedno... Samo sam primetila promenu i pitam se sta bi moglo biti u pitanju?
Inace, on uopste ne pije i jako je u dobroj (opstoj) kondiciji... Pozdrav!
PS Znam da cu neke nasmejati, ali... i tome ovo sluzi, zar ne?
 
Pa u principu mogu biti dva problema,jedan je moguci problem sa njegovom prostatom(ipak zalazi u neke godie,ili mozda uzima neke lekove koji kao nus pojavu imaju smanjenje libida)a drugi je cisto psiholoski(da nesto ne stima u vasoj vezi,opterecen je nekim stvarima...nisi rekla da nije slucajno ozenjen,preopterecenost problemima na poslu,stres...).Ja se izvinjvam zbog indiskretnosti ali forum i jeste za ovakve stvari namenjen.
Nema sad tu ne znam koliko sirok dijapazon nekih mogucih uzroka.
 
Nije ozenjen, razveden je... Buduci da "u sitna crevca" pricamo o svemu i svacemu, verujem da bih bar naslutila neki ozbiljniji problem (cak i ako ne bi hteo o njemu da prica, u sta sumnjam)... Uglavnom se sve stabilizovalo (pre bi se moglo reci da je bio opterecen problemima u vreme kad smo zapoceli vezu) i osim sto je umoran (na posao putuje i po dva sata u jednom pravcu)sve je manje-vise u redu...
Pitanje je i bilo upuceno zato sto me zanima ima li sve to veze sa nasim medjusobnim odnosom, jer to i jeste ono sto me kopka... iako je, ponavljam, sa nasim ukupnim seksualnim odnosom, sve u najboljem redu i ovako... jedino je pre bilo drugacije pa me je to podstaklo na rtazmisljanje...
Lekove ne uzima nikakve, a kako se ispoljavaju eventualni problemi sa prostatom koje si pominjala?
PS Ne znam kakve veze ima, ali nisam starija od njega, vec mladja i nije to neka razlika u godinama - ako na to ciljas
 
To za godine pitaj Staneta,ni meni nije jasno zasto te to pitao.
Elem,pa problemi sa prostatom bi se manifestovali u vidu problema sa mokrenjem(isprekidan mlaz,otezano mokrenje...)sa godinama dolazi do uvecanja prostate,to onda postisne semene kesice,smanji se produkcija sperme...to sam spomenula onako usput jer dosta muskaraca kad krenu ti problemi to dozivljava vrlo tesko pa tu nastaju problemi sa erekcijom...
Ako je do sad sve bilo u potpunom redu onda je verovatno psihicki razlog,a to da prica o svemu...ne mora da znaci,tu ne mislim da krije od tebe nesto nego mozda ima neke svoje strahove kojih ni sam nije svestan pa se to manifestuje na taj nacin.Mozda mu je jednostavno na pameti sad nesto drugo...
Nadam se da ce se ovoj temi prikljuciti i muskarci tih godina sa jos nekim objasnjenjem.
 
znak pitanja:
PS Ne znam kakve veze ima, ali nisam starija od njega, vec mladja i nije to neka razlika u godinama - ako na to ciljas

Nešto si spominjala godine, pa kako su njegove najproduktivnije, mislio sam da nisi ti...ali to znači nije problem.
Jedino što me malo brine, to je vremenski period.
Možda če dr. da se priseti?
 

Back
Top