Plakanje pred zenskim svetom...

Kapris:
Prvo nikad, eto tako je.
Drugo nikad:
Zato sto je to pogresno. Pred dragom ne treba otkrivati previse nagativnih emocija. Zensko od muskarca trazi zastitu i sigurnost, a muskarac koji plache ne odaje utisak da je u stanju to i da obezbedi. Da ne pominjem, da time pokazuje da ne poseduje samouverenost, pouzdanje i sposobnost da prebrodi sve probleme.
Naravno za sve postoje izuzetci :wink:
 
Chernobill:
Kapris:
Prvo nikad, eto tako je.
Drugo nikad:
Zato sto je to pogresno. Pred dragom ne treba otkrivati previse nagativnih emocija. Zensko od muskarca trazi zastitu i sigurnost, a muskarac koji plache ne odaje utisak da je u stanju to i da obezbedi. Da ne pominjem, da time pokazuje da ne poseduje samouverenost, pouzdanje i sposobnost da prebrodi sve probleme.
Naravno za sve postoje izuzetci :wink:
U kakvoj si ti teskoj zabludi!!!
Svaki moj mladic je bar jednom zaplakao i nijedan mi se nikad nije smucio zbog toga. Ja sam verovatno jedna medju retkima ali i zene i muskarci su ljudi od krvi i mesa. Svi imamo emocije, svi imamo hormone, pobogu. I muski i zenski svet zna i za srecu i za tugu, i za bes i mrznju i ljubav i bol i bla bla bla da ne nabrajam sad sva moguca osecanja. Ne vidim zasto ne bi muskarac zaplakao. Bilo bi smesno da se muskarac rasplace ako komsiji crkne kuce, ali ako ga je nesto duboko dirnulo i potreslo zasto da zadrzava to u sebi. Bas zato sto zene vise placu od muskaraca zato duze i zive. Nema boljeg leka od suza i smeha. Rasterecuje i jedno i drugo. Zato cherni bar jednom i tebi je dozvoljeno da pustis suzu:)
 
Savetnice, citaj pazljivije.
Pitanje je bilo plakanje pred devojkama, a ne uopste.
Poslednjom recenicom ostavio prostora i za nesto vise, odnosno uglavnom se slazem sa tobom, ali ipak je ovo i dalje Balkan sa svim svojim specificnostima koje mu daju muskarci, ali i zene. Nisam uptrebio tako rec kao "smuchiti", pre bi bilo "sazalaiti", a to (po mom misljenju) ne daje perspektivu za dalji napredak i odrzanje veze.
 
:cry: :cry: :cry:
:twisted:
biggrinsanta.gif
:twisted:
 
begunac:
Chernobill:

tacno tako.A zasto?
Mozda zato sto se zenski organizam hemijski razlikuje od organizma muskarca,ili su muskarci sposobni da vise izdrze bol?..
i ti misliš da žene plaču zbog bola... hmmm... dali su emocije i pokazivanje istih bolne? možda se to tako može nazvati mada veruj mi žene nisu tako neizdržljive koliko daju takav vizualni utisak...

kad sam nesretnim slučajem polila vrelo ulje po vlastitim nogama i provela godinu dana u bolnici nisam ispustila nijednu suzu... a zaplakala sam kad mi je ON poklonio pesmu ...

žene puno puta plaču iz besa a to nije ni fizička ni emotivna bol... več nemoč

unatoč svim pravilima "muškosti" za mene je hrabar onaj muškarac koji sme da pokaže svoja osečanja, koji sme da zaplače...
 
mr. I:
Chernobill:
mr. I:
kakav je problem sa plakanjem po tebi :?:
Ne razumem pitanje :shock:
Vec sam dao komentar :?
Ali pre nego sto se upustimo u raspravu (ako zelis) zeleo bih da znam da li ste Vi mail&femail?
m 8)
Pa sta oces onda bre, da plachemo po ceo dan k'o neke pi.ke, pa onda bi bilo Gle pederc*na place. Pic*ka kisela opet cmizdri. Podjednako misle i M i Z, samo sto M otvoreno i kazu. :wink:
Pitao sam te za pol da znam koliko mogu da budem konkretan (odnosno da li moram da budem fin).
Ovako skracujemo raspravu :)
Nadam se da si razumeo sta sam zeleo da kazem.
 
chekaj malo, ako ti znash koliko si ti mushko i ako znash kakav ti je stav u odnosu na drushtvo u kojem se krecesh i ako imash "zdrav" odos sa svojom partnerkom shta mogu ga ugroze neke razlozne suze.
Samo oni nesigurni u svoje ja i svoju mushkost mogu da se plashe zaplakati bilo gdje i pred bilo kim!
(ovo je moje mishljenje, a ne defenicija)
 
Zar je moguce da nijedan nije plakao i da to nece da prizna ovako javno... eee a mislio sam da ste hrabriji.. eto npr ja jesam i to par puta zbog prevelike kolicine emocija koje mi se nikada u zivotu ranije nisu desile i to se samo desava sada sa mojom devojkom, sto iz radosti kao i iz tuge i to iz razloga sto je zaista iskreno volim celim bicem kao nikoga i nista do sada i jednostavno ne mogu uvek da se kontrolisem.
 
mr. I:
chekaj malo, ako ti znash koliko si ti mushko i ako znash kakav ti je stav u odnosu na drushtvo u kojem se krecesh i ako imash "zdrav" odos sa svojom partnerkom shta mogu ga ugroze neke razlozne suze.
Samo oni nesigurni u svoje ja i svoju mushkost mogu da se plashe zaplakati bilo gdje i pred bilo kim!
(ovo je moje mishljenje, a ne defenicija)
Pokusavas da mi kazes da nije strasno zaplakati bilo kad, pred bilo kim, bilo gde? Da ne preteram pred svakom devojkom (u smislu partnerkom). Rekao sam vec (nadam se) ako se desi desilo se, nije za ne znam koliko sramljenje, ali definitivno nije za hvaljenje.
Da rezimiram:
Nije korisno, znaci moze da skodi.
 

Back
Top