Obesise ga na Bajram...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Биће нова Осама бин Ладен аудио касета ускоро. То још није било у мејнстрим вестима, тако да... ето мали "ексклусив" за посетиоце форума Крстарица-Политика.
icon6.gif
 
marlon:
pored sve paljevine gde nisu našli ni crne kutije aviona jer je sve izgorelo na 10.000 stepeni su neoštećeni pasoši navodnih kidnapera :) koji u samoubilačku akciju idu sa pasošima :) pa rušenje zgrada koje nisu teoretski mogle da se sruše

Šta sve čovek ne nalupa .
Ja sam se bavio vatrogastvom oko 20 godina , i mogu ti reći da nepostoji zgrada koja se neće sama srušiti . Kule su se srušile iz veoma prostog razloga : kerozin i ostali materijal koji je goreo je oslabio konstrukciju zgrade na jednom spratu i cela ostala konstrukcija iznad je propala taj jedan sprat , težina tih 20 - 30 iznad koja je propala je srušila i jednu i drugu kulu , masa puta ubrzanje plus gravitacija i sve je to urušilo celu zgradu , zgrade se grade da trpe konstantan pritisak nadole a ne udar težine.
 
A da , da dodam još nešto isparenje kerozina gori već na 550 C , ali ono stvara mnogo veću toplotu u zatvorenom prostoru , gvožđe se topi na 1300 C , na 450 C je vec u stanju za obrađivanje (kovanje) , da ne pričamo o modernim materijalima koji su goreli usred zgrade (plastika , etisoni izolacioni materijali , drvenarije itd.) i da dodam i ovo i najbolji dimnjak trpi temperaturu otvorenog plamena 6 sati , posle toga počinje da se urušava :(
 
kolega rekoste da sam nalupetao :) ajde onda objasnite ovde kako je jedino sto je ostalo neoštećeno od aviona su pasoši navodnih terorista :) sto se tice rusenja...procitajte zvanicni izvestaj o 9/11 i videcete sta staticari i oni koji se bave tim poslom kazu za wtc da li su mogli zbog toga da se sruse ili ne. interesantno je i urusavanje koje kako svi znamo samo tako moze da bude, kada se postave fulminati na nosece stubove.... rekoh, ima toliko nepoznanica o kojima i dan danas stručnjaci raspravljaju, ali ako vi kao stručnjak kažete da je to sve moguće onda ćemo vam verovati na reč :)

kad smo vec krenuli sa pričom... pitajte bilo kog pilota putničkog aviona da li je moguce samo sa stotinak sati na trenazeru usmeriti ono čudo od aviona i pogoditi toranj tako precizno :) pa imamo pitanje pentagona gde se ne vidi nijedan trag da je bio avion vec projektil. postoje i svedoci koji su svojim ocima to videli ali ih nisu pozvali da daju izjavu. pa imamo konfiskovanje na preko stotinu cctv kamera od kafica do parkinga koje su u roku od jednog sata odnesene kao i tejp mašine koje su snimale to podrucje i naravno nikada nisu vracene :) pa imamao na desetine tv emisija od abc tv do lokalnih gde su ljudi raznih profila amerikanci stručnjaci a ne neki šabani što reče kolega :) govorili o lažima kojke se podmetaju sa 9/11... ovako mozemo do doomsday-a
 
Prijatelju ja neznam šta si ti gledao , ali sam ja gledao direktan prenos na CNN kada se drugi avion zakucao u drugu zgradu , udar prvog su sve svetske agencije objavile za 5 minuta i ja sam sedeo kući lepo zavaljen u fotelju i prebacio na kanal , kada se pred kamerama videlo da prilazi drugi avion drugoj zgradi sa strane i zakucava se. Što se tiče pilotiranje upravljanje avionom je lagano a ne treba isključiti niti navođeno pilotiranje da je recimo u zgradi STO bio radio far, a ta zgrada je bila široka preko 100 metara , bilo gde da udariš je svejedno pogotovu ako imaš nameru da izvršiš samoubistvo . A što se tiče toga ko je to uradio mislim da ameri imaju veoma dobre razloge da kriju svoju umešanost u to , bilo ko bi im tada dobro došao kao žrtveni jarac.
 
marlon:
kolega rekoste da sam nalupetao :) ajde onda objasnite ovde kako je jedino sto je ostalo neoštećeno od aviona su pasoši navodnih terorista :) sto se tice rusenja...

ko kaze da je to jedino neosteceno>? a ne znam zasto bi to bilo cudno, pa i inace u avionskim nesrecama ostaje kojesta, pa se ne dovodi u pitanje zasto....

marlon:
kad smo vec krenuli sa pričom... pitajte bilo kog pilota putničkog aviona da li je moguce samo sa stotinak sati na trenazeru usmeriti ono čudo od aviona i pogoditi toranj tako precizno :)

odlicno, da ih pitamo.
pa da onda pitamo i konsultujemo MS Flight Simulator, kao i amerikance...
saznacemo da se sati letenja na flight simulatoru uz odgovarajucu opremu priznaju kao pravi.


marlon:
pa imamo pitanje pentagona gde se ne vidi nijedan trag da je bio avion vec projektil. postoje i svedoci koji su svojim ocima to videli ali ih nisu pozvali da daju izjavu.

kako mi onda to znamo?

marlon:
pa imamo konfiskovanje na preko stotinu cctv kamera od kafica do parkinga koje su u roku od jednog sata odnesene kao i tejp mašine koje su snimale to podrucje i naravno nikada nisu vracene :) pa imamao na desetine tv emisija od abc tv do lokalnih gde su ljudi raznih profila amerikanci stručnjaci a ne neki šabani što reče kolega :) govorili o lažima kojke se podmetaju sa 9/11... ovako mozemo do doomsday-a


ovo je i dalje na nivou tracarenja, nema tu niceg opipljivog....
btw, avion je tamo, imam negde bas lepu analizu toga....
da si nekad video na sta lici srusen avion, bilo bi ti jasno da ne ostane mnogo toga prepoznatljivog....
 
Sentimentalna budala:
Da su Ameri takva djubrad dokazuje samim tim i cinjenica sto su coveka obesili na bajram sto bi bilo ko da su Slobu obesili na Vaskrs.Ovaj cin su podrzali Iran i Kuvajt dok je Gadafi uveo 3 dana zalosti,da li je ovo Islamski gradjanski rat na pomolu?
chuo sam da se za kurban-bajram zrtvuje jagnje..ove godine je na repertoaru bila narocita poslastica,kapitalac... :grin:

p.s. jeste provalili kako se ovi domaci *****hi,koji bosanske muslimane nazivaju "mudzosima" i "balijama" brinu sto je sadam izvisio na muslimanski praznik..meni tu nesto nije logicno...
 
obesise sadama a mi zabrazdlli o 9/11... za snejksa i obera... da se razumemo odmah oko jedne stvari: niti ja imam trip da je cia ili neka sluzba sama to izvela ili da su izvrsioci bili arapi a mozak neko ko ga ima malko vise od njih. stvar je u tome sto cela prica oko 9/11 smrdi do neba, a gde ima dima ima i vatre. ober rece da je uveren da su znali da ce se desiti... meni je to kao da su sami izvrsili ako vec to nisu sprecili. krivica je ista ako ne jos i gora. kao sa bombardovanjem rts-a. jedna stvar u celoj prici je toliko bolno naivna, a to je upravo ono o cemu ober pise...o pilotiranju. ober, ne moze svako da bude pilot komercijalnog aviona. voziti lear jet, cesnu ili boeing nije isto. spavaci koji su navodno to bili i kao iz hobija isli u neke leve skole i tamo na simulatorima vezbali i dobili licencu za sportsko pilotiranje, to nema blage veze sa pilotiranjem na putnickim avionima. kod jednog u kuci gde je ziveo nasli su kartone sa nacrtanim komandama sa instrumentima aviona koga je trebao da vozi... vezbao covek, ko na filmu :) to je toliko smesno a i tuzno istovremeno da samo neko ko ima mozak velicine zrna graska moze da poveruje. da su oni bili u avionima uopste ne sumnjam, ali kako se kaze bili su na pogresnom mestu u pogresno vreme. moguce da je neko navodio sa zemlje avione direktno u kule a oni su imali tu cast da budu alahovi ratnici ili vec sta su bili. hijacking aviona nije nimalo naivna stvar, pilotiranje je još manje. pričao sam o ovome sa dvojicom profesionalnih pilota koji voze komercijalne avione i objica se slazu da sa takvim znanjem koji su kidnaperi imali nema teorije da mogu da navedu avione tako precizno. znaci nije to moja fikcija vec profesionalaca. sad kolege ako vi bolje znate, onda.....to su izjavljivali i mnogi američki profesionalni piloti posle objavljivanja podataka na kojim trenažerima su vežbali otmičari. sa pentagonom je stvar jos sumnjivija jer se nigde ne vidi avion a ni njegovi delovi...ulazni impact uopste ne lici na avionski, a pilot amater ili vec kakav je bio :) morao je da ga spusti na 300 fita i da se zakuca u zgradu... to kolege drage TI moroni nisu mogli da urade. rekla kazala rece ober :) procitaj ober zvanican izvestaj pa ces videti da su sami priznali da su pokupili sve trake sa cctv kamera nekoliko kilometara unaokolo. zasto...nisu rekli. znaci nema rekla kazala , vec je tako.

znaci da rezimiramo... avioni su oteti niko nije zivanom mrdnuo da ih prizemlji, pusteni su ladno u vazdusni prostor njujorka i pentagona? i napravili ršum. izginuli su civili, mnogo njih, nekoliko sati posle totalne blokade vazdušnog prostora sad, dozvoljeno je ladenovima da napuste zemlju sa tri ili cetiri aviona i onda je pocela prica.... slagali su unapred pripremljene kocke do najsitnijeg detalja. za one price o jevrejima koje su dokumentovane da znaju da ce biti udar bas tad i da su valjda iz brooklyna to gledali i navijali, pa o preko stotinu takođe jevreja koji su se tog dana neobjasnjivo nasli van radnog mesta koje im je bilo u wtc-u necu da pricam jer se onda zalazi u teorije zavere.

da su amerikanci i te kako kriticni prema 9/11 cak i danas posle toliko vremena svako zna. napravljeno je na stotine tv emisija svih mogucih televizija u sad i u svakoj od njih su iskrsavali fakti na koje zvanicna istrazna komisija nije zelela da odgovori. bila je gomila svedoka za ovo ili ono koji su videli nesto sto se nije uklapalo u zvanicnu pricu...nijedan nije pozvan. tri sluzbenika fbi, koji su argumentovano pricali o tome da u celoj prici nesto smrdi dobili su narodski receno pedalu... pravu istinu i celu pricu necemo saznati nikada, kao ni za kenedija, martina lutera kinga, ulofa palmea, pa ako hocete i za anu lindt i zorana djindjica...ko stoji iza svih tih subverzivnih akcija ili likvidacija. posle svakog zlocina postoji geneza istrage koju vode operativci.. obicno se gleda pod brojem jedan ko je imao korist od necijeg ubistva. u slucaju 9/11 svi znamo ko je imao i ima i danas a videli smo i to neverovatno brzo kako se cela vojna masinerija uhodala za tili cas kao da se samo cekao 9/11. epilog svega je irak i sadam, mozda posle i iran i ko zna sta jos. nastavice se.... i to zasigurno.
 
Ovako što se tiče Njujorka u njemu ima više komercijalnih aerodroma nego u celoj našoj državi , kuće su na pojedinim mestima tako građene da se sletna staza kojom se prilazi pistama bukvalno provlači između zgrada u Njujorku u uzanom koridoru koji je širok par stotina metara . Sletanje i uzletanje sa ovih pisti je potpuno automatizovano, maltene do te mere da stisneš dugme i avion uzleti. malo veštije osobe od jednog najobičnijeg radio emitera , koji može da se nađe u bilo kojoj bolje opremljenoj prodavnici elektronike u svetu , mogu da naprave radio far na koji se avion nakači i jednostavno usmeri gde želi , odstupanje ne može biti veće od +-1 metar . Na postojanje radio far-a upućuje i nagli manevar kojim se avion usmerio prema zgradi. Bilo je dovoljno samo promeniti frekvenciju na kojoj se emituje radio far. Inače ti avioni su opremljeni i opremom koja omogučuje da se izbegnu sudari u vazduhu i imaju sopstveni alarm koji pilot uključi posle poletanja . Kada je avion udario u zgradu na snimcima se lepo videlo da je jedan deo aviona proleteo kroz celu zgradu i izleteo na drugu stranu (smrskani deo kokpita) pa ako je nešto ostalo od otmičara onda je tamo ostalo. Što se tiče Njujorka , nije to Vašington pa da je zabranjen vazdušni prostor iznad njega .
A mi počeli od sadama a cela tema otišla u totalni oftopic.
 
znam o cemu pričaš snejks... niti je njujork prvi a niti zadnji grad u svetu gde je vazdusni prostor slobodan... moja intencija je bila ta da kada se saznalo da je avion pod drugom da kazem jurisdikcijom i da leti van rute kojom treba da ide, niko nije mrdnuo. Zna se dobro da ako kidnaperi usmere avion prema gradu to ne rade da bi bacali letke ili izvodili sa njim lupinge i piruete za publiku na zemlji....

zašto sam pričao sve ovo... šest meseci pre 9/11 je emitovana epizoda xfiles-a koja je u tancine opisala scenario zabijanja putnickog aviona u wtc. isto su postojali otmicari ali upravo ono sto sam rekao.. urađen je bypass svih kontrola na boeingu u kom su bili i isti je vođen sa zemlje. sad mozemo da se zapitamo da li je film djavolja rabota ili ne, kao što je lepo apsolvirao pokojni žika pavlović, ali priznaj da je koincidencija više nego očigledna. adolf hitler je napisao u mein kampf-u kako zamišlja da uredi svet ali mu niko nije verovao, rekli ludak.... ova epizoda je snimana godinu dana ranije i emitovana 6 meseci pre stvarnog ataka na wtc... pitamo se zašto bi npr. neko imao kontrolu sa zemlje aviona ako su teroristi bili spremni na samoubilačku misiju? vrlo prosto, čovek je nepredvidljiv ma kako indoktrinisan bio za neki cilj. pretpostavi da onaj ko je idejno smislio celu operaciju i naravno finansirao preko sto i kusur raznih kanala neku fundamentalnu sektu da izvrse takav akt i gde su u igri mnogo veci ulozi od samog wtc-a kako bi se osecao ako kreature koje su trebalo to da odrade zalutaju negde usput ili se u zadnjom trenutku predomisle.

milion faktora nam pokazuje tipicno americko razmisljanje kada pripremaju neki plan.... videli smo reakciju busha na obavestenje o rusenju tornjeva dok je sedeo u onoj skoli i drzao knjigu naopako... nijedan misic na licu mu se nije pomerio, samo je imao onaj cinican osmeh kao uvek. cela akcija je morala da se ispostuje do kraja vise je nego ocigledno zarad nekog viseg cilja za ameriku. isto kao u onom vicu kada u belu kuću stiže vest da rusi farbaju mesec u crveno i niko ne reaguje... posle zadnje vesti da su ga ofarbali celog u crveno stiže naredba iz vašingtona... uzmite kantu bele boje i napisite na njemu coca cola :) vic jeste ali nimalo naivan....

evo link za xfiles ko ne veruje....

http://killtown.911review.org/lonegunmen.html
 
marlon:
iz hobija isli u neke leve skole i tamo na simulatorima vezbali i dobili licencu za sportsko pilotiranje, to nema blage veze sa pilotiranjem na putnickim avionima.
They had discovered, by trial and error, that it was much easier to fly a hijacked jumbo jet with screaming passengers than to control a small Cessna with a calm instructor beside them.
 
snejks:
ali sam ja gledao direktan prenos na CNN kada se drugi avion zakucao u drugu zgradu , udar prvog su sve svetske agencije objavile za 5 minuta i ja sam sedeo kući lepo zavaljen u fotelju i prebacio na kanal , kada se pred kamerama videlo da prilazi drugi avion drugoj zgradi sa strane i zakucava se.
Не, видео си да "авион" пролази иза зграде, јел тако. Ниси видео директан удар, него је био на скривеном лицу солитера.

А од првог "удара" ниси ни видео ништа, али упркос томе овде кажеш "удар првог су већ објавиле све агенције." Откуд знаш да је и било првог авиона осим из њихових речи. И Комраков је свашта говорио, па на крају испаде да Слободан Милошевић ипак није "обележио епоху развоја."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top