Slanje besplatnih SMS poruka preko interneta

Caos obicno ljudi na nekim drugim temama pitaju ima li koji sajt za besplatno slanje sms poruka. E pa evo vam ga. Na adresi www.mtsmondo.com mozete pronaci opciju Web Sms. Za one koji nemogu da se snadju evo i celog linka http://www.mtsmondo.com/sms/password.php
Mozete poslati pet poruka u toku jednoga dana ili ti u toku 24 casa. Naravno jedna poruka se smatra sa 160 karaktera. Eto pa sljakajte pozdrav...
 
I da. Posto obicno stizu pitanja kosta li to nesto vise za telefonski racun. NE ne i ne. Dakle ovo je za one koji koriste modemsku konekciju. Dakle neplacate nista vise osim konekcije na internet logicno.

I da nabrzaka malo uputsvto: Dakle unesete vas broj mobilnog telefona. U roku od minut dobicete povratnu poruku na telefon sa sifrom unesete sifru koju ste dobili od mts - a i dalje saljete poruke na zeljene brojeve. Cepajte, pozdrav...
 
domacin_uzice:
Caos obicno ljudi na nekim drugim temama pitaju ima li koji sajt za besplatno slanje sms poruka. E pa evo vam ga. Na adresi www.mtsmondo.com mozete pronaci opciju Web Sms. Za one koji nemogu da se snadju evo i celog linka http://www.mtsmondo.com/sms/password.php
Mozete poslati pet poruka u toku jednoga dana ili ti u toku 24 casa. Naravno jedna poruka se smatra sa 160 karaktera. Eto pa sljakajte pozdrav...

hvala, super stvar!
 
lord_tana:
Ovo ja odavno vec znam ;)

I nije losha stvar...

I bile su teme o ovome ja mislim ;)

Cesto mi se desilo da na nekim drugim temama ljudi pitaju o ovome. Onda sam resio da postavim ovu temu i naravno pre njenoga aktiviranja prosvrljao sam malo da vidim da li je bila ova tema i cini mi se da nije bila iili sada je samo ona nema kopija ove teme stoga neka je.... Hvalla na razumevanju pozdrav....

A da upravu ste losa stvar nimalo nije... Pozdrav...
 
DunjaM:
Meni ne radi. Pritisnem -uloguj se- i nista....

Dakle moras postaviti u polje broj mobilnog telefona tvoga naravno i zatim uloguj se... ako imas problema to jest sve ispravno radis desice ti se da ti poruka stize 24 sata kasnije....
imao sam problem sa time i kontaktirao sam web mastera i onda on zavrsi posao tako da pokusaj na taj nacin da resis taj problem... srecno...
 

Back
Top