DS NAJVECE IZNENADJENJE IZBORA!

kololoco

Zainteresovan član
Poruka
432
Pricao sam danas sa desetak nevezanih ljudi koji su mi svi od reda rekli da ce da glasaju za DS. A ono sto mi se posebno svidelo je da su vecina imali nedoumice, ali da su prelomili poslednjih dana. Jedan drug mi je dan pre Cecinog koncerta rekao da ce da glasa za DSS da bi odma posle odustao i sad je apstinent ali je ostavio mogucnost da glasa za DS. Jos jedna drugarica je kad sam pricao sa njom pre mesec dana bila za DSS,a sad mi je samouvereno rekla DS, ali nisam stigao da je ispitam zbog cega je promenila misljenje. Jedan se lomio izmedju DS i G17 i opet prevagnuo za DS, jedna izmedju LDP i DS i isti zezultat i jos troje njih znam koji su bili generalno neodlucni bez neceg odredjenog ali da ce glasati za DS. Mislim da ovaj rast u birackom telu sto je Cesid zabelezio predstavlja rast DS naklonjenih apstinenata. Koliko god da smo lud narod nismo toliki idioti da ne postujemo pamet, sposobnost i pozitivnu energiju. Jako bih voleo da ovo budu prvi izbori na kojima ce DS imati vise od Radikala. A ako se uzme da su na proslim izborima na kojima su stajali nikad gore (raspad unutar stranke, frontalni napad G17, DSS, i Radikala i silazak sa vlasti) i sve jedno imali pola miliona, mislimda ce na ovim biti makar duplo blji sto znaci 900000-milion glasova se moze ocekivati (Sutanovac najavio:)
 
*BILJA*:
"Pricao sam danas sa desetak nevezanih ljudi..."
Pa, sto da ih vezu?!
Ja sam pricala sa desetak dosad neopredeljenih, i kazu, kad smo videli onog Sredera, odmah smo se opredeli- za njih, nikad!

А када је Шваба почео да тртља АХТУНГ, АХТУНГ.....а оно као у оним филмовима за време ХИТЛЕРОВЕ ОКУПАЦИЈЕ када пуштају преко разгласа ШВАПСКЕ ПОРУКЕ О ТОМЕ КОЛИКО ЋЕ СРБА ПОБИТИ ЗА ЈЕДНОГ НЕМЦА ........ :roll: :roll: :roll:

Тај ће Шредер да им донесе бар још један МИЛИјОН гласова.........хехехе......
 
*BILJA*:
"Pricao sam danas sa desetak nevezanih ljudi..."
Pa, sto da ih vezu?!
Ja sam pricala sa desetak dosad neopredeljenih, i kazu, kad smo videli onog Sredera, odmah smo se opredeli- za njih, nikad!

To vi Radikali sto se bavite glupostima i nemate razumevanje politike mozda, ali svako ko tako izjavi nije neopredeljen, vec je Radikal. Vi se uzdajte da nam majcica Rusija nece opet zabosti noz u ledja i vodite politiku srcem, a ne pamecu i ici cemo mi u k***** ko do sada.
 
kololoco:
Pricao sam danas sa desetak .... A ako se uzme da su na proslim izborima na kojima su stajali nikad gore (raspad unutar stranke, frontalni napad G17, DSS, i Radikala i silazak sa vlasti) i sve jedno imali pola miliona, mislimda ce na ovim biti makar duplo blji sto znaci 900000-milion glasova se moze ocekivati (Sutanovac najavio:)
Колега агитујемо а ? Само ви радите свој посао ...
Имате форе за самосугестивно дизање морала још 2 дана. После, кофа воде ... :-D :-D :-D
 
*BILJA*:
"Pricao sam danas sa desetak nevezanih ljudi..."
Pa, sto da ih vezu?!
Ja sam pricala sa desetak dosad neopredeljenih, i kazu, kad smo videli onog Sredera, odmah smo se opredeli- za njih, nikad!

Ja nisam pricao ni sa kim. Osim jutros sa jednom zenom u nemackoj ambasadi. Bili su veoma ljubazni,a ja u zadovoljan sto sam zavrsio posao. :D


p.s. redao sam neka spijunska dokumenta svapskoj ambasadi. ;) I bio sam zadovoljan sto sam video da sam skocio na njihovoj lestvivi najboljih spijuna i izdajnika. Usao sam u prvih 10,to mora da se zalije.


:D:D
 
Samanta_:
Mozes samo da naucis od mene sta je radikalski patriot.
A ja od terbe ??? Mozda to sto kazes, pitanje dali zelim. ;)

Samanta je najveci srpski patriota u Nemackoj! Ona naizgled radi za dusmane, ali je u stvari subverzivni element koji podriva njihovu ekonomiju i belezi sve sto ne valja na prljavom zapadu i obavestava nas sto smo ostali ovde sta da ne radimo. Hvala ti na zrtvi!
 
Ах Швабе, наши стари пријатељи ...
Larry%20and%20German%20soldier.jpg
 
kololoco:
Srbi su prvo otrcali u Dafiment banku i Jezdinu banku i Beo banku, pa kad su ih Srbi najbezocnije pokrali, onda su Srbi odlucili da idu kod Nemca. Nema tu nista lose :smile:
Razmisli pre nego sto napises nesto :roll:
Nema nishta loshe kad Srbi "odluce da idu kod Nemaca", ali je lose sto je Samanta u Nemackoj :roll:
Niko ih nije motkom terao, sami pali sami se ubili.
 

Back
Top