Isprebijano nekoliko pripadnika DS-a i LDP-a

Da li smatrate da su ovakve radnje isplanirane od strane DOS-a pred izbore?

  • Da?

  • Ne?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Rano jutros u Novom Beogradu nepoznata grupa gradjana nasrnula je na pristalice DS-a medju kojima je bilo i pristalica LDP-a koji su zalepljivali odlepljene predizborne plakate.

Kamenovana kuca Vladana Batica, za pociniteljima se traga.

Juce podmetnuta sumnjiva naprava ispod Cedinog "stojadina".

Smanjene cene goriva za četiri dinara

I sve to 2 dana pred izbore :)

:-P
 
А што не кажеш,да улицама ходају провокатори,
ево мене је јуче испред зграде политике зауставио човек из наводно Ужица да ме пита за кога ћу да гласам и када је чуо за СРС такве ми је увреде изрекао да сам јачи од њега сигурно би га ....е то је вероватно то једино што вам је преостало да провоцирате,јер другачије неможете да добијете изборе,50% има још твој глас
и биће реда и закона у овој држави!
 
Rano jutros u Novom Beogradu nepoznata grupa gradjana nasrnula je na pristalice DS-a medju kojima je bilo i pristalica LDP-a koji su zalepljivali odlepljene predizborne plakate.

Samo dokazujes koliko si glupa. Naravno da nije isplanirano, a to se vidi iz tvoje recenice da su lepili pocepane plakate. Znaci oni su sami odlepljivali, pa ponovo lepili plakate.

Ja nisam naisao ni na jedan radikalski plakat pocepan. Uglavnom su to bili plakati LDPa. Sta ti to govori?
 
Ovo reziraju pripadnici ove 2 partije da bi kod zena u SRbiji stvorili osecaj sopstvene ugrozenosti i time ih motivisale da glasaju za njih. Vec vidjeno. Ko bi normalan tukao DS-ovca ili jos gore LDP-ovca. Pa za mene je vece ponizenje tuci LDP-ovca, kao muskarca koji nema muda iliti zenu u telu muskarca nego pretuci pravu zenu.
 
JerryRopero:
Ovo reziraju pripadnici ove 2 partije da bi kod zena u SRbiji stvorili osecaj sopstvene ugrozenosti i time ih motivisale da glasaju za njih. Vec vidjeno. Ko bi normalan tukao DS-ovca ili jos gore LDP-ovca.
normalan niko.
sto ce reci vecina radikala.
a upravo se to i desava.
JerryRopero:
Pa za mene je vece ponizenje tuci LDP-ovca, kao muskarca koji nema muda iliti zenu u telu muskarca nego pretuci pravu zenu.
budalo,shvatas li sta si upravo rekao :roll:
 
JerryRopero:
Ovo reziraju pripadnici ove 2 partije da bi kod zena u SRbiji stvorili osecaj sopstvene ugrozenosti i time ih motivisale da glasaju za njih. Vec vidjeno. Ko bi normalan tukao DS-ovca ili jos gore LDP-ovca. Pa za mene je vece ponizenje tuci LDP-ovca, kao muskarca koji nema muda iliti zenu u telu muskarca nego pretuci pravu zenu.


Ali ti je gušt kako kažeš prebiti ženu :roll: :roll:
 
filatelista:
On je rekao da je za njega VEĆE poniženje tući LDP-ova nego ženu. Šta znači, da mu nije poniženje tući ženu...
Ne zna ni on šta je hteo da kaže.
Не, него компарација понижења. На једном нивоу је понижење тући жену, а на још већеем је тући ЛДП-оваца. Мислим градација.
 
Banshee:
sto znaci da bi pre udario zenu nego nekog iz ldp-a.meni dovoljno da pacenik uopste pomislja da bije zene.

jerry a ako sretnes zenu iz ldp-a,sta bi sa njom radio?:D
Мени се чини да, ако је згодна, пре ће пробати да је "кресне", мислим физички ... мислим онако ... сексуално ... :D :D :D
 

Back
Top