PC-ju bih...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
dodao mogućnost blokiranja tastature na način da ne moram isključiti računar, ne bih li bez silnih komplikacija očistio pepeo cigarete i slične prljavštinice :)

Ko će se sjetiti da licka i p i c k a tastere prije nego uključi đavolju natrvu ;)

Nesumnjivo imate popudarnih nezgodacija 8-)
 
Ma ja vadim i bacam dugmice kako mi se koji zassere i zalepi. Malo se lomatam posle da znam koje je koje slovo, ali je bar tastatura g'anc cista... Kad povadim sve dugmice, kucam na njoj dok ne dobijem tikove. Posle kupim polovnu na buvljaku.
Najvise volem kad kupim polovnu bez pokojeg dugmeta, znam onda da je ukradena od profesionalca.
 
a da se lepo kupi ona sa laserskim projektorom.... lepo ti se projektuje tastatura na ravnu povrshinu ispred monitora ... nema muke sa programersko-hakersko-chatersko-forumashkim pepelom.... samo disable-ujes tastaturu i predjesh krpom i reshen problem.....
:):):):)
 
Ma ja vadim i bacam dugmice kako mi se koji zassere i zalepi. Malo se lomatam posle da znam koje je koje slovo, ali je bar tastatura g'anc cista... Kad povadim sve dugmice, kucam na njoj dok ne dobijem tikove. Posle kupim polovnu na buvljaku.
Najvise volem kad kupim polovnu bez pokojeg dugmeta, znam onda da je ukradena od profesionalca.

heheheehehe,e ja sam se ismejao kao nikad,svaka cast Code........lud si pravo.........
 
dvr_liberty:
heheheehehe,e ja sam se ismejao kao nikad,svaka cast Code........lud si pravo.........
Kakvo pitanje, takav i odgovor.
Izgleda da se i na "Komjutere" podforum preslikava sindrom "Svastare". Ljudi pisu svasta i ne zanima ih cak ni odgovor, vazno je nsto napisati. Samo cekam anketu (kao sto se pojavljuju na svastari svaki sat) "Koji vam je taster na tastaturi najdrazi"...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
E to za anketu je prava stvar, ali treba da bude precizno napravljena, jer znam neke koji ne bi moli da se odluče za samojedan najomiljeniji taster. Ipak je to malo. Kako da se izdvoji samo jedan od njih toliko?! Naročito treba obratit pažnju da su ovde ljudi navikli na precizne i jasne stvari te svako ispitivanje takođe mora da bude jasno i precizno... da bi se smatralo valjanim.
 
Ne vidim razlog da se ljutis. Nema tu ironije, ima samo sale na racun tvog pitanja.
A samo tvoje pitanje se pre moze podvesti pod saljivo, nego pod ozbiljno.
Jer ako je ozbiljno, onda ili
- ne znas nista o hardweru (sto nije greh naravno - iscupaj tastauru iz dzeka i "pickaj" do mile volje)
- zelis diskusiju o necemu sto nisi dovoljno pojasnio sta je tema.
ili
- se i sam pokusavas nasaliiti

Ako sam te uvredio, evo izvinjavam se. Imaj samo na umu da ponekad i sam nacin postavljanja pitanja bude razlog za salu sa autorom teme. jadni Duduk bi vec 100 puta izvrsio samoubistvo iz zasede.... ne poredim tebe sa Dudukom, njega pominjem jer smo se na njegov racun najvise salili.
Kad se vec "muvamo" ovuda, moramo biti spremni na posalice na sopstveni racun.
Ovde nije nista bilo upereno protiv tebe licno.
 
®:
Dobrodošlica na nivoJu, nema šta... Svaštara mu dođe i „perje” kakva se ironija da sresti po okolišu...

Tol'ko...
Zar nije? Ako si mislio da postaviš pitanje ozbiljno, onda si tako i treba da napišeš.
Ili je nedostatak smajlija, koji se ovde skoro i ne koriste u odnosu na svaštaru uticao da pogrešno razumeš komentare?
 
E pa ljudi, gdje je to pivce za mene koji vam dopustim malo razonde..

P.S.. Neka se autor teme javi meni na PP da otkljucam temu, ukoliko ima nesto konkretnije od ovog gore postavljenog, a ako nema look.

Enough for to day...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top