ROAD Fest 2007

KROSTIC:
ja skacem iz aviona sa padobranom ako dodju

go se podrazumijeva hihihi
f065.gif
f015.gif
 
dvr_liberty:
Ovu temu treba prebaciti u Humor i napraviti pod sekciju "crni humor".......


jel' ti znaš šta je crni humor btw uopšte?
a108.gif
a010.gif



to ti je ono tipa

"Mama, mama, šta ja ono imam?kucu?macu?"
"RAK, sine; RAK."


e pa ovo nije baš to...
a078.gif


nego, da se vratim temi...haha...otvoriće se padobran bre...
 
Cista navlakusha!
Ja sam to video jos pre dve nedelje. Otisao sam pravo na oficijelni sajt DD i www.pure-rock.org, medjutim na DD nigde se nista ne spominje, a na ovom drugom je pisalo da je oficijelni sajt Pure 007 oboren od strane nekog Djoke kome nije isplacen honorar od 350 evra (!!!). Sutradan je pisalo: Stranica je u izradi.
Na www.myspace.com/purerockfestival mozete naci podatke da se taj "festival" ne odrzava u Zrenjaninu, nego u Beogradu, i to na Uscu krajem juna!!! Opet, najavljeni su DD, Tom Jones, Tiesto i jos gomila drugih.
Licno smatram da je to jos jedna zvaka. Oficijelni sajt "u izradi" manje od mesec dana pred pocetak, niko to zvanicno nije potvrdio, karte nema gde da se kupe i jos more sumnjivih stvari. Iskreno bih voleo da DD dodju na Usce, sasvim sigurno bih isao s obzirom da nisam bio jesenas, ali nazalost to nece biti tako... :(
Usput, JT je najavio sledeci singl sredinom leta i album na jesen.
 
Uf ne znas sta si propustila sto nisi bila 17.oktobra.Ja sam bila bilo je tako dobro.Onako samo usput slikala sam se sa Simonom na sred kalisa,sa Johnom na aerodromu kao i Nickom na kalisu a sa celom grupom na aerodromu.Na kraju moja sestra od 6 godina pevala je Simonu refren Ria to jest Rio i on ju je pitao da li hoce da se uda za njega.Imam naravno autograme svih clanova na ploci Rio i Tiger TIger (sledeca ploca tako je ja zovem).Uf cekaj da nesto ne zaboravim...Ah da i sa aerodroma sam se vratila mercedesom e500 kojim su se vozili Simon,Nick i John. I napokon na kraju Simon mi je obecao da ce sigurno ponovo doci,a posle turneje Roger je izjavio da im se najvise dobalo u Beogradu i Sofiji.Po njegovim recima cim snime novi album evo ih ovde.Sto se tice Zrenjanina ja licno mislim da nema nista od toga jer 1 jula imaju koncert u Londonu za Dianu a pre toga nista.Pa dakle ostajenam samo da se nadamo!!!! P.S.Volela bih da mi se javi jos neki DD zludjenik:)
 

Back
Top