Da li je moguce da komp nema dzek za slusalice?

endless loop

Obećava
Poruka
55
Kupim one slusalice sa mikrofonom bas za Skype ( za divno cudo ima ih vec za 320din.)
Naravno ne za mene nego za snajku, kad tamo kod nje na komp kad ono nema prikljucak za slusalice, ima samo onaj za mikrofon i on radi ali ovaj drugi nema :shock:

Ima samo napred gde je CD ROM, ali tu se isto ne cuje kad prikljucim.

To bi trebalo da bude negde pored dzeka za mikrofon, zar ne?

I ako ga tamo nema sta treba da kupim da bi ga bilo tamo?
 
endless loop:
Kupim one slusalice sa mikrofonom bas za Skype ( za divno cudo ima ih vec za 320din.)
Naravno ne za mene nego za snajku, kad tamo kod nje na komp kad ono nema prikljucak za slusalice, ima samo onaj za mikrofon i on radi ali ovaj drugi nema :shock:

Ima samo napred gde je CD ROM, ali tu se isto ne cuje kad prikljucim.

To bi trebalo da bude negde pored dzeka za mikrofon, zar ne?

I ako ga tamo nema sta treba da kupim da bi ga bilo tamo?


ccccc. Vi iz LDP-a .... :)
umesto zvučnika kačiš slušalice (najčešće zeleni ulaz na back panelu), a u roze mikrofon. Ne zaboravi da u audio properties uključiš mikrofon i isključiš 'mutu' (mute se automatski aktivira kada prvi put uključiš mikrofon)

Pozdrav.
Stručnost ispred politike 8-)
 
vec su ti odgovorili, a ja cu da kazem nesto sto mozda neko nadje za korisno....
ko ima SB kartu, dakle Creative SoundBlaster i kasnije, ima jednu super mogucnost....instalira KX drajvere, zvucnike u jedan izlaz, sluske u drugi izlaz (wofer, ili line out ili samo out, zavisi od konf.), i sta onda....
jednim klikom na kontrolnom panelu KX drajvera prebacujete zvuk sa slusku na zvucnike i obrnuto...mnogo zgodna stvar.....
 

Back
Top