Boricemo se do poslednjeg srbina!!

Ratko_Mladic

Obećava
Banovan
Poruka
80
Ovaj gore navedeni citat nije govor jednog srbina vec grupe cigana koji su se drznuli da vredjaju preostale srbe na kosovu, sa parolom gore navedenom:" BORICEMO SE DO POSLEDNJEG SRBINA". TA SU TIME HTELI RECI?? A ovde u srbiji se prave da su socijalno cigani ugrizeni pa im vlada otpisala dugove za struju i ukinula uopste placanje struje, vode, komunalije, poreza, dozvoljavaju im svercovanje svega i svacega iz turske i bugarske, a oni jadni primaju socijalnu i finansijsku pomoc, i opet im krivi srbi, tako sto ruse spomenike, a heroje kojima su ti spomenici podignuti nazivaju ubicama. Bas zlonamerne reci od roma koji su ovde manjina, a pokusava se tolerantnim pristupom pomoci ovim smrdljivim ljudima, kojima je prece i lakse da sede kuci ili mesaju po kanti djubre izigravajuci tako ugrozenost ciganske nacije nego da traze castan i posten posao poput cistenje ulice ili fizikalija!!
Molio bi vas da date svoj komentar u vezi ove teme!!
 
Ratko_Mladic:
Ovaj gore navedeni citat nije govor jednog srbina vec grupe cigana koji su se drznuli da vredjaju preostale srbe na kosovu, sa parolom gore navedenom:" BORICEMO SE DO POSLEDNJEG SRBINA". TA SU TIME HTELI RECI?? A ovde u srbiji se prave da su socijalno cigani ugrizeni pa im vlada otpisala dugove za struju i ukinula uopste placanje struje, vode, komunalije, poreza, dozvoljavaju im svercovanje svega i svacega iz turske i bugarske, a oni jadni primaju socijalnu i finansijsku pomoc, i opet im krivi srbi, tako sto ruse spomenike, a heroje kojima su ti spomenici podignuti nazivaju ubicama. Bas zlonamerne reci od roma koji su ovde manjina, a pokusava se tolerantnim pristupom pomoci ovim smrdljivim ljudima, kojima je prece i lakse da sede kuci ili mesaju po kanti djubre izigravajuci tako ugrozenost ciganske nacije nego da traze castan i posten posao poput cistenje ulice ili fizikalija!!
Molio bi vas da date svoj komentar u vezi ove teme!!

Шта ћеш 'демократија' је то. Клање Српског детета није злочин, силовати Српкињу није злочин. Али убијен усташа, шиптар.... то је злочин за запад. Знај и зец диже ***** на вука ако је вук п****a.
 
Obersturmfuehrer:
sta je tu novo...jedina novina je da sad to cujemo od cigana....

@ljuba
vidim tebi je u glavi samo klanje i silovanje....

Не би ја да кољем и силујем. Него 'демократе'. 'Демократе' подржавају хашки трибунал. Хашки трибунал којег не интересује поклана Српска деца и силоване Српкиње.
 
Silent Bob:
Koga boli racku sta Cigani pricaju?

Pa CGorci su pevali "Oprosti mi mila mati, doslo vreme Srbe klati"...

Ако немаш лошу намеру, молио бих те да будеш мало прецизнији. Нису "Црногорци", него тамошње усташке психопате (које се, иначе, лепо друже са "проевропском Србијом" која им је и пружала инфраструктурну подршку на референдуму, али то је друга тема). Моји другари из Никшића и Херцег Новог не певају ово што си ти написао, него Онам', онамо, Од Тополе па до Равне Горе, Ђуришићу, млад мајоре... Њихови преци су се борили против усташа.
 
pajaci_385.jpg
 
Ne verujem da su Romi ugrozeni. Imali su oni uslova za prosperitet za vreme komunizma, a sami su krivi sto to nisu iskoristili. A to sto tamo neke budale nesto pevaju (Hrvatske, Crnogorske...) sta da im radis. Pa i Seselj je vikao boricemo se do poslednjeg, a i to se moze shvatiti dvosmisleno kad se pocne sa teorijama zavera... :lol:
@Ratko_Mladic
Obrati paznju na pravopis.
 
Cossack:
Ne verujem da su Romi ugrozeni. Imali su oni uslova za prosperitet za vreme komunizma, a sami su krivi sto to nisu iskoristili. A to sto tamo neke budale nesto pevaju (Hrvatske, Crnogorske...) sta da im radis. Pa i Seselj je vikao boricemo se do poslednjeg, a i to se moze shvatiti dvosmisleno kad se pocne sa teorijama zavera... :lol:
@Ratko_Mladic
Obrati paznju na pravopis.
eee dosta mi je vasih glupih opasaka kada nemate pametan komentar u vezi teme pa se vadite na neki pravopis, pa izvini gospodo samozvani demokrato zasto sada prebacujes loptu na seselja??? Ovde nisam nigde ni spomenuo nikog drugog osim one istine sta je pisalo na transparentu u sred kosova u grupi cigana!!! Pa mi sada reci da je tu sigurno mozda bio i seselj pa ih nagovorio da to pisu i nose, a sto se tice pravopisa, pa postovana gospodo posto vec sada vidim da nisi srbin jer svaki srbin zna svoj maternji srpski jezik a ti to neznas i nerazumes sta ja pisem , pa zato te molim idi na one ustaske forume pa pisi o klanju i proterivanju preostalih srba !!! Nemoj ovde da mlatis gluposti i americku propagandu kako su srbi krivi za svoj egzodus i masakr nad srbima!!!
 
[QUOT, pa zato te molim idi na one ustaske forume pa pisi o klanju i proterivanju preostalih srba !!! Nemoj ovde da mlatis gluposti i americku propagandu kako su srbi krivi za svoj egzodus i masakr nad srbima!!![/QUOTE]

A sta mislis o tome da odes malo kod doktora?
Zbog srca?
Pa moglo bi da se izvede da je zbog srca, jer inace nebi hteo da ide
VELICANSTVENI DUSAN KOVACEVIC "BALKANSKI SPIJUN"
 
Ratko_Mladic:
Ovaj gore navedeni citat nije govor jednog srbina vec grupe cigana !!
ja se secam da su '99. srpski radikali ovo isto govorili kad je potpisivanje kumanovskog sporazuma vec bilo izvesno...zvalavom vuchicu (koji uzgred sad pominje kako on brine i o generacijama koje ce doci) ova i slicne parole non stop su ispadale iz usta...dobro je sto je sloba bio bar toliko mudar pa nije poslusao tu gomilu psihopata koji su zeleli nastavak rata "do poslednjeg srbina"...i tada su srpski radikali,isto kao i danas, mislili na buduce generacije,decu i unuke kada su lobirali za nastavak rata "do poslednjeg srbina"...
 
Ratko_Mladic:
eee dosta mi je vasih glupih opasaka kada nemate pametan komentar u vezi teme pa se vadite na neki pravopis, pa izvini gospodo samozvani demokrato zasto sada prebacujes loptu na seselja??? Ovde nisam nigde ni spomenuo nikog drugog osim one istine sta je pisalo na transparentu u sred kosova u grupi cigana!!! Pa mi sada reci da je tu sigurno mozda bio i seselj pa ih nagovorio da to pisu i nose, a sto se tice pravopisa, pa postovana gospodo posto vec sada vidim da nisi srbin jer svaki srbin zna svoj maternji srpski jezik a ti to neznas i nerazumes sta ja pisem , pa zato te molim idi na one ustaske forume pa pisi o klanju i proterivanju preostalih srba !!! Nemoj ovde da mlatis gluposti i americku propagandu kako su srbi krivi za svoj egzodus i masakr nad srbima!!!
Ja stvarno ne znam sta da ti pametno kazem posle ovoga- evo glup sam :lol:
Ali, ipak mislim da me nisi najbolje razumeo.Cak nisam bio zlonameran ni sto se pravopisa tice- recca ne se pise odvojeno.
Razumem ja tebe dobro i ne mlatim gluposti.
Bezumno tripovanje je i dovodilo do propasti Srba i Srbije i u istoriji i sada i dovelo je do pojave Ustasa.
Mene su neki ovde optuzivali da sam Srbenda- ja jesam blagi nacionalista i verujem da je DSS daleko bolja opcija od radikala, jer radikali nemaju prijatelje nigde u svetu, a ako bi pobedili Srbija bi bila kao siroce okruzeno vukovima. Seselj je to govorio- boricemo se do poslednjeg- On je obicna budala.
Ali opet ti nemas razloga da se ljutis.
 
serb_pagan:
ja se secam da su '99. srpski radikali ovo isto govorili kad je potpisivanje kumanovskog sporazuma vec bilo izvesno...zvalavom vuchicu (koji uzgred sad pominje kako on brine i o generacijama koje ce doci) ova i slicne parole non stop su ispadale iz usta...dobro je sto je sloba bio bar toliko mudar pa nije poslusao tu gomilu psihopata koji su zeleli nastavak rata "do poslednjeg srbina"...i tada su srpski radikali,isto kao i danas, mislili na buduce generacije,decu i unuke kada su lobirali za nastavak rata "do poslednjeg srbina"...

Радикали су у праву. Нису психопатске усташе и комуњаре као милошевић и 'демократи'. Да су твоји жвалави 'демократи' одлучивали, све Српско би било побијено преко Дрине. Кумановски и дејтонски споразум су потписи окупације Српске земље и Српског народа. 'Демократи' су подржавали милошевића кад је милошевић тражио од Ратка Младића да не ослобаћа Сребреницу, исто су га подржали кад је издао Србију са кумановским споразумом. 'Демократима' и милошевићу нису сметали зелене беретке, клање и силовање Српског народа око Сребренице.
 
Cossack:
Ja stvarno ne znam sta da ti pametno kazem posle ovoga- evo glup sam :lol:
Ali, ipak mislim da me nisi najbolje razumeo.Cak nisam bio zlonameran ni sto se pravopisa tice- recca ne se pise odvojeno.
Razumem ja tebe dobro i ne mlatim gluposti.
Bezumno tripovanje je i dovodilo do propasti Srba i Srbije i u istoriji i sada i dovelo je do pojave Ustasa.
Mene su neki ovde optuzivali da sam Srbenda- ja jesam blagi nacionalista i verujem da je DSS daleko bolja opcija od radikala, jer radikali nemaju prijatelje nigde u svetu, a ako bi pobedili Srbija bi bila kao siroce okruzeno vukovima. Seselj je to govorio- boricemo se do poslednjeg- On je obicna budala.
Ali opet ti nemas razloga da se ljutis.
Ebo te pa ja nespominjem ni radikale ni dosmanlije vec samozvanu nacionalnu manjinu kojima smo mi srbi dozvolili da se kote i razmnozavaju u srbiji a to su ciganii dakle to su oni uzvikivali i pisali, a pouzdana informacija, pa sto nisi bio u pristini i kosovskoj mitrovici ovih dfana pa da se am uveris, i tzo da li se posebno pise ne ili zajedno to ti raspravljaj sa amerikacnima posto oni ni sami neznaju svoje ime da napisu nego pitaju da li se moje ime pise sa dva rr ili jednim. Bas ste boselna nacija vi samozvane demokrate!!! I lici vam da budete cigani posto njih i podrzavate, sad kad su bili izbori za opstinske organe samozvane demokrate su placale hiljadu dinara ciganima da glasaju za njih a jos hljadu kada izadju sa glasackog mesta, toliko o vasoj demokratiji i volji gradjana!
 
Prvo, to sto su neke budale uzvikivale iste gluposti kao i Seselj i nije tolko vazno kada se uzmu u obzir Hrvatska, Bosna, pa i Crna Gora, jer su se oni, pre ce biti, udvarali Taciju i ekipi.
Sto se tice ugrozenosti- oni su imali iste uslove i sada imaju kao i svi drugi- znaci ako su ugrozeni ugrozeni su svojom krivicom i to pojedinacnom- nikako kolektivno- ja imam komsiju koji je Rom
Sto se tice razmnozavanja- jesi li svestan da sada govoris kao Hitler i Ustase-ne mozes da im zabranis da radjaju decu.
Ako su to uzvikivale neke budale ne znaci da su svi takvi, mada, secam se, dok sam pre dva meseca igrao basket skupili su se jednom neki klinci (Romi) i dok su igrali svaki cas su se kleli u Alaha, a i bio je nedavno slucaj kada je doktor koji je obrezivao romsku decu jednom detetu odsekao glavic.
Drugo, ne cimaj se na demokrate, pogotovo DSS, oni se daleko normalnije ponasaju od radikala, iako je Nikolic dobar covek, mada i on se izmlatio par puta.
 

Back
Top