Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Vozdovcu je jedna kuja okotila 11 stenaca u napustenom dvoristu. Ima 7 zenkica i 4 muzijaka i svi su veseli, razigrani i preslatki. Za sada ja brinem o njima, ocisceni su od parazita a bice i vakcinisani, ali to nije dovoljno... Molim svakog ko bi mogao da mi pomogne da im pronadjemo dom da mi se javi na 0658008028.

Veliki pozdrav!
Jelena.A.




Nadam se da ce malisani sto brze da nadju dom naravno uz vasu pomoc
 
Poklanjamo naravno, preslatke mesanca vucice i shar-peja. Imaju 2 meseca i 15 dana. Ocisceni, veseli, zdravi. Tri muska, jedna devojcica. 064/1675-894
 

Prilozi

  • Lea.jpg
    Lea.jpg
    20,2 KB · Pregleda: 32
  • Gilence.jpg
    Gilence.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 28
  • Wulfi.jpg
    Wulfi.jpg
    26,4 KB · Pregleda: 28
  • Bubu.jpg
    Bubu.jpg
    27 KB · Pregleda: 33
Mi smo male devojchice i nas je neki monstrum bacio,pa sada nemamo ni mamu ni nikoga...Bilo nas je osmoro ali su nam braca i sestre nestali,pa nas ima samo 4....
Imamo mesec i po dana i mnogo smo fine i dobre.Ne bismo da se hvalimo,ali smo i jako pametne.
Bicemo ochiscene od glistica i spremne za nechiji dom.
Pomozite nam,mozemo lako da stradamo posto smo jako blizu ulice i nemamo gde da odemo odatle,da nas ljudi ne bi pobili,posto su svi u okolini ludi i besni na nas a mi ne znamo iz kog razloga...
Usvojite neku od nas... 064/3200695
 
Postojao on ili ne, ako je toliko vredan i u materijalnom i u nematerijalom obliku, vlasnici ce se tesko odvojiti od njega. Turci po Anadoliji NECE da prodaju svoje kangale, bez obzira sto nisu cak ni ocenjeni, njima ti psi vrede vise od novca. Samo sto oni ne kriju da su to pravi, izvorni kangali. Ovo sto moze da se nadje po ostatku sveta je shkart.
 
:heart: obožavam životinje, bukvalno sve. do pre dva meseca u stanu sam imala leminga koji je bio slobodan da seta. kod mene je živeo dve godine, potpuno sloodan. nažalost uginuo je od starosti pošto smo ga kupili sa skoro godinu dana starosti. sad bih usvojila kucu ali sto manju kucu posto u stanu živimo ja i moj verenik a stan je jednosoban. nije mi bitna starost samo da bude mali, ako može toy velicine. takodje zanima me da pomognem u nekoj vašoj akciji ako mogu, pošto slobodno mogu da kažem životinje volim više od ljudi. unapred hvala
 
:)U mom dvoristu je trenutno 6 pasa koje sam ove zime sklonila sa ulice, komsije su pocele da se bune, molim Vas
pomozite za udomljavanje.Ovo je Cupkica, stara oko 2 godine,vakcinisana, cipovana,sterilisana, jako mirna i poslusna,cista,malo stidljiva,idealna za kucu
naviknuta na decu moze da bude i u stanu jer je naviknuta na red.
Zainteresovani neka se jave na telefon 062 278158
Sandra
 

Prilozi

  • cupka glava.jpg
    cupka glava.jpg
    42,6 KB · Pregleda: 5
U mom dvoristu je trenutno 6 pasa koje sam ove zime sklonila sa ulice, komsije su pocele da se bune, molim Vas
pomozite za udomljavanje.Ovo je Luna, stara oko 7 meseci,vakcinisana, cipovana, jako mirna i poslusna,cista,
navikla na decu moze da bude i u stanu jer je naviknuta na red.
Zainteresovani neka se jave na telefon 062 278158
Sandra
 

Prilozi

  • luna.jpg
    luna.jpg
    40,3 KB · Pregleda: 7
:heart: obožavam životinje, bukvalno sve. do pre dva meseca u stanu sam imala leminga koji je bio slobodan da seta. kod mene je živeo dve godine, potpuno sloodan. nažalost uginuo je od starosti pošto smo ga kupili sa skoro godinu dana starosti. sad bih usvojila kucu ali sto manju kucu posto u stanu živimo ja i moj verenik a stan je jednosoban. nije mi bitna starost samo da bude mali, ako može toy velicine. takodje zanima me da pomognem u nekoj vašoj akciji ako mogu, pošto slobodno mogu da kažem životinje volim više od ljudi. unapred hvala

Emilija poslala sam ti licnu poruku... Molim te procitaj je i nazovi me na broj koji sam ti ostavila. :)
 
:heart: obožavam životinje, bukvalno sve. do pre dva meseca u stanu sam imala leminga koji je bio slobodan da seta. kod mene je živeo dve godine, potpuno sloodan. nažalost uginuo je od starosti pošto smo ga kupili sa skoro godinu dana starosti. sad bih usvojila kucu ali sto manju kucu posto u stanu živimo ja i moj verenik a stan je jednosoban. nije mi bitna starost samo da bude mali, ako može toy velicine. takodje zanima me da pomognem u nekoj vašoj akciji ako mogu, pošto slobodno mogu da kažem životinje volim više od ljudi. unapred hvala

Odakle si? Sad, ako si negde iz NS ili okoline, ja imam kucice od 4 meseca, nece biti veliki kad porastu mada nece biti ni toy velicine ali su savrseni za stan, zenke su u pitanju :) :) Ako si iz BG ima i tamo mnogo kucica, mozes da kontaktiras nekog iz NOE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top