ROAD Fest 2007

ROAD Fest

Početnik
Poruka
2
ROAD Fest 2007
28.06. do 30.06.2007
Zrenjanin (Srbija), ADA Sumice

Potvrdjen line up festivala: Iggy Pop and The Stooges, Deep Purple, The Cult, Motorhead, Foo Fighters, Jamiroquai, Underworld, Daft Punk, Tricky...

Ulaznice u PP od 17.01.2007 putem prodajnih objekata EVENTIM ili www.eventim-yu.com
 
Evo, pa citajte...

Na upravo završenoj konferenciji za medije, održanoj povodom rada na realizaciji muzičkog festivala Road Fest koji će biti održan na prostoru ADA Šumice u Zrenjaninu (Srbija) od 28.06. do 30.06.2007 godine, predstavnicima medija obratili su se Michael Lang (izvršni producent festivala), Predrag Bošković (predstavnik marketing odelenja festivala), Ollie Evson (producent) i Ivan Ćurović (predstavnik PR odelenja festivala).
Neposredno pre početka konferencije, predstavnicima medija emitovan je peto-minutni video zapis, koji će biti korišten u promotivne svrhe festivala, a u kojem se pojavljuju, najavljujući svoj nastup na festivalu i: Iggy Pop (Iggy Pop and The Stooges), Ian Astbury (The Cult), Lemmy (Motorhead), Ian Gillan (Deep Purple), Jay Kay (Jamiroquai)...
Michael Lang, nakon emitovanja vide-zapisa, prezentovao je prostor ADA Šumice na kojem će se realizovati Road Fest i predstavio fenomenalan line up izvodjača koji će nastupiti na Main Stageu, Road Areni i World Music Stageu. Prostor ADA Šumice ukupnog kapaciteta oko 90.000 ljudi (prostor Main Stagea kapaciteta oko 50.000 posetioca; prostor strelišta namenjen Road Areni kapaciteta oko 25.000 i prosotor Motel namenjen World Music Stageu kapaciteta oko 15.000) u periodu izmedju 28.06. i 30.06. okupiće impresivan line up koji čine:

Iggy Pop and The Stooges,
Deep Purple
The Cult
Daft Punk
Orkestra Bobana i Marka Markovica
Glen Matlock and The Philistines
Naat Veliov, Motorhead
Underworld
Foo Fighters
Prodigy
Jamiroquai
Tricky
Esma Redzepova

Kao što je i ranije najavljeno, line up nije konačan, a konačna line up lista biće saopštena na drugoj po redu konferenciji za medije koja će biti održana u Beogradu 12.02.2007 godine.
Početkom novembra meseca 2006 godine organizacija Road Fest-a potpisala je višegodišnji ugovor sa SO Zrenjanin (ugovor je potpisan sa predsednikom SO Zrenjanin Gospodinom Goranom Kneževićem) po pitanju strateškog partnerstva na realizaciji muzičkog festivala Road Fest. U narednom periodu organizacija festivala očekuje i uključenje institucija pokrajne i republike u tokove festivala.
Kroz saradnju sa partnerima marketing i PR tim festivala realizovaće SMS nagradnu igru putem koje će biti omogućeno osvajanje komplet ulaznica za festival ali i izuzetno vrednih nagrada poput motora Harley Davidson, Gibson gitara, Yamaha bubnjeva, putovanja za New York City...
Komplet i pojedničane ulaznice za festival naći će se u slobodnoj prodaji od 12.02.2007 godine, do kada se po sniženoj ceni od 4.800 dinara za komplet može izvršiti rezervacija isključivo komplet ulaznica.
 
ROAD Fest:
ROAD Fest 2007
28.06. do 30.06.2007
Zrenjanin (Srbija), ADA Sumice

Potvrdjen line up festivala: Iggy Pop and The Stooges, Deep Purple, The Cult, Motorhead, Foo Fighters, Jamiroquai, Underworld, Daft Punk, Tricky...

Ulaznice u PP od 17.01.2007 putem prodajnih objekata EVENTIM ili www.eventim-yu.com

Samo mala korekcija - ulaznice nece ici preko eventima, vec preko Esiti-a: www.esiti.co.yu i putem njihove prodajne mreze
 
znam, znam.......... čak su pričali da mike lang stoji iza svega.........čovek koji je organizovao woodstock........kao održana kzš u zrenjaninu..i kad su pitali ljude, one koji bi rado pratili sve to, i parte ziku profi decenijama... da li su bili tamo...da li su ih zvali u zrenjanin....... niko pojma nema da je bila kzš! i kao mike lang iza svega....haha...

verujem da je u pitanju čista prevara....daj bože da grešim...jer bi bilo šteta propustiti neke koncerte..........
 
zasto ja na sajtu ne mogu da otvorim stranu sa izvodjacima?? :confused:
Daft Punk?? :shock:
Prodigy?? :shock: :shock: :shock:
Jamiroquai?? :shock:
...ako bude stvarno tako... :mrgreen: :cool: :rolleyes: :P 8)
 
Au jbt! Pa ovo će izgleda stvarno da bude!!!
Zbog Purplea i Motorheada ja jbno moram da idem!

Evergrey, Therion/Grave Digger, HammerFall/Krokus, Riblja Čorba, Iron Maiden, Kamelot, Blackmore's Night, Saxon/Masterplan, Glenn Hughes, Labyrinth, Kreator, Blind Guardian + još sada ovo!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
 
Ali koja im je ovo fora da postoji samo karta za ceo festival!? Mene zanimaju na prvom mestu Deep Purple, zatim Motorhead, a čuo bih možda i Cult i Igija, za ostalo me savršeno za*ole!


Kada će biti objavljen program festivala i da li će biti jednodnevnih karata?
 
Kakav biser trebas biti pa da na festival na koji dolaze Deep Purple, Iggy Pop, Foo Fighters dovedes i Esmu Redzepovu? Stvarno nema rijeci, katastrofa. Fina je to ekipica, ma i vise nego fina extra, ali Esma, pa ljudi nema smisla?! Ode sve u Konduras!!! :mad: :confused: :(
 
crusader84:
Au jbt! Pa ovo će izgleda stvarno da bude!!!
Zbog Purplea i Motorheada ja jbno moram da idem!

Evergrey, Therion/Grave Digger, HammerFall/Krokus, Riblja Čorba, Iron Maiden, Kamelot, Blackmore's Night, Saxon/Masterplan, Glenn Hughes, Labyrinth, Kreator, Blind Guardian + još sada ovo!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
KAD JE BLACKMOR'S NIGHT?

+ metallica :D :D :D
 
potvrdjen Joe Cocker na zvanicnom sajtu.. :)

edit: Da ne zaboravim..jos sutra su karte 4800.. Od 12.02, znaci posle konferencije za stampu su 6000.. Tako da..vi koji niste..narucite.. :) moj savet..
 
Kad bih imao sada te pare... Što mrzim ta ucenjivanja! Povećavaju cenu a još se ne zna ni tačan program ni da li će biti jednodnevnih karata! :mad:


Blackmore's Night u aprilu! Još nije odredjen tačan datum, od lika koji se i sam bavi organizacijom koncerata i poprilično je upućen sam čuo da je malo falilo da nabodu isti datum kad je Saxon, ali će najverovatnije biti 4-5 dana pre Saxona...
Ne volim da pričam o tim koncertima koji nisu i zvanično 100% potvrdjeni, ali za ovo zaista ne bi trebalo da bude problema...
Evo i infoa sa nekog sajta:
http://candicenight.wordpress.com/tag/tour/
 
brate ako uspeju da dovedu ovo bice bolji od exita...kad sam pre mesec dana video cesao sam se po glavi i pitao dal ovo neko zeza ili sta....al izgleda da je stvarno....ko ce ga znati....videcemo....
ali pazi ti ko sve nastupa......prodidy, underworld...sta ces bolje od toga za elektroniku da dovedu jos fatboy slima i onda je kompletnema jace postave da nastupa nigde...:D
 
yebote ti elektrashi dolaze svake godine ochito samo ovde mogu da debelo prodaju svoje ..... shtagod.
a shto se tiche gitarskih snaga, ako nastave ovakvu progresiju pochecje da dovode kurta kobejna, dzhoni kesha i dzhoa stramera. dajte neshto ljudi shto nismo videli i shto je malo mladje.
 

Back
Top