SIGURAN SEX

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Forumasi i forumasice, jel vam se desavalo nekad da svrsite u toku "teskog" petinga (mrzim taj izraz, nekako mi ruzno zvuci, al ne znam bolji)? Meni jednom, tedo da umrem od sramote, al ako nesto moze da me opravda- nisam pre toga kreso mesecima.
 
2pike:
Forumasi i forumasice, jel vam se desavalo nekad da svrsite u toku "teskog" petinga (mrzim taj izraz, nekako mi ruzno zvuci, al ne znam bolji)? Meni jednom, tedo da umrem od sramote, al ako nesto moze da me opravda- nisam pre toga kreso mesecima.


I sta ti je ona rekla na to?
 
Cuj nij to nista....

Ja kada sam skontao prvu ribu jos bio nevin i vatamo se mi ja je skinuo a ono OGROMNE sise!! Ja se napalio.... UH! I ne bude nista od sexa taj put ali to je toliko dugo trajalo sve a meni ne patka navlazila jako... Toliko da je sve probilo kroz farmerice u bile je mokra tacka oko 3-4 cm.... Potpuno natopljena..... I tako sam isao kuci... Sreca pa je bilo 5 ujutru!
 
Hahahahahah, ovo me podsjeti na jednog mog "jebaca" hahahahahah e zlatio se kad me napomenu...:)
Nismo uspjeli imati sex jedno 2-3 put....Pokusavali smo i on bi svrsio ili u gace ili ako stigne da se skine ....onda po meni, tako da ga ja nikad osjetila nisam.....hahahahahah (suze mi idu od smijeha)....
E pa poslije tog treceg puta , vidim ja da nema vajde od njega i kazem mu , ajde ti prijatelju polako do doktora....A on meni kaze , ma to je zato sto sam sanjao da imam sex sa tobom , mnoooogo me palis....ne mogu da vjerujem da smo zajedno...kuku ....a kakvo crno zajedno....:cool: :twisted:Bruka!
To je moje iskustvo sa "vasom" preranom ejakulacijom... :rolleyes:
 
Krtolica:
Hahahahahah, ovo me podsjeti na jednog mog "jebaca" hahahahahah e zlatio se kad me napomenu...:)
Nismo uspjeli imati <a href="http://forum.krstarica.com/?s=sex">sex</a> jedno 2-3 put....Pokusavali smo i on bi svrsio ili u gace ili ako stigne da se skine ....onda po meni, tako da ga ja nikad osjetila nisam.....hahahahahah (suze mi idu od smijeha)....
E pa poslije tog treceg puta , vidim ja da nema vajde od njega i kazem mu , ajde ti prijatelju polako do doktora....A on meni kaze , ma to je zato sto sam sanjao da imam <a href="http://forum.krstarica.com/?s=sex">sex</a> sa tobom , mnoooogo me palis....ne mogu da vjerujem da smo zajedno...kuku ....a kakvo crno zajedno....:cool: :twisted:Bruka!
To je moje iskustvo sa "vasom" preranom ejakulacijom... :rolleyes:
Sat vremena trenja ja ne bih nazvao preranom, al nek ti bude. Inace nemam problema sa istim, vise je bilo kao uvrnuta situacija, ono (opet ja)- yebala bi se ona, al da joj ne udje! ******, ko me terao da hvatam ritam
 

Back
Top