DVD?

overkill:
Boys & girls,imao sam DVD Philips(BLJAK) pa sam ga prodao a sad se razmisljam izmedju ASUS-a,LITE ON-a ili PIONEER-a.Pa...pocnite.

Nemoj ASUS-a molim te ja gori citac,rezac,ili dvd odavno nisam video,mozda sam imao losu seriju ali ipak ne,bilo koji drugi,imas LG-a nije los ili PIONNER-a.
 
Ja bih ti preporcio LG jer je on sada lider na trzistu i kupio je TEAC...
Ja ga licno imam i on je region free tako da filmovi mogu da se gledaju a da li imaju prevod to je druga prica...
Cena je oko 28 - 30 eura...
 
Ja posedujem DVD Samsung 16X 616Q-odlican je i nije me izdao, LG je sasvim OK i preporucujem neki od ova dva proizvodjaca.
 
Obozavam PHILIPS i radim gotovo svu racunarsku periferiju koja se tako zove ali MAXIMALNO izbegavam optiku (DVD, CD, CDRW, COMBO...). Jednostavno mi nije jasno kakav skart zavrsava ovde kod nas. Sto se tice tvoje dileme evo ti odgovor PIONEER No1 za DVD, jednostavno bez premca, bolje od bilo cega bilo da ga ugradjujes u comp, bilo da kupujes odvojen uredjaj. Ono sto je nekada bio TEAC za CD to je PIONEER za DVD. Skupo i dobro. Kraj. Liteon, SONY - jos gore od PHILIPSA.
Poz.
 
Poneer svaka cast tu nema mnogo sta da se dvoumi mada za sada Plextor DVDR PX-708A nema konkurencije to je za sada br.1
 

Back
Top