"sex revolution"

dadow!!!

Početnik
Poruka
25
Mislite li da nam je potrebna jedna pobuna protiv mentaliteta?
Primetno je koliko su muskarci postali opsednuti muskoscu tj. maco-sranjima a zene uplasene losom reputacijom,sto je takodje jedno o zescih jedenja govana.
Mislim da i jedno i drugo utice na to da ostajemo uskraceni za slatke i velicanstvene uzitke.
Licno mislim da bi trebalo razbiti sve tabu-e. Ali ko mene pita!?
Znaci!
-Mislite li da nam je potrebna revolucija?
-Koji su metodi "borbe"?
i,
-Ko nam je kriv za sve "propustene prilike"?
 
Nije potrebna,sve to oko mentaliteta su stereotipne predrasude...osim naravno ako ne zivish u nekoj vukoyebini....
Pojma nemam shta su macho-sranja ja sam papuchar....
Shto se tiche pitanja:
-Ne.
-Ovde na 4umu kazu da je najbolji metod :KESH,i onda sve padaju ko krushke.
-Syebanost u glavu i mala kita....i nedostatak kesha,naravno.
Dajem 5 evra da je postavljach zensko.U pravu sam?>Da/Ne?
.......
 
dadow!!!:
Mislite li da nam je potrebna jedna pobuna protiv mentaliteta?
Primetno je koliko su muskarci postali opsednuti muskoscu tj. maco-sranjima a zene uplasene losom reputacijom,sto je takodje jedno o zescih jedenja govana.
Mislim da i jedno i drugo utice na to da ostajemo uskraceni za slatke i velicanstvene uzitke.
Licno mislim da bi trebalo razbiti sve tabu-e. Ali ko mene pita!?
Znaci!
-Mislite li da nam je potrebna revolucija?
-Koji su metodi "borbe"?
i,
-Ko nam je kriv za sve "propustene prilike"?


Ne slazem se....

Muskarcu su se propederisali, a zene uopste ne mislie na reputaciju (profuksale su se)....


TAko da je potrebna mozda jedino kontrarevolucij... :|
 
brate mili / sestro slatka, ako su tebi usled nedostatka muda potrebne tudje revolucije, onda ne znam shta da ti kazhem :|

tako da ne mislim da bilo kome treba josh sexualnih revolicija, ali zato chvrsto verujem da bi shto ceshce posecivanje biblioteke i dobrih video klubova/kinoteka, bitno doprinelo razvoju svesti kod ljudi kod kojih taj proces nije pocheo u dogledno vreme
 
Znate! Ja ovo smatram vecim problemom od gubitka Kosova!!!
A zasto?
Frustrirani likovi prave sranja na sve strane.Bilo muskarci ,bilo zene.
Mada cu se sad mozda zameriti nekom po politickoj osnovi, ipak cu reci primer:
Sta mislite,ako se malo bolje zadubite u lik i delo,koje su skonosti izvesnog gospodina Seselja?
Naravno ne zelim da raspravljam o politici.I obozavocima doticnog se eto izvinjavam zbog insinuacije.Zelim samo da predstavim problem u prepoznatljivijem kontekstu.
Eto dodacu i to da Sheki i nije najgori po toj osnovi.
Frustracije su svuda okolo .Pa eto i na forumu.Citajuci komentare nadjoh da su retki muskarci koji otvoreno i iskreno mogu pricati o svojim slabostima.MI smo eto takvi volimo da smo naj...
A i gospojice ne izotaju po toj liniji .Medju zenama je frustracija izrazenija.Ipak je mentalitet ovog naroda gradjen 500 godina.
I zato nemojte se osetiti prozvanim.Prepoznajte problem u sebi.A to je vec pola puta do resenja.Verujem da ce vam ostatak zivota biti srecniji i mnogo sladji!
 
Kada kazes da su se muskarci propederisali a zene profuksale,zelis to predstaviti u negativnom kontekstu.I to je usvojeno misljenje.
Prvo osudjujes necije seksualno opredeljenje,a drugo da li bi moglo ovako:Svaka joj cast!
 
izvini , ali koji je tachno tvoj problem ? :confused:
zar te nisu uchili da mislish globalno , ali da delujesh lokalno, ako planirash da reshish neki problem ?

i zashto bi menjao bilo koga ako TI nisi u stanju da krenesh od sebe samog ?
ne znam zashto al neshto mi se ne chini da ce projekcijom sopstvenih frustracija na druge, bilo shta postici, al ajde to je samo moje jadno isfrustrirano zhensko mishljenje :lol:
 
Ne zivim u vukojebini ali pouzdano znam da je to nebitno.
Zato sto svi mi kotaktiramo sa otprilike istim brojm ljudi bez obzira na sredinu u kojoj zivimo.Ako hoces proveri.Naravno da su ljudi u vecim gradovima slobodniji posto se mogu lakse sakriti,ali to u ovom slucaju nista ne znaci.A bez obzira na to evo ti jos i primer u vidu ankete:
-Drage Dame da li ste spremne o seksu pricati sa nepoznatim ljudima u zivo kao sto to znate ovde na forumu ciniti pod "maskom"?
Naravno ne ocekujem odgovor.Svi ga znamo.
 
Koliko je to problem ? Pa zar vi ne mozete pricati o ovome?
Nemam ja problem sa sobom.Imam na primer problem sa svojim sefom ili ranije sa profesorom,koji nose u sebi problem godinama nekad i decenijama i onda umesto da jebu ono sto hoce iliti zele toliko vremena, jebu okolinu bez qrca
 
Mogu vam navesti mnogo primera,ali sam siguran da je svako od vas, mnogo puta,osetio posledice necijeg jebenog sadizma,netolerancije,zatucanosti,zavisti ...
Sve ovo pociva na poznatoj tezi g. Frojda:"Seks je koren svega"!
Mozete li ili ne ovo prihvatiti ?
 
dadow!!!:
Mogu vam navesti mnogo primera,ali sam siguran da je svako od vas, mnogo puta,osetio posledice necijeg jebenog sadizma,netolerancije,zatucanosti,zavisti ...
Sve ovo pociva na poznatoj tezi g. Frojda:"Seks je koren svega"!
Mozete li ili ne ovo prihvatiti ?


Ja ne bih prihvatila jer mislim da postoji jos faktora koji bi uticali. Ali da napomenem ja se vise pronalazim u Jungovoj psihologiji....
 
Evo jos jedan primer za razmisljanje:Zbog cega bi se odrasla zena sa vec formiranom porodicom odala alkoholu?
Postoji vise od jednog razloga,da kazem unapred.Ali koji je najcesci?
Na ovo pitanje niko nemoze pouzdano da odgovori.Radi se o misljenju.Dakle: sta mislite?Anketu koju sam probao na ovu temu da uradim pre par godina propala je.Niko nije mogao otvoreno da prica o tome.A iskrenost je veoma vazna ako zelis da pomognes nekom.
 
Pravo da ti kazem ne znam da se Frojd i Jung razlikuju po ovom pitanju Pa ako mozes i hoces objasni mi.A i koje faktore bi jos navela?Slazem se da postoji jos mnogo ali mislim da je seksualna frustracija ipak najznacajnija i da su ostali uticaji mnogo bezazleniji i lakse premostivi.Pa cak,iz seksualnih frustracija nastaju i ostale te se problem gomila i pretvara u "brdo" i sve ga je teze razbiti.
 

Back
Top