zašto???

zvolja

Obećava
Poruka
57
Objašnjenje da se oduzme nacionalna frenkvencija BK televiziji je to što se vlasnik pomenute televizije bavi politikom.
Pa zašto se onda ne zabrani rad palmi plus iz Jagodine.
 
palma plus je regionalna stanica,a one jos nisu dosle na red za kontrolu programa i dodelu frekvencija!Kao i Tv zajecar,Bellami i tv 5.....
bk je konkurisao za nacionalnu frekvenciju i nije dobio,zato je i prestao sa radom.Ovo je zvanicno saopstenje i nadam se odgovor na tvoje pitanje!

sve ostale informacije mozes dobiti na www.rra.org.yu.
 
Тачно!
Угашена је насилно.А,фреквенција додељена Фоксу и б92.
Да не спомињем Хепи и Авалу...хаос.

То је зато што људи ћуте,трпе и немо посматрају како се намећу германске телевизије,а од Србије ствара англо-саксонска прћија.
 
Ne moze jer nije konkurisala za regionalnu frekvenciju!
U startu je stvar postavljena ili ili.
Moglo se konkurisati ili za nacionalnu ili za regionalnu frekvenciju,a ne za obe istovremeno.
BK i Politika su napravili pogresnu procenu.Zao mi je i meni ponekad fali njihov program.Pozdrav...
 
Постоји гомила радио и неколико ТВ станица које су конкурисале за локалне и регионалне фреквенције,а РРА их није удостојила ни одговора,а камоли дала образложење зашто нису добили фреквенције.Зато ћемо наредних година слушати и гледати идиоте!:evil:
 
Добро...Занима ме зашто су Фокс,Авала и Кошава ДОБИЛИ фреквенције.Програм им је идиотски,не поштују законе,сигнал им је никакав!:shock:
 
zvolja:
Objašnjenje da se oduzme nacionalna frenkvencija BK televiziji je to što se vlasnik pomenute televizije bavi politikom.
Pa zašto se onda ne zabrani rad palmi plus iz Jagodine.

Nije to bio razlog... koliko se sećam, razlog da ne dobiju nacionalnu frekvenciju je bio zato što su od konkurenata jedini bili u dugovima... i to debelim...
 
Osnovni kriterijum za dobijanje frekvencije je kolicina novca koja se ulaze u razvoj jedne tv ili radio stanice.
Pink je recimo dao garancije za 200 000 e koje ce u narednom periodu uloziti u opremu i otvaranje novih radnih mesta,Avala 21,8 mil.e,Kosava i Hepi 32 000 e itd..itd...
Karici su ponudili mnogo manje od toga pa su zato i ispali kao npr i RTL koji je ponudio 21,3 mil e.
 
BK je imao nekoliko puta veću gledanost od B92(sa sve ligom šampiona). BK nije bio antisrpska televizija iako je smarao sa PSS-om. ali ja sam znao da B92 mora da dobije tu frekvenciju. inače bi nam uveli sankcije ili nešto.
 

Back
Top