Ogledalo...

Krtolica

Zainteresovan član
Poruka
354
Moram da Vas pitam:
Da li Vam se ikada desilo da uradite nesto, a posto smo na temi ljubavi i sexa, odnosi se iskljucivo na to, zbog cega ste se pogledali u ogledalo i dobili nagon da pljunete sebe i kazete:
PA ZAR MI JE OVO TREBALO ?
 
Nisam. Ne pljujem po sebi. Sve sto sam ikad uradila, odraz je moje danasnje licnosti. I nesto lose, moze da bude dobro iskustvo (bar znas, da to ne zelis vise da ponovis i da nije dobro). A svi mi gresimo...
 
Krtolica:
Moram da Vas pitam:
Da li Vam se ikada desilo da uradite nesto, a posto smo na temi ljubavi i sexa, odnosi se iskljucivo na to, zbog cega ste se pogledali u ogledalo i dobili nagon da pljunete sebe i kazete:
PA ZAR MI JE OVO TREBALO ?

Pa sta ti se to desilo da te ogledalo moralo pljunuti?
 
...ma moj unutrašnji retrovizor(ogledalo)je završio u mojoj glavi,prilikom jedne saobraćajke !tačnije u koži glave i mesecima sam se pitao"E sinke sinke riba će ti glave doći" :roll: :lol: :lol: :lol:
 
Krtolica:
Moram da Vas pitam:
Da li Vam se ikada desilo da uradite nesto, a posto smo na temi ljubavi i sexa, odnosi se iskljucivo na to, zbog cega ste se pogledali u ogledalo i dobili nagon da pljunete sebe i kazete:
PA ZAR MI JE OVO TREBALO ?

NIKADA!
Radim iskljucivo ono sto zelim, sto mislim da je ispravno i strogo stojim iza svojih postupaka!
Nadam se da nikad ni necu navesti sebe na nesto tako

cmok pozz
:grin:
 
Ja sam jednom, kao srednjoškolac, pljuno krv na ogledalo da vidim kako se sliva, al tek kad je keva videla šta sam uradio rekao sam sebi: Šta mi je ovo trebalo?
 
Krtolica:
Moram da Vas pitam:
Da li Vam se ikada desilo da uradite nesto, a posto smo na temi ljubavi i sexa, odnosi se iskljucivo na to, zbog cega ste se pogledali u ogledalo i dobili nagon da pljunete sebe i kazete:
PA ZAR MI JE OVO TREBALO ?
Treba biti zaista hrabar pa ovde javno reci neku blamazu a da se za to ima razumevanja...svi gresimo naravno pa sam tako i ja bas ovim recima u besu nekome rekla: pljunula sam ogledalo i pitala se sta mi je trebalo ovo u zivotu...Naravno tada je izvesna persona jos uvek imala moc da me na takvu vrstu besa navede...danas kad ga vidim...smejem se i ne pljujem ogledalo, vec sam happy sto vise nije deo mog zivota...Bolje je tako inace bi u afektu mogli zaista da ispljujemo sva ogledala koliko covek moze gluposti da dozivi...
 
nisam bas plunula u ogledalo al sam stala pred njega dok sam plakala za jednim momkom i pitala se: pa zar ti ovo treba.zar je vrijedan toliioh suza.vidi glupaco koliko si otekla. :oops:
 
sinnke:
Pa sta ti se to desilo da te ogledalo moralo pljunuti?


Hahhaahhah na svu srecu nista... meni nista...ogledalo mi obicno kaze da sam najljepsa.... :p
Zasto ste toliko bukvalni?
Nikada niste uradili nesto zbog cega ste se jaaako pokajali :idea: ....ogledalo je samo prenosno znacenje... 8-) ;-)

Ja se obicno ispsujem kada pogrijesim , pa se onako castim....pi' glupaco, e pi' kozo jedna ....jeli ti trebalo ovo .... Ali sve to traje par sekundi i onda shvatim da ne postoji nista sto se ne moze ispraviti :lol:
 
Postoje stvari zbog kojih sam bila jako tuzna sto sam morala da ih uradim, no, generalno, ne kajem se ni zbog cega, tako da..nekad pomislim, za par situacija, da sam mogla/trebala pametnije da ih odradim, no posle onoga nema kajanja..ogledalo volim samo kad se sredjujem ili sexam :D...sto vece- to bolje :p
 

Back
Top