Kako prekidate....

Clyde_the_Glide:
E, hvala brate, srcna i tebi, jasno mi je sad o cemu pricas, to su sigurno stituirani matorci, autoriteti koji ne znaju sta ce sa ribama, a sto kao mladi nisu videli zensko.


PA to je sasvim normalna stvar.

kada su bili klinci nisu imali kesha i nisu ih gledale ribe, a sada kada su matorci imaju na bacaanje pi.caka i zato se ponasaju kao stoke i izzivljavaju.

Taj stav u potpunosi podrzavam i gldaace da i ja krenem istim stopama. ;)
 
Aleksej_BASO:
PA to je sasvim normalna stvar.

kada su bili klinci nisu imali kesha i nisu ih gledale ribe, a sada kada su matorci imaju na bacaanje pi.caka i zato se ponasaju kao stoke i izzivljavaju.

Taj stav u potpunosi podrzavam i gldaace da i ja krenem istim stopama. ;)
Ti nit ****š, nit imaš keša...........ako se tako shvati, bilo bi mi žao da je tako.........
 
Antonio_Break:
Planiras da imas kesha-E TO JE STAV. Poz!


:lol: Covek mora da zna svoj cilj u zivotu.....

Clyde_the_Glide:
nazalost u srbiji je ovo jako rasprostranjena pojava


Trziste, ponuda i potraznja.

Ribe su zapocele tu igru a tipovi nastavljaju i tako se vrtimo u zacaranom krugu.

I meni je zao sto se tako desava ali ne vredi pokusavati to promeniti, mozes se samo prilagoditi ili ne. :|

Money_makes_the_world_go_:
Ti nit ****š, nit imaš keša...........ako se tako shvati, bilo bi mi žao da je tako.........

Odakle ti takva pretpostavka? Nemam kesha dovolno da bih mogao da ***** dobre ribe od 20-25g ali to ne znaci da ne ***** ;)
 
Money_makes_the_world_go_:
ribe u keš traže kompezaciju, tip ne zna da yebbe, to vam je cela filosofija.



Nije tacno ;)

Sada si lupila ko niko. :shock:

It's a bravery to...:
Zar je to zaista tako u Srbiji? toliko sponzorusa?


Pa nije stvar u sponzorusama... Ako kao tipicnu sponzorusu uzmes ribu kojoj tip placa recimo stan takvih nema puno (normlano nema toliko tipova koji to mogu da urade) ali generalno devojke mnogo vise gledaju kroz pare. Narocito ovde gde ja zivim u NS. Znaci vidis dobru ribu sredjenu nemas sanse kod nje. Uostalom ima mesta gde se masa razdvaja po keshu, i neke devojke jednostavno ide na mesta dge su lovarni tipovi... Ne zato da bi on njij DAVAO pare nego jednostavno takvo mesto ce podrazumeevati lovarnog tipa, placanje skupih **** i izlazaka voznja dobrim kolim.... Itd.
 
u NS je jako zajeban grad..... devojke su jako zahtevne, da ne pricamo kako stranci prolaze na keca kod njih......
ima i onih riba koje traze decka sa bilo kakvim kolima u BG, sto je prilicno opravdano ako daleko zive da mogu da se cesce vidjaju, a da ne pricamo o slucajevima koji zive u malom stanu sa matorima, pa nemaju gde, pa onda gube motivaciju da navataju nesto........
takodje je nedostatak velikog grada da partneri malo mogu da se vidjaju zbog brojnih obaveza i zulanja gradom.......
a sto se tice dobrih riba, ovde i najruznija riba moze da nadje decka koji je lep i vozi bilo kakva kola, zato sto ima vise muskaraca, osvrnite se malo oko sebe po klubovima i zurkama, mnogo je vise ortaka, zato ribe imaju predstavu da vise vrede, i jos im na pinku pricaju da ima vise zena, pa kad one nadju dobrog decka utripuju da su najvece ribetine, iako takvu u osnovnoj skoli niko ne bi ni pogledo..........
 
Clyde_the_Glide:
u NS je jako zajeban grad..... devojke su jako zahtevne, da ne pricamo kako stranci prolaze na keca kod njih......
ima i onih riba koje traze decka sa bilo kakvim kolima u BG, sto je prilicno opravdano ako daleko zive da mogu da se cesce vidjaju, a da ne pricamo o slucajevima koji zive u malom stanu sa matorima, pa nemaju gde, pa onda gube motivaciju da navataju nesto........
takodje je nedostatak velikog grada da partneri malo mogu da se vidjaju zbog brojnih obaveza i zulanja gradom.......
a sto se tice dobrih riba, ovde i najruznija riba moze da nadje decka koji je lep i vozi bilo kakva kola, zato sto ima vise muskaraca, osvrnite se malo oko sebe po klubovima i zurkama, mnogo je vise ortaka, zato ribe imaju predstavu da vise vrede, i jos im na pinku pricaju da ima vise zena, pa kad one nadju dobrog decka utripuju da su najvece ribetine, iako takvu u osnovnoj skoli niko ne bi ni pogledo..........
Ja sam pre nekih mesec dana prisao jednoj devojci i poceo sa njom da pricam na Engleskom ali sam nemacki akcentom... jbote, samo sto me nije silovala... :shock:
 
Money_makes_the_world_go_:
E, valjda sam ja žensko, valjda znam šta riba oće, ako tip dobro yebbe nema omaške!


Tvoja kostatacija totalno promasena.....


Clyde_the_Glide:
u NS je jako zajeban grad..... devojke su jako zahtevne, da ne pricamo kako stranci prolaze na keca kod njih......
ima i onih riba koje traze decka sa bilo kakvim kolima u BG, sto je prilicno opravdano ako daleko zive da mogu da se cesce vidjaju, a da ne pricamo o slucajevima koji zive u malom stanu sa matorima, pa nemaju gde, pa onda gube motivaciju da navataju nesto........
takodje je nedostatak velikog grada da partneri malo mogu da se vidjaju zbog brojnih obaveza i zulanja gradom.......
a sto se tice dobrih riba, ovde i najruznija riba moze da nadje decka koji je lep i vozi bilo kakva kola, zato sto ima vise muskaraca, osvrnite se malo oko sebe po klubovima i zurkama, mnogo je vise ortaka, zato ribe imaju predstavu da vise vrede, i jos im na pinku pricaju da ima vise zena, pa kad one nadju dobrog decka utripuju da su najvece ribetine, iako takvu u osnovnoj skoli niko ne bi ni pogledo..........


OK je da riba voli da tip ima kola itd ali kod nas je to preslo svaku granicu...

A i to za strance. Ma ne samo to, dovoljno je za riba iz NS da je tip iz BG i vec je "zanimljiv" :lol:

A opet ni u BG nie drugacije cim dodjes iz NS odma nekako imas prodju.....


MA to sto kazes ribe su postale jako zahtevne, mada nisam siguran da ima vise tipova... Ne kreces se na pravim mestima :lol: bas mislim da je broj ujednacen.

MA obiman tema da bih se ponovo opterecivao....
 
Mani se gluposti. Citao sam i ja Frojda i Adlera (i Rota).

Tebi je sve tako jednostavno i lako....:|

Ali bas ne bude tako.... Da je po tvome ja se ne bih mogao odbraniti od riba. Ali ipak ima mnogo vise faktora koji uticu na to...
 

Back
Top