sex u vreme pms???

BARON1985

Početnik
Poruka
47
sa mojom devojkom sam vec nekoliko puta imao sex dok su njoj bili "oni" dani i sve je bilo ok osim tog krvarenja. da li njoj to moze kasnije da pravi probleme, da utice na plodnost i te gluposti.....? inace i ja i ona imamo 19 god.
 
Decko, PMS je par dana pre 'onih dana'...:)
A za vreme 'tih dana' libido je pojacan...Ja ne volim, ali strast nekad nadvlada - a u 21.veku smo - postoji tus.
LM, moze da joj se desi, a i tebi isto ono sto moze i da se desi, isto ono kao i kad imas sex u ostalih 24 - 25 dana, a ne koristis kondom. Prst na celo, kondom iz dzepa - pa razmisli koje se sve bolesti prenose preko krvi.
 
IVERSON:
sa mojom devojkom sam vec nekoliko puta imao sex dok su njoj bili "oni" dani i sve je bilo ok osim tog krvarenja. da li njoj to moze kasnije da pravi probleme, da utice na plodnost i te gluposti.....? inace i ja i ona imamo 19 god.

PMS = predmenstrualni sindrom. ;-)
Ne može da joj pravi nikakve probleme, ali imajte na umu činjenicu da devojka i u toku menstruacije može da ostane u drugom stanju. :!:
 
IVERSON:
sa mojom devojkom sam vec nekoliko puta imao sex dok su njoj bili "oni" dani i sve je bilo ok osim tog krvarenja. da li njoj to moze kasnije da pravi probleme, da utice na plodnost i te gluposti.....? inace i ja i ona imamo 19 god.


Ma samo karaj bre i ne brini .... :D


Samo ga izvadi pre vremena. Da ne kazem na vreme... ;)
 
IVERSON:
sa mojom devojkom sam vec nekoliko puta imao sex dok su njoj bili "oni" dani i sve je bilo ok osim tog krvarenja. da li njoj to moze kasnije da pravi probleme, da utice na plodnost i te gluposti.....? inace i ja i ona imamo 19 god.

ništa njoj ne može da se desi a ti bez kondoma nemoj da ideš ni u pekaru....hepatitis i još koješta se prenosi preko krvi ...prema tome PAMET U GLAVU. :shock:
 
e mozhe da joj se desi,
tokom menstruacije bi delovi endometrijuma trebalo nesmetano da napuste telo zhene, medjutim kako na jednoj od tema dr objasnishe, sex u toku menstruacije, odnosno konstantna penetracija mushkog spolovila mozhe da vrati pod pritiskom te iste delove endometrijuma (delica materice koja se ljushti ), tamo gde ne treba, pa usled zachepljenja (nekih, negde ) mozhe da dodje do onesposobljavanja jajnika, odnosno njihove reproduktivne funkcije
 
raindog:
e mozhe da joj se desi,
tokom menstruacije bi delovi endometrijuma trebalo nesmetano da napuste telo zhene, medjutim kako na jednoj od tema dr objasnishe, sex u toku menstruacije, odnosno konstantna penetracija mushkog spolovila mozhe da vrati pod pritiskom te iste delove endometrijuma (delica materice koja se ljushti ), tamo gde ne treba, pa usled zachepljenja (nekih, negde ) mozhe da dodje do onesposobljavanja jajnika, odnosno njihove reproduktivne funkcije


Au bre... :shock:

Ma to je skoro nemoguce.... Jedino da sex traje jedno 2 dana...
 
inache za vreme menstruacije zhena je podlozhnija infekcijama, pa se tek ne preporuchuje sex bez kondoma
zamislite tek oljushtenu matericu i gomilu krvi, a onda svoje male pishe sa gomilom bakterija iz mokrace (koje usled fantastichnog smisla za higijenu, chuche na tim istim pishama danima), pa onda sve one bakterije/viruse/gljivice koje ste zakachili a da toga niste ni svesni u prethodnim nezashticenim sex odnosima ... a onda pustite mashti na volju

btw to shto je nekom bilo lepo tokom odnosa, ne znachi da nece pandrnuti par godina posle usled npr sepse zbog pucanja jajnika, hepatitisa C, ili nekih drugih isto tako simpatichnih stvari
 
vi uredni, mozhete s vremena na vreme na idete na testitanje na HCV, HPV, HIV, a mozhe i na hlamidiju, pa da urednosti radi lepite svaki rezultat u spomenar i budete ponosni na svoje navike ako je sluchajno jedan od njih ili vishe sa oznakom + : )
 
raindog:
vi uredni, mozhete s vremena na vreme na idete na testitanje na HCV, HPV, HIV, a mozhe i na hlamidiju, pa da urednosti radi lepite svaki rezultat u spomenar i budete ponosni na svoje navike ako je sluchajno jedan od njih ili vishe sa oznakom + : )


Mislio sam na one ostatke mokrace na kiti... :?

Bre s kim se ti tandaris? Ja uvek operem vrsnjaka posle piskenja.
 

Back
Top