PARIS HILTON

je kazhem kumu ajd donesi mi neki film...
i on donese ,ja pustim kad ono na pochetku paris hilton glavna glumica...
znachi film je glup uuuu.....ima samo poneki smeshan deo pa sam ga gledao celog...
 
pa videla sam neka dva kao spota...mislim ne zna da peva,ali kao pesme niisu losije od ovoga sto u skorije vreme izbacuje mtv,pesme su sladunjavi pop,nije toliko strasno,a ona ........uh,jadna....bolje da cuti i trosi pare
 
zoranpetrovic84:
Jaoj bre........smajli koji povraca...ja bih te banovao zbog ovoga i izbacio iz Srbije!
A nije ni smesno :(
Tema je Paris Hilton i njena muzika................a ti izvoli pa svoju negativnu energiju izbacuj na nekom drugom mestu.....................
p.s-trenutno sam u Americi tako da ne znam da li bi bio sposoban da me izbacish iz Srbije
 
videla sam samo jedan spot,ono pesak,plaza,valjanje,klasika bla bla...

nema pojma da peva a i ovo malo sto se cuje verovatno je prvo proslo kroz ko zna koliko obrada.a i ruznjikava je.i neobrazovana.sestra joj lepsa,ali samo malo.
 
Razmažena, glupa, neobrazovana, površna... to je samo deo njenih vrlina.. što se lepote tiče... pa ono... nebih je baš nazvao ružnjikavom... samo ne privlačnom.. ;) Oko njene muzike... mislim da je to samo još jedan njen hir... način da bude opet u Tabloidima... a možda se neki ljudi i poprže na nju... Što kaže gucci
gucci_novosadjanka:
mada ne bih imala nista protiv da mi je njen garderober i sve stikle
to dodje najveći adut od Paris... a ko zna kako jednostavne pesme peva verovatno bi i gucci mogla da se progura... jel realno... gledano... ja stvarno ne znam dal gucci ume da peva ili ne... al za Parisine pesme to baš nije ni potrebno :lol: Oko filmske karijere... jednom prilikom dok sam pregledao.. koji su najgori filmovi ikad snimljeni jedan od njih je bio sa Paris :lol: jedino dobro njeno filmsko ostvarenje koje sam video je nemi film od pre par godina... ona i njen dečko u prilično mračnoj hotelskoj sobi :lol:
 
Kazite ljudi sta hocete za PH ali svi bi se zamenuli sa njom na jedan da bez razmisljanja. . .
Nije da j enesto volim, a nije ni da je nevolim. . . Bas me briga za njom. . . Letos sam joj slucajno video kucu, nije nesto, ali zato ono malo kola sto sam video ispred kuce. . . Sajam automobila bese. . . E da neko rece da je ona glupa. . . Pa zavisi kako gledas. Ona je rasla u jednom totalno drugacijem okruzenju od nas svih. Njeni roditelji nista nisu radili osim sto su isli po zabavama svaki dan u nedelji, budili se posle podne i zajedno sa njima vodili njenu sestru i u nju. Stalno putovala tamo vamo i u takvom okruzenju, da okruzena sve sa ljudim koji verovatno ne bi znali da prebroje koliko para imaju da im to neko naredi, nije ni cudo sto gomilu stvari u zivotu nije znala. I sada vicete za nju da je glupa, zamenite se malo sa njom. Zamislite recimo koliko bi vi znali da ste bili na njenom mestu. Sta mislite da je on akao klinka isla da klosari ulicama?! Tako da malo pogledjte i to pa cete videti da ona i nije tako glupa (ako nista drugo pogledajte sta devojka vozi pa ce vam i to nesto reci). . . U ostalom ni mi nismo nista pametniji u odnosu na svet u kome zivimo. . . Tako ni ona nije nista pametnija za svet u koji ona zivi. . .
 
Zaboravih reci jos jednu sitnicu. . . Ako je devojka zbog necega postala poznata onda su to pare koje ima na racunu i koje ce joj doci u nasledstvo. . . A neko rece da je album izdala zbog tabloida. . . Nju novinari toliko spopadaju da i kad cukne kola to sutradan u SAD osvane na naslovnoj strani. . . Tako da album nije nista drugo, do sto opet neko rece, samo njen hir. . .
 

Prilozi

  • Image186_1.JPG
    Image186_1.JPG
    87,2 KB · Pregleda: 11
  • Image187_1.JPG
    Image187_1.JPG
    77,5 KB · Pregleda: 9
ma greshka mato.....moj moto``if i could start all over,i wouldn`t change shitt``....nepostoji novac na svetu koji bi mogao da me kupi......a i naprotiv,ono shto paris ima u odnosu na nas sirose sa novcem su mogucnosti ili potencijalno....nije iskoristila ni 5%onoga shto joj se u zhivotu pruzha sa njenim finansijkim mogucnostima,a to pridodajem njenoj uskoj inteligenciji i nemoci da raspoznaje lepotu zhivljenja od satisfakcije materijalnim stvarima.....tako za kraj,ona je samo josh jedan rob sopstvene gluposti.....
 
Glupa, ruzna, a misli da je nevidjena riba, ne zna da peva, pesme su joj ochajne, i tako...
Pa sad je bio bash chlanak na Krstarici ko su najgore obuchene zene u 2006., na prvom mestu su bile Paris i Britney, chini mi se...
 

Back
Top