WoW je zlo!

Phobos

Početnik
Poruka
34
Ljudi, skidajte se s toga! To bre nije normalno koliko je zarazno sr@nje! Jeste Warcraft3 extra igra, ja je jos igram, ali neka granica! Mislim lepa ja igra,ali kad dodjete do dela "Ne mogu napolje MORAM na raid!!" To vec nije normalno! Necu pricham koliko se ljudi ubilo zbog WoW-a, nego koliko njih se ubija polako... Zar se igra ne igra zato sto hoces, nego zato sto MORASH!!
Ko nije igrao nek ne pokusava, imace malo zadovoljstva, a onda propada! Bukvalno kao sa drogom, samo sto je*e u mozak! Ko igra, nek nadje neku drugu zanimaciju! Bar nek smanji! Ljudi nadjite ribu, trenirajte nesto, SAMO BACAJTE ZIVOT NA TO ZLO!!!
Sad vi kako hocete...
 
Lepo vam kaze Phobos) WOW kao i sve mmorpg mogu biti zarazne.... Ja sam igrao GW nekad i po 3 sata dnevno, i kada sam video da sam preterao, jednostavno sam izbrisao.... A ovi sto nisu probali da igraju neka to i ne rade.. )
 
Goku:
Lepo vam kaze Phobos) WOW kao i sve mmorpg mogu biti zarazne.... Ja sam igrao GW nekad i po 3 sata dnevno, i kada sam video da sam preterao, jednostavno sam izbrisao.... A ovi sto nisu probali da igraju neka to i ne rade.. )

pff samo 3 sata dnevno, pff prodana duso, ja sam za 11 dana nakupio 105 sati igranja :D
 
Bllade:
pff samo 3 sata dnevno, pff prodana duso, ja sam za 11 dana nakupio 105 sati igranja :D
) Pa gde ce ti dusa bre ;P
Znaci iskreno, svi vi koji igrate ovakve igre, iako je to velika zabava (ali i obaveza ponekad) morate priznati da trosite vreme nepotrebno.... )
 
Goku:
Lepo vam kaze Phobos) WOW kao i sve mmorpg mogu biti zarazne.... Ja sam igrao GW nekad i po 3 sata dnevno, i kada sam video da sam preterao, jednostavno sam izbrisao.... A ovi sto nisu probali da igraju neka to i ne rade.. )
dok bi WoW morao da igras barem po 7 sati na dan
igra zahteva dosta vremena, a nemaju svi to vreme da daju, a i pare
 

Back
Top