Tusiranje

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
da li vam se desavalo da se vas partner pre sexa ne okupa? :? eventualno opere intimne delove tela, ali bude sav lepljiv oznojan i smrdljiv. :? ma nije ni samo sex u pitanju, izadjete u grad a on/ona siri oko sebe ne bas prijatne mirise.
fuj.
 
doticna osoba je uglavnom cista, kupa se i presvlaci, ali eto, ponekad..... :-? i sto je najgore, nisam jedina koja se zali. :roll: cula sam slicne komentare i od drugarica. kako da mu nezno stavim do znanja da mi to smeta? :? ma, ne postoji nezan nacin, vec pocinje da me nervira, ajde, jednom se desi da nema vremena, ali kad se to vec par puta ponovi... ...:?
 
:) Ej a sto svi reaguju kao:"Jao Boze"
Ma nije to sto se on ponekad zaleti na tebe i toliko napali da ne razmislja o tome,nego sto si ti,umesto da si isto tako napaljena i zeljna njega,uspela da primetis da je propustio neko mesto pri tusiranju.U tome je stvar.Kao niko se ne seca onih cuvenih citata iz americkih filmova o oznojanom zgodnom muskarcu koji sa vrata skace na ribu.Pa one su masovno masturbirale na takve scene.
 
nivea_soft:
:) Ej a sto svi reaguju kao:"Jao Boze"
Ma nije to sto se on ponekad zaleti na tebe i toliko napali da ne razmislja o tome,nego sto si ti,umesto da si isto tako napaljena i zeljna njega,uspela da primetis da je propustio neko mesto pri tusiranju.U tome je stvar.Kao niko se ne seca onih cuvenih citata iz americkih filmova o oznojanom zgodnom muskarcu koji sa vrata skace na ribu.Pa one su masovno masturbirale na takve scene.

ma josh da mu iz usta smrdi na burrito.... e treba da se preniqjesh....
 
jes ja htedo to kazem, ne znam sad koliko ima veze sa hormonima, svejedno, ima takvih koji se prosto osecaju, a da su se pre 2 sata tushirali, moze to i od ishrane i ne znam ni ja chega, a reci mu slobodno yebote, pa bolje da mu neko kaze, pa neki dezodorans protiv znojenja (nisu shtetni btw)...
 
Copy_Cat:
da li vam se desavalo da se vas partner pre sexa ne okupa? :? eventualno opere intimne delove tela, ali bude sav lepljiv oznojan i smrdljiv. :? ma nije ni samo sex u pitanju, izadjete u grad a on/ona siri oko sebe ne bas prijatne mirise.
fuj.
Meni se dogadja da dodjem mrtav sa treninga, a ona me spopadne...
Ne smeta joj, valjda
 
livija:

ma josh da mu iz usta smrdi na burrito.... e treba da se preniqjesh....
:D E naravno..Bas o tome razmisljam...O tim glupostima u gradu ne diskutujem,ali ovo oko sexa...Ja ne znam koliko su strokavi vasi tipovi pa se tako vredjate,moj je teska picajzla pa bas nemam iskustva s tim...Ali da niste cule o glasnim mastanjima u filmovima na tu temu-nema sanse.
 
Nevencica:
@nivea_soft pa dobro ako je taka stvar....ali opet mu nista nece faliti da se na brzaka baci pod tus pa onda sve po redu....mislim da to ne ubija zar! ;)
Bravo,bravo...:D Jao,e,vise stvarno nemam pojma,izgleda da stvarno ne razumem o cemu se ovde radi...Javicu vam ako se budem zabavljala sa nekim drvosecom,ovaj moj se ocito ne znoji dovoljno :lol:
 
Copy_Cat:
da li vam se desavalo da se vas partner pre sexa ne okupa? :? eventualno opere intimne delove tela, ali bude sav lepljiv oznojan i smrdljiv. :? ma nije ni samo sex u pitanju, izadjete u grad a on/ona siri oko sebe ne bas prijatne mirise.
fuj.
:x odvratno :x
imam toliko osetljivo culo mirisa da mi i parfemi cesto smetaju a ne smrad...:?
i smeta mi kad neki prolaznik smrdi pa me zapahne oblak isparenja,a ne neko ko mi se vise priblizi...
 
Copy_Cat:
doticna osoba je uglavnom cista, kupa se i presvlaci, ali eto, ponekad..... :-? i sto je najgore, nisam jedina koja se zali. :roll: cula sam slicne komentare i od drugarica. kako da mu nezno stavim do znanja da mi to smeta? :? ma, ne postoji nezan nacin, vec pocinje da me nervira, ajde, jednom se desi da nema vremena, ali kad se to vec par puta ponovi... ...:?

Ne Ne, Ne budi luda, de da mu to kazes
pa mozda ce jadan da se preuvredi
bolje nacni tu temu nekako spontano
npr. isprdi se pred njim na mrtvo ime
 
Cossack:
Meni se dogadja da dodjem mrtav sa treninga, a ona me spopadne...
Ne smeta joj, valjda

E to je drugo!

Ja sam bio sa zenskom koju je to uzbudjivalo!!! Znaci da fiziklaisem dodjem sam mokar i skinem je namestim na kuhnjski sto i od nazada je onako bas grubo....

Bre curi sve kako se bila napalila, je reko cek bre da se istusira ali ona ne dade!!!
 
Joj ala vi maštate...

E druga je priča kada dođe odnekle znojav, jbg, nije stigao da se uvonja. Ali kada poližete tipa, a on slan... :) Nekako kvari ugođaj. Bahaha...
 

Back
Top