I need an advice....

m&a:
Da li je glupo da raskinem sa deckom.....

Pazi sad.....ako raskines povredices i sebe i njega...jer se volite,a to nikako ne zelis jel tako.Znaci preostaje ti da se uzbiljis barem malo i da ga ne zezas toliko,nego kad ti dodje da ga zezas u situacijama gde bi to bilo poprilicno neumesno a ti se ugrizi za jezik!To ti je moj savet
 
Za ovo što si ispričala sam je kriv, jedino si pogrešila što si jurila za njim!
Hteo je da te napravi ljubomornom i uspeo je u tome! Nema sad prava da se žali!
Šta da je bila obrnuta situacija (da si ti videla nekog njegovog ortaka i rekla kako je extra lik...)
Kako bi on tada reagovao?
 
Ma tebi je bre super! Volite se i sve je OK.
Ljubomora stvarno zna da bude gadna ako se čovek ne iskontroliše!
On je malo stariji, pa koliko vidim uživa da te ''cimne'' po neki put,
tekda dokaže kako je faca i da vidi kako ćeš da reaguješ!
Onda ti neki put preteraš sa reakcijom zbog svoje nesigurnosti... i to ti je to.
I onda on opet ispada faca jer si ga prvo izbacila pa posle trčala za njm...
Fora je u tome da nateraš njega da te shvati ozbiljno!
Kakvo bre crno gledanje i komentarisanje drugih riba kad je sa tobom!
Stavi mu do znanja šta ti smeta ali smireno i suptilno. Vikom i svađom ništa nećeš postići.
Takođe, moraš ti samu sebe da shvatiš ozbiljno, da budeš svesna svojih vrednosti i da prevaziđeš strah da ćeš ga izgubiti (pa valjda ima neki razlog što je sa tobom).
 
Svako ima probleme. Mene muci da li ce danas Mancester odvaliti Arsenal, tj da li da odigram 4-6 golova. Mancester kida u ubitacnoj je formi, a Arsenal ima opasne klince koji ce da kidaju za neku dinu, ali za koju dinu, znaci ne sada. A sto se tice teme, mogu reci za lika da je pedofilcina, nikad ne bih bio sa klinkom od 16 dina. I za tebe jedan savet, uzmi pelene kada skines tangice.
 
m&a:
Ako je i ovo bitno - on ima 21 god., a ja 16. Mozda sam mala.. Ne znam
Da li vredi da se i dalje borimo? On to zeli, i bas se trudi oko mene, ali megi ga je bas zato zao....


Jo deco deco.... Stvarno bi trebalo tinejdzeri da imaju poseban deo..... :roll:

Ali problem je sto bi se onda tamo navadili da idu oni forumski pacijenti sto svima salju slike i zovu na kafu... Klinke su za njih savrsena malo se proseru neku trulu poeziju i bum!
 

Back
Top